Friday, July 12, 2024
Home / Inne  / Zrób kreskę linerem w pisaku

Zrób kreskę linerem w pisaku

Praktyka czyni mistrza, zobacz jak najłatwiej wykonać idealną kreskę eyelinerem.

Eyeliner to chyba najpopularniejszy, zaraz po tuszu do rzęs, kosmetyk do podkreślania oczu. Często też najbardziej spędzający nam sen z powiek, bo idealna kreska w wielu przypadkach pozostaje w sferze marzeń. Praktyka czyni mistrza, połowę sukcesu zapewni nam z kolei dobrze dobrany produkt.

hypnostyle1

Czy kiedykolwiek malując kreskę pędzelkiem pomyślałaś, że o wiele łatwiej byłoby to zrobić… pisakiem? Zamiast sięgać do piórnika zobacz co do zaoferowania mają marki kosmetyczne.

hypnostyle2

Marka HEAN oferuje flamaster „HYPNOSTYLE„, dostępny w trzech kolorach: czarnym, grafitowym i brązowym. Według producenta produkt gwarantuje intensywny kolor i precyzyjną kreskę, jest trwały, wodoodporny i dodatkowo pielęgnuje skórę.

hypnostyle3

Jakie są moje wrażenia? Pierwsze opakowanie kupiłam prawie rok temu – przyzwyczajona do eyelinerów w pędzelku nie bardzo wiedziałam jak go użyć.

Obecnie stosuję go równie często jak tradycyjnego eyelinera. Kosmetyk przypomina prawdziwy pisak, z ostrą, twardą końcówką. Jak się nią posługiwać? Zadanie ułatwia delikatne naciągnięcie powieki i prowadzenie kreski od zewnętrznego kącika oka do zewnętrznego. Aplikator należy przykładać do skóry „bokiem”, nie końcem, dzięki temu uzyskamy jednolity kolor. Jeśli będziesz dobrze zamykać produkt i przechowywać go „górą do dołu”, liner nie wyschnie i posłuży na długo.

hypnostyle4

Ostry koniec pomaga też wyznaczyć zakończenie kreski – linię wyznaczam od skrzydełka nosa do zakończenia brwi. Przykładam pisak – odciśniętą linię poprawiam jednym ruchem.

LINER5

Eyeliner najlepiej posłuży do malowania grubszych, „kocich” do bardziej precyzyjnych, artystycznych elementów. Warto, przed przystąpieniem do malowania kreski, poćwiczyć najpierw na dłoni.

liner6

Liner jest długotrwały choć niewodoodporny – można zmyć go wodą. Kolor jest głęboki i nie blaknie. Można go używać bardzo długo. Na powyższym zdjęciu – u góry nowy eyeliner, na dole, ten, którego używam od kilku miesięcy. Obydwa malują świetnie!

Autorka artykułu: Marta Chowańska make-up-charm.blogspot.com dla Hean Fabryka Kosmetyków

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ