Wednesday, May 29, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Zobacz Shakirę i J. Lo na Superbowl! „Ikoniczny show!” „Występ wszechczasów!”

Zobacz Shakirę i J. Lo na Superbowl! „Ikoniczny show!” „Występ wszechczasów!”

Ktoś zna wynik meczu? Jakiego meczu?

shakira j lo super bowl

Shakira i J. Lo podczas występu na Pepsi Super Bowl 2020 / fot. prtscn YT/NFL

Podczas gdy my rozkosznie przewracaliśmy się z boku na bok, Amerykanie z wypiekami na policzkach czekali na moment przed półfinałem Super Bowl. W niedzielę, 2 lutego 2020 r. Jennifer Lopez i Shakira dały popis swoich talentów estradowych na scenie Hard Rock w Miami. Wiemy, że o wieku się nie mówi, ale trudno o nim nie wspomnieć, podziwiając kondycje gwiazd muzyki pop!

 

Czy ktoś wie jaki był wynik meczu? Od wczoraj nikt nie mówi o sporcie. Nagłówki krzyczą o występie Shakiry i J. Lo, które po raz kolejny udowodniły, że wiedzą, jak robi się show!

shakira superbowl

Shakira i J. Lo podczas występu na Pepsi Super Bowl 2020 / fot. prtscn YT/NFL

Shakira wpadła na scenę i dosłownie „zahipnotyzowała swoimi biodrami fanów” – relacjonuje Mekishana Pierre z „Popsugar”. 43-latka „pozamiatała”, prezentując kultowe przeboje „Hips dont lie”, „Wolf” czy „Wherever, Wherever”. Muzyka, tancerze, muzyka, efekty świetle, nagłośnienie i co najważniejsze, tony sexappealu i latynoamerykańskiej radości życia. To wszystko ze sobą grało, a śmiertelnicy, którzy zdobyli bilet z pewnością nie zapomną tego wydarzenia do końca swoich dni.
Wiedzieliście, że data Super Bowl zbiegła się w czasie z urodzinami artystki? Trzeba przyznać, że Shakira jest w życiowej formie!

W drugiej części występu, sceną i widzami zawładnęła Jennifer Lopez. 50-letnia gwiazda popu  wystąpiła w starym, sprawdzonym repertuarze. Publiczność bawiła się w rytmie: „Ain’t That Funny”, „Get Right”, „Waiting For Tonight” i „On the Floor”.

j lo

J. Lo na Super Bowl 2020 / fot. prtscn YT/ NFL

Fragment show J. Balvina był elektryzujący, ale serca skradła Emme, córka Lopez. Dziewczyna pojawiła się podczas ostatniego wykonu „Let’s Get Loud” i „Waka Waka (This Time For Africa)” !

A teraz, podkręć głośniki, usiądź wygodnie i odpal YouTube.

Przeżyj ten niesamowity występ raz jeszcze. Od Shakiry po debiut Emme na Super Bowl.

Dziennikarka, która nie boi się stawiania prostych pytań, w nadziei na usłyszenie nieoczywistych odpowiedzi. Prowadzi portal i media społecznościowe MK, koordynuje spotkania Klubu Miasta Kobiet, odpowiada za patronaty medialne, prowadzi kursy webwritingu. Propagatorka tworzenia i stosowania żeńskich derywatów zawodów.

Oceń artykuł
5 komentarzy
 • Ania Plecakowiec 4 lutego, 2020

  Połączona energia Shakiry i J.Lo mogłaby ogrzać Ziemię lepiej niż Słońce.

  • Redakcja MIASTA KOBIET 4 lutego, 2020

   o taaaak!

   • M. 7 lutego, 2020

    Półnagie, co one sobą reprezentują? Smutne, że kobieta musi świecić d.. żeby zrobić karierę. Wolę Adele. Utalentowana i skromna.

 • mapquest directions 6 lutego, 2020

  Pictures and information about the program are very interesting and interesting. The show is very exciting and many special performances.

 • Joanna Płomienna 6 lutego, 2020

  Ja je uwielbiam! Moje idolki z dzieciństwa, które leczyły mnie z kompleksów <3

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ