Thursday, February 22, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Żółta Koszulka Lidera rozdana w Krakowie!

Żółta Koszulka Lidera rozdana w Krakowie!

W Krakowie rozstrzygnięto pierwszy etap rywalizacji o Żółtą Koszulkę Lidera od Gosi Baczyńskiej.

na stronę pod patronatemJedna z najsłynniejszych i najbardziej utalentowanych polskich projektantek mody, Gosia Baczyńska, zaprojektowała tegoroczną, wyjątkową koszulkę dla charytatywnego biegu biznesowego Poland Business Run. Żółta Koszulka Lidera jej autorstwa, to nagroda dla drużyny biegowej, która w danym miesiącu zbierze największą kwotę w ramach akcji Pomagam Bardziej. W lipcu zwycięstwo w rywalizacji przypadło w Krakowie drużynie firmy Lech & Lang Property Consultants. Gratulacje!

Gosia Baczyńska projektuje dla Poland Business Run!

Gosia Baczyńska projektuje dla Poland Business Run! / fot. materiał prasowy

Żółta Koszulka Lidera, którą zaprojektowałam jest wyjątkowa, tak jak, drużyny, które ją otrzymają. Pomagam Bardziej to niezwykła konkurencja, ponieważ zwycięzca wygrywa nie tylko Żółtą Koszulkę, ale przede wszystkim szansę na lepsze, aktywne życie dla podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. – podkreśla Gosia Baczyńska.
Poland Business Run to projekt, w którym prawdziwymi zwycięzcami są podopieczni Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. Ten unikalny na ogólnopolską skalę bieg sztafetowy połączy 6. września 15 000 biegaczy, którzy o 10.30 ruszą centrami sześciu polskich miast. Pobiegną aby pomóc stanąć na nogi kolejnym beneficjentom, którzy otrzymają szansę spełnienia marzeń o normalnym życiu.

Pomysł wykorzystania żółtej koszulki, jako nagrody dla lidera klasyfikacji akcji Pomagam Bardziej, zaczerpnięty został z tradycji wyścigów kolarskich Tour de France. Prestiżowe wyróżnienie i symbol wygranej, zakładane jest przez kolarza po etapie, w którym wysunął się na prowadzenie rywalizacji. W Poland Business Run jest podobnie. W ciągu trzech miesięcy, każda z biorących udział w biegu drużyn zbiera za pośrednictwem swojego konta na stronie internetowej, środki dla podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, pomagając bardziej. Zespół, który zbierze w danym miesiącu najwięcej – otrzyma Żółtą Koszulkę Lidera dla prawdziwych zwycięzców. Pierwsze rozdanie w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu za nami. Kolejne rozstrzygnięcie już 16. sierpnia. Tylko w zeszłym roku dzięki akcji Pomagam Bardziej udało się pomóc dodatkowo aż dziewięciu osobom.

Poland Business Run to nie tylko bieg, ale przede wszystkim wspólny cel i pomoc, której zasięg i efekty chcemy poszerzać i utrwalać. Dzięki indywidualnym wpłatom w ramach akcji Pomagam Bardziej każdego roku Fundacja może pomóc stanąć na nogi kolejnym osobom. – podkreśla Agnieszka Pleti, Dyrektor Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.
Pomóc bardziej może każdy. Wystarczy wejść na stronę internetową http://krakowbusinessrun.pl/pl/uczestnicy, a następnie, dokonać wyboru drużyny i za pośrednictwem formularza wpłacić środki na konto Fundacji. Zespół, który do dnia biegu zbierze największą kwotę zostanie zwycięzcą najważniejszej, charytatywnej kategorii. Środki te, tak samo jak wszystkie wpływy z opłat startowych, zostaną skierowane bezpośrednio na rzecz konkretnych podopiecznych Fundacji. W tym roku pomoc zostanie w pierwszej kolejności skierowana na rzecz Patryka z Warszawy, Piotra z Krakowa, Kacpra z Poznania, Marka z Katowic i Karola z Wrocławia. W zależności od ilości zebranych funduszy, Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty wybierze kolejnych beneficjentów imprezy.
Zaprojektowana przez Gosię Baczyńską koszulka jest dowodem poparcia dla idei projektu, a także bardzo cennym wkładem w realizację jego celu. W promocję inicjatywy zaangażowali się również m.in. Katarzyna Bujakiewicz, Beata Sadowska, Przemysław Babiarz, Rafał Sonik, Andrzej Supron czy Michał Pol.

Przyłącz się! Dwie nogi wystarczą, by pomóc.
www.polandbusinessrun.pl
Podaj dalej!

To już czwarta edycja biegu. W ubiegłym roku, 14 września 2014r. w Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Łodzi i Warszawie, punktualnie o godz. 10.30 wystartowało prawie 10 000 osób. Poland Business Run pomógł tym samym 18 podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty kupując dla nich 24 protezy. To jedyna tego typu inicjatywa, łącząca biznes, środowiska pozarządowe oraz znane postaci show-biznesu na taką skalę. Więcej informacji na stronie www.polandbusinessrun.pl

Partnerzy medialni Poland Business Run:
Rzeczpospolita, RMF FM, Bieganie, BRIEF, Czas na bieganie, Facility Manager, Harvard Business Review, MICE Poland, Outsourcing&More, Poland Today, Tak dla zdrowia, Warsaw Business Journal.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ