Saturday, April 13, 2024
Home / PARTNER MK  / Zrelaksuj się w SPA w Karpaczu, w pensjonacie Karkonoski SPA

Zrelaksuj się w SPA w Karpaczu, w pensjonacie Karkonoski SPA

Jeśli wypoczywać, to w miejscu takim jak to

Karkonoski spa

fot. materiał Partnera

Szukasz miejsca, w którym odpoczniesz od codziennej bieganiny? Potrzebujesz z jednej strony otoczenia przyrody, a z drugiej – najlepszych udogodnień i atrakcji? Sprawdź, dlaczego  Karkonoski SPA Karpacz to wymarzone miejsce, aby złapać oddech i nabrać dystansu do przyziemnych spraw

 

Wyjątkowy Karpacz i Karkonoski SPA u podnóża Śnieżki

Karkonoski SPA Karpacz to trzygwiazdkowy obiekt, malowniczo położony u stóp Śnieżki. Z jego okien roztacza się nie tylko przepiękny widok na najwyższy szczyt Karkonoszy, lecz także na całą miejscowość. Wysokość 810 m n.p.m., na której ulokowany jest budynek, daje wyobrażenie o malowniczości panoramy za oknami pensjonatu.

 

Wypoczywając w Karpaczu SPA, warto pospacerować po górach, a nawet wybrać się na dłuższą wędrówkę. Najpopularniejszy jest szlak na Śnieżkę. Możesz spacerować np. niebieskim szlakiem, który prowadzi na szczyt obok schronisk Strzecha Akademicka i Dom Śląski. Przechadzki po górach są dostępne dla gości niezależnie od pory roku. Zimą w wypożyczalni działającej w Karkonoski SPA można wynająć raczki, które zakłada się bezpośrednio na buty, aby stawiać pewne kroki na śniegu. Warto także skorzystać z kijków do nordic walking.

Strefa relaksu w pensjonacie Karkonoski SPA

Jeżeli szukasz SPA w Karpaczu, trudno o lepiej wyposażony i położony pensjonat niż Karkonoski SPA. Dobrze połączyć korzystanie ze strefy relaksu z aktywnością na świeżym powietrzu i zwiedzaniem miasta. Wypoczniesz chociażby w aquaparku TROPIKANA w nieodległym Hotelu Gołębiewski.

 

W samym Karkonoskim SPA na liście zabiegów kosmetycznych znajdziesz m.in.:

 

• peeling ciała,
• masaż gorącymi kamieniami,
• japoński masaż twarzy (kobido),
• kobido + naturalną kosmetykę algową,
• redukcję i modelowanie sylwetki.

 

Poza poddaniem się specjalistycznym zabiegom warto skorzystać z odprężającej sauny fińskiej, która oczyszcza organizm z toksyn. Pozwala także pozbyć się zmęczenia, niepokoju i poczucia nerwowości.

Nieco inny charakter ma relaksująca sauna parowa. Niższa temperatura i wyższa wilgotność niż w saunie fińskiej wpływają pozytywnie na drogi oddechowe i problemy reumatyczne. Po kąpieli parowej poczujesz orzeźwienie organizmu.

Wypoczynek w pensjonacie w Karpaczu to najlepsza okazja, aby poznać cudowne działanie solanki. Tężnia solankowa wzmacnia system odpornościowy i pomaga w leczeniu schorzeń układu oddechowego.

Z kolei wanna z hydromasażem (jacuzzi) pozwala rozluźnić mięśnie, poprawia krążenie, wpływa pozytywnie na przemianę materii i wyrównuje ciśnienie krwi.

Pakiety relaksacyjne Karpacz SPA

Każdy gość pensjonatu Karkonoski SPA może korzystać ze Strefy Relaksu. Przygotowano również gotowe pakiety zabiegów relaksujących i pielęgnacyjnych dla turystów, którzy chcą zaplanować beztroski wypoczynek w górach.

Jesień z odnową w SPA to zabiegi w Strefie Relaksu w pełnym uroku okresie złotej polskiej jesieni. Na gości czekają: jacuzzi, tężnia solankowa oraz sauna parowa i fińska, a nawet bilard. Dla pełnego relaksu warto jeszcze wykorzystać voucher na zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało.

Z myślą o najbardziej zabiegach przygotowano trzydniowy pakiet SPA w sam raz na dłuższy weekend. Jacuzzi, tężnia solankowa, sauny fińska i parowa, zabiegi kosmetyczne… Od Ciebie zależy, z jakich atrakcji w Karpaczu skorzystasz. Już teraz życzymy Ci udanego wypoczynku w Karkonoski SPA!

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ