Wednesday, July 24, 2024
Home / PARTNER MK  / Co robić w wakacje? Zrelaksuj się na warsztatach i zdobądź nowe umiejętności!

Co robić w wakacje? Zrelaksuj się na warsztatach i zdobądź nowe umiejętności!

Pamiętaj, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w samą siebie!

warsztaty szkolenia diy pożyczka

Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie! / fot. materiały prasowe

Wakacje to czas relaksu, kiedy po miesiącach spędzonych na pracy, masz wreszcie okazję do dłuższego wypoczynku. Nie masz pomysłu jak spędzić wakacje, a nie chcesz wylegiwać się na plaży? Poznaj pomysły na wakacyjne warsztaty!

warsztaty szkolenia diy pożyczka

Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie! / fot. materiały prasowe

Ćwiczenia relaksujące

W zdrowym ciele, zdrowy duch! Taka maksyma przyświeca organizatorom warsztatów, podczas których uczestniczki ćwiczą ciało i jednocześnie pozbywają się stresu. Na warsztatach nauczysz się prawidłowo wykonywać ćwiczenia, które poprawią twoją formę i napełnią pozytywną energią. Wiele z nich będziesz później mogła wykonywać w domu. W zależności od upodobań, możesz wybrać warsztaty bardziej skoncentrowane na pilatesie, jodze lub innych technikach, które najbardziej będą odpowiadały twoim potrzebom. Dużą zaletą warsztatów jest ich lokalizacja. Przez kilka dni, podczas których odbywają się zajęcia, przebywasz w otoczeniu natury. Wiele warsztatów ma miejsce w malowniczych Beskidach, ale także i w innych miejscach Polski, np. w Kazimierskim Parku Krajobrazowym.

Warsztaty gotowania – zdrowa żywność na co dzień

Myślałaś o przejściu na wegetarianizm, ale nie miałaś pomysłów na codzienne potrawy? A może po prostu chcesz urozmaicić swój jadłospis i spróbować czegoś nowego? Zapisz się na warsztaty z gotowania! Od pewnego czasu dużą popularnością cieszą się kursy uczące jak przyrządzać potrawy bazując wyłącznie na naturalnych składnikach, w szczególności związanych z metodą 5 przemian. Dzięki niej, organizmowi nie brakuje składników odżywczych, a na dodatek spożywane jedzenie polepsza samopoczucie. Podczas warsztatów poznasz też elementarne zasady prawidłowego odżywania. Eksperci od gotowania oraz odżywania podzielą się z tobą swoimi radami i pomysłami. Warsztaty gotowania są najczęściej organizowane w dużych miastach, np. Warszawie, Gdyni i we Wrocławiu, ale także i w Sudetach, gdzie bliski kontakt z naturą jeszcze bardziej zachęca do odżywiania w zgodzie z przyrodą.

Naturalne kosmetyki DIY

Wiele kosmetyków sprzedawanych w drogerii zawiera sztucznie wytwarzane składniki. Alternatywą dla nich są wytwarzane domowymi sposobami, kosmetyki naturalne. Podczas warsztatów poznasz produkcję kosmetyków od teoretycznej strony – dowiesz się na co zwracać uwagę, czytając skład kosmetyków z drogerii oraz jakie właściwości cechują różne rodzaje ziół i owoców, które można wykorzystać przy produkcji kosmetyków. Będzie też oczywiście część praktyczna, kiedy sama będziesz miała okazję przygotowywać środki do pielęgnacji, korzystając ze wskazówek i porad ekspertów.

Szycie od podstaw

Zawsze chciałaś uszyć sobie sama spódnicę? Albo chcesz nauczyć się przerabiania starych ubrań na nowe kreacje? Warsztaty szycia są stworzone właśnie dla ciebie! Zwykle nie potrzeba własnego wkładu – większość firm organizujących takie szkółki szycia udostępnia maszyny, materiały i wszystkie potrzebne narzędzia. Typowy program nauki szycia składa się z krótkiej części zapoznającej uczestników z rodzajami tkanin, maszynami i podstawowymi technikami, szkolenia z czytania i używania wykrojów, które można znaleźć w czasopismach takich jak np. Burda, a następnie przeprowadzenia krok po kroku przez uszycie nowej rzeczy. Najczęściej do wyboru jest kilka wzorów lub typów rzeczy do uszycia – kilka rodzajów prostych spódnic, różne typy ozdobnych poszewek na poduszki lub toreb i torebek.

Warsztaty zwykle nie są tanie, ale warto z nich skorzystać, bo to, czego nauczysz się w ciągu kilku dni kursu, będziesz mogła wykorzystać w domu. Systematycznie wykonywane ćwiczenia czy zmiana sposobu odżywiania, z pewnością poprawią stan twojego zdrowia, a także samopoczucie. Liczba miejsc jest zwykle ograniczona, dlatego im szybciej się na nie zapiszesz, tym lepiej. Jeśli chwilowo nie stać cię na kurs, dobrym rozwiązaniem jest szybka pożyczka online. Niedługo ją spłacisz, a przynajmniej nie będziesz musiała się martwić czy są jeszcze wolne miejsca na wybrane przez ciebie warsztaty.

Pamiętaj, że najlepsza inwestycja, to inwestycja w siebie!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ