Sunday, June 16, 2024
Home / Kultura  / Zwariowana szpiegowska misja na wieczorze Ladies Night!

Zwariowana szpiegowska misja na wieczorze Ladies Night!

Cinema City zaprasza 28 maja wszystkie panie na "Agentkę" – najzabawniejszą komedię akcji tego roku!

Cinema City zaprasza 28 maja wszystkie panie na „Agentkę” – najzabawniejszą komedię akcji tego roku!  W filmie będzie można zobaczyć pościgi, sztuki walki, strzelaninę, plejadę gwiazd i przede wszystkim usłyszeć cięte riposty głównej bohaterki, która z dnia na dzień staje się najważniejszym agentem w biurze i jedynym człowiekiem, który jest w stanie zatrzymać niebezpiecznych terrorystów. 

ladies-night-e1429872307191

„Agentka” to pierwsza tak naładowana akcją i dobrym humorem produkcja, która pojawiła się na wieczorze Ladies Night. Hit twórców filmu Druhny to idealne połączenie gagów, kina kobiecego i sensacyjnej historii rodem z przygód agenta Jej Królewskiej Mości. Tym razem jednak panie zobaczą trochę odwróconą opowieść. Występujące w tym filmie męskie gwiazdy kina (Jason Statham i Jude Law) są agentami, ale to nie mężczyźni staną się głównymi bohaterami, gdyż losy świata będą zależeć od rezolutnej, ambitnej i niezwykle wygadanej Susan. Przebojowa dyspozytorka od zawsze marzyła o udziale w misji terenowej, ale teraz naprawdę szefowie agencji szpiegowskiej, w której pracuje potrzebują jej pomocy. Bohaterka będzie musiała zmierzyć się z niebezpiecznymi i wyszkolonymi zabójcami, choć nie obsługą broni zaskoczy ich w walce tylko niesamowitą błyskotliwością i inteligencją. Udowodni, że nie trzeba być Jamesem Bondem, żeby poradzić sobie z ryzykiem pracy tajnego agenta!

Oprócz przedpremierowego pokazu filmu „Agentka”, na panie biorące udział w seansie czeka wiele innych atrakcji! Podczas Ladies Night w Cinema City skorzystać będzie można z konsultacji w zakresie tematów kosmetycznych oraz wygrać atrakcyjne nagrody.

Cinema City zaprasza na zakręconą podróż najśmieszniejszej i najodważniejsze „dyspozytorki” w historii kina już 28 maja na wieczorze Ladies Night z przedpremierowym pokazem filmu Agentka. Seans wraz ze specjalnymi atrakcjami odbędzie się w 17 kinach sieci w Polsce – start o godzinie 19:30.

Lista kin: Cinema City Gliwice, Cinema City Kraków Bonarka, Cinema City Bydgoszczm Cinema City Zielona Góra, Cinema City Katowice Silesia, Cinema City Gdańsk Krewetka, Cinema City Toruń Czerwona Droga, Cinema City Poznań Plaza, Cinema City Lublin, Cinema City Warszawa Arkadia, Cinema City Warszawa Mokotów, Cinema City Łódź Manufaktura, Cinema City Wałbrzych, Cinema City Rybnik, Cinema City Bielsko-Biała, Cinema City Częstochowa Jurajska, Cinema City Częstochowa Wolność, Cinema City Wrocław Korona

Szczegóły oraz możliwość zamówienia biletów na stronie www.cinema-city.pl

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ