Tuesday, May 28, 2024
Home / Moda  / Design  / Życie od kuchni

Życie od kuchni

Żadna z części domu nie powie nam o domownikach i ich stylu życia tak dużo jak kuchnia. Kuchnia to okno na cały dom. Chcesz się czegoś dowiedzieć

Żadna z części domu nie powie nam o domownikach i ich stylu życia tak dużo jak kuchnia. Kuchnia to okno na cały dom. Chcesz się czegoś dowiedzieć           o ludziach? Zajrzyj do kuchni!

Życie od kuchni

Zdjęcie 1 z 6

fot. Strefa Wnętrza

Gdy urządzasz kuchnie zachowaj kompromis między wzornictwem a funkcjonalnością. W trakcie projektowania kuchni nie zapominaj także o ergonomii – każda czynność ma swoje przełożenie na organizacje miejsca pracy, jakim jest kuchnia. Opowiedz projektantowi o swoim stylu życia. Jeśli jesteś wegetarianinem? Konsultant zaproponuje ci większą liczbę wentylowanych szafek na warzywa czy owoce. Jeśli lubisz eleganckie przyjęcia, zatroszczy się o specjalne półki na wina.Tworząc projekt z konsultantem, nie zapominaj, że kuchnia to również popis dla twojej wyobraźni. Szukaj nowych rozwiązań, nie bój się kolorów, ciekawych deseni, oryginalnych rozwiązań dekoratorskich! Pamiętaj też o tym, aby wybierać w miarę proste systemy kuchenne. Dzięki temu będziesz mógł niskim kosztem odświeżyć kuchnię, zmieniając fronty mebli.

[Not a valid template]

Strefa Wnętrza to wyjątkowe centrum, które pomaga kompleksowo wykończyć dom. Można tu kupić niezbędne elementy wyposażenia, umówić się na konsultację z projektantem wnętrz, obejrzeć ponad 50 gotowych i ciągle aktualizowanych aranżacji pomieszczeń.

Strefa Wnętrza, ul. Ostrobramska 73b, Warszawa, tel. 22 519 28 00, www.strefawnetrza.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ