Thursday, April 25, 2024
Home / Kultura  / Pokój, miłość i soki

Pokój, miłość i soki

Nastała moda na picie zielonych koktajli. Celebryci coraz częściej fotografują się z butelkami i kubkami wypełnionymi kolorowymi koktajlami. I dzięki temu powstała książka.

Nastała moda na picie zielonych koktajli. Celebryci coraz częściej fotografują się z butelkami i kubkami wypełnionymi kolorowymi koktajlami.

zsokowani_mk_b

fot. materiał prasowy

Przepisy na te najpopularniejsze soki, przyrządzane przez ulubioną wyciskarnię gwiazd – Juice generation, zebrali Eric Helms i Amely Greeven i na ich podstawie opracowali książkę „Zsokowani„, do której wstęp napisała sama Salma Hayek!

W zawartym w publikacji programie zaleca się 3-etapowe podejście, proste i rozsądne, bowiem już samo przejście na picie soków i smoothies staje się wyzwaniem, nie wspominając o tym, że do pewnych smaków po prostu trzeba się przyzwyczajać. Program łagodnego przejścia od koktajli o jedwabistym, owocowym smaku do zielonych soków składających się niemal w całości z takich warzyw, jak jarmuż i szpinak, to naprawdę świetny pomysł.

W książce znalazły się ogólne zasady przyrządzania soków, koktajli, mleczek roślinnych i owocowych shotów, ponad 100 niebanalnych przepisów, wzbogacone bajecznymi fotografiami oraz opiniami celebrytów. To wszystko sprawi, że „Zsokowani” staną się twoją ulubioną książką o sokach!

Zskowani_mk_a

Oczyszczający sok od Blake Lively / fot. materiał prasowy

Oto niebanalna inspiracja dla tych, którzy już spróbowali owocowych lub zielonych smoothies i chcą poszerzyć doświadczenia smakowe, ale przede wszystkim bezcenne źródło wiedzy dla wszystkich, którzy chcą zacząć swoją przygodę z piciem soków. Jeśli taki nielubiący warzyw łasuch, jak Blake Lively, zakochał się w owocowo-warzywnych sokach, dlaczego Ty miałabyś tego nie zrobić?

„Pochodzę z południowej części USA, więc moje kubki smakowe mają większe upodobanie do masła niż warzyw. Kilka lat temu wypiłam sok, który zmienił moje nastawienie – mieszankę smaczniejszą niż wszystkie kanapki, jakie kiedykolwiek jadłam. Soki pozwalają mi spożywać niezbędną ilość warzyw i jestem z tego dumna. Dzięki nim mam też mniejsze poczucie winy, gdy zdarza mi się zjeść lody”. – Blake Lively, aktorka

Książka „Zsokowani” ukazała się nakładem wydawnictwa Vivante

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ