Thursday, June 20, 2024
Home / Uroda  / Zostań swoją wizażystką

Zostań swoją wizażystką

Jeśli nie robisz makijażu, ponieważ nie wiesz jak użyć kosmetyków to informujemy, że masz taki sam problem jak większość Polek. Perfumeria Douglas zaprasza na praktyczne warsztaty i dobrą zabawę makijażem.

daglas

Naucz się technik robienia makijażu wraz z perfumerią Douglas i marką Estēe Lauder

Czy nie używasz czerwonej szminki, ponieważ nie wiesz jak prawidłowo wymalować usta w tym kolorze? Czy zrezygnowałaś z tuszu dlatego, że zawsze po jego użyciu Twoje rzęsy są posklejane? Jeśli tak to masz taki sam problem jak większość Polek. Eksperci z perfumerii Douglas oraz makijażyści marki Estēe Lauder zapraszają na praktyczne warsztaty i dobrą zabawę makijażem.

daglas

Naucz się technik robienia makijażu wraz z perfumerią Douglas i marką Estēe Lauder

Krakowianki częściej niż kobiety w innych regionach za podstawową cechę makijażu uważają naturalność (65%). Na jego trwałość zwraca uwagę tylko co setna z nich (5%).

„Delikatny makijaż to niemal nasza cecha narodowa. Polki niechętnie sięgają po odważne kolory cieni do powiek czy pomadek głównie dlatego, że mają trudności z dopasowaniem ich do swojego typu urody. Natomiast trwałość makijażu, która dla wizażysty jest jednym z najważniejszych kryteriów, w świadomości Polek właściwie nie istnieje” – mówi Magdalena Przygoda, wizażystka Douglas Polska.

 

Poza tym według badań TNS OBOP:

– 81% Polek twierdzi, że potrafi wykonać dobry make-up,

– ale aż 34% z Nas ma trudności z doborem podkładu,

– 2/3 deklaruje, że może zrezygnować z tuszu do rzęs,

– a 99% nie wie jak nakładać róż na policzki,

 

Wizażyści i styliści są zgodni – Polki nie do końca wiedzą jak wykonać makijaż, który podkreśli atuty ich urody, skoro rezygnują z kosmetyków najprostszych w użyciu i gwarantujących natychmiastowy efekt.

 

daglas2

„Zostań swoją wizażystką”

 

W odpowiedzi na takie wyniki sondażu Perfumeria Douglas wraz z z marką Estēe Lauder postanowiły zorganizować ogólnopolski projekt „Zostań swoją wizażystką”.

Organizatorzy zapraszają na warsztaty makijażowe, które odbędą się już 24 i 25 marca w krakowskiej Bonarce . Spotkania, podczas których panie poznają praktyczne triki makijażowe i pod okiem wizażystów wykonają swój make-up, są  bezpłatne.  Na warsztaty można zapisać się poprzez stronę www.akademiadouglas.pl

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ