Sunday, June 23, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Znak zodiaku: Wodnik – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

Znak zodiaku: Wodnik – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

Jaki jest największy zodiakalny ekscentryk

znak zodiaku wodnik, kobieta wodnik

Znak zodiaku Wodnik – symbol kosmicznej przyjaźni i wolności/ il. Adobe Stock

Znak zodiaku Wodnik to symbol wolności i niezależności. Osoba urodzona w tym znaku jest wolnym ptakiem, który zamknięty w klatce uschnie niczym roślina bez wody. Jego żywiołem jest powietrze – zmienne, przemieszczające się i nieuchwytne. Wodnik często postrzegany jest jako dziwak, a największe zrozumienie znajdzie u innych Wodników. Z kim jeszcze dogada się Wodnik znak zodiaku? Jaki jest i do kogo pasuje w związku?

Wodnik (znak zodiaku) – od kiedy do kiedy? Data i miesiąc

Znak zodiaku Wodnik. Od kiedy do kiedy Słońce jest w tym znaku?

Wodnik znak zodiaku miesiąc: styczeń-luty

 

Wodnik jest jedenastym astrologicznym znakiem zodiaku, wystepującym pomiędzy Koziorożcem i Rybami. Era Wodnika rozpoczyna się pod koniec stycznia i kończy się w lutym, jednak pełny okres jej trwania jest ruchomy i zależy od rocznika.

 

Wodnik znak zodiaku daty graniczne: ramy czasowe występują pomiędzy 19-21 stycznia, a 18-20 lutego.

 

Kiedy  dokładnie występuje Wodnik znak zodiaku? Data najczęściej pojawiająca się w źródłach to okres pomiędzy 20 stycznia, a 18 lutego. Według amerykańskiej astrolożki Evangeline Adams to okres między 21 stycznia a 20 lutego.

Wodnik (znak zodiaku) – charakterystyka i ciekawostki

Jaki jestWodnik znak zodiaku? – charakterystyka

Wodnik związany jest z żywiołem powietrza, a patronującą mu planetą jest Uran. Istotą Uranu jest sięganie głębiej i odkrywanie tego, co nieznane. Oddziaływanie tej planety wpływa na charakter Wodnika, czyniąc go niezwykle oryginalną postacią. Jaki jest znak zodiaku Wodnik? Charakterystyka astrologiczna przedstawia Wodnika jako wizjonera ekscentryka. To prawdziwy myśliciel, twórca wielkich idei i śmiałych planów. W swoich spostrzeżeniach i sposobie bycia różni się od reszty, ale wcale mu to nie przeszkadza. Dobrze czuje się w roli unikalnego dziwaka, a nawet jest z tego dumny.

Cechy charakteru Wodnika

Wodnik to największy indywidualista w całym zodiaku. Ze wszystkich rzeczy na świecie najbardziej ceni sobie swoją niezależność i poczucie wolności. Nie rozumie i nie znosi wszelkich ograniczeń i konserwatyzmu, a od osób, które są wobec niego zaborcze, odcina się na stałe.

 

Wodniki wysoko cenią wykształcenie, a wiedzę uważają za jedną z większych wartości. Lubią się uczyć, są ciekawe świata i chcą poznać wszystkie jego tajemnice. Aby to sobie zapewnić, dużo czytają i mają wszechstronne zainteresowania. Szczególnie fascynujące dla Wodnika są rzeczy nowe, które nie zostały do końca poznane czy zbadane. Przede wszystkim są to wszelkie nowinki techniczne i nowoczesne technologie.

 

Zalety Wodnika: niezależny, ciekawski, oryginalny, indywidualista kreatywny, ekscentryczny, obiektywny, wierny, dalekowzroczny.
Wady Wodnika: dziwak, sarkastyczny, uparty, niecierpliwy, nie umie okazywać uczuć, zadufany w sobie, nieprzystosowany, niepraktyczny.

Wodnik znak zodiaku – ciekawostki

Gwiazdozbiór Wodnika (łac. Aquarius) jest dziesiątym co do wielkości i jednym z najstarszych gwiazdozbiorów, znanym już w Babilonii i starożytnym Egipcie. Starożytni Egipcjanie wierzyli, że zaczyna  on coroczną życiodajną powódź, a jego gwiazdy identyfikowali z bogami Nilu.

 

W mitologii greckiej motyw Wodnika pojawił się w opowieści o wielkim potopie zesłanym przez Zeusa na Ziemię, a sam Wodnik przedstawiany był jako młodzieniec lejący wodę z dzbana.

 

Postać Wodnika występuje również w wierzeniach słowiańskich, gdzie jest on demonem i władcą śródlądowych zbiorników wodnych. Wodnik najczęściej był przedstawiany jako postać nagiego starca z pomarszczona twarzą, rybimi zielonymi oczami i długimi, rozczochranymi włosami zlepionymi wodorostami oraz z błoną pławną między palcami.

 

 

Mężczyzna lub kobieta spod znaku wagi – jacy są?

Znak zodiaku Wodnik – kobieta

Pani Wodnik wyróżnia się w tłumie swoim wyglądem lub ekscentrycznym zachowaniem. To elegancka kobieta, która posiada swój własny styl i  ma twórcze zainteresowania. W głowie zawróci jej jedynie osoba o szerokich horyzontach myślowych i oryginalnych zainteresowaniach.

 

Wodniczka to prawdziwa zosia samosia. Jest typem kobiety niezależnej i samowystarczalnej, a przy tym jest bardzo pracowita, zorganizowana i przedsiębiorcza. Z uwagi na jej silny charakter może mieć trudność ze znalezieniem partnera, a zainteresuje ją tylko osoba równie nietuzinkowa, co ona.

Znak zodiaku Wodnik – mężczyzna

Mężczyzna spod znaku Wodnika jest pracowity, ale tylko w zakresie swoich własnych zainteresowań, dlatego najlepiej, by jego zawód pokrywał się z pasją. Doskonale odnajdzie się na oryginalnych stanowiskach, które przyniosą mu wiele wyzwań. Idealna praca Wodnika to taka, która daje mu wolność i niezależność.

 

Pan Wodnik, chociaż jest osobą o otwartym umyśle, ma ściśle ustalone poglądy i spojrzenie na świat. Ma silną osobowość, w życiu kieruje się swoimi zasadami i nie ulega presji otoczenia. Bardzo ceni sobie wolność i niezależność, dlatego może mieć problem ze stworzeniem trwałego związku. Może czuć się w nim zbyt osaczony, co czyni z niego niełatwego partnera.

 

Klaudia spod znaku Panny ma do czynienia z Wodnikami. Chociaż jest domatorką, na spotkanie z Wodnikiem wybiera się z dużą chęcią, bo wie, że służy ono rozwojowi i wiele z niego wyniesie.

 

„Znam osobiście kilku Wodników i uważam, że są to bardzo interesujący mężczyźni. Są niezwykle inteligentni i można z nimi prowadzić długie i wyczerpujące dyskusje na każdy temat. Wodników interesują zwłaszcza nowinki techniczne, a w ich domach jest pełno nowoczesnych sprzętów, o których lubią opowiadać. Ciekawi ich wszystko, co nieznane, a przede wszystkim historia i nauka. Chociaż raczej nie wierzą w świat pozamaterialny, mistycyzm czy horoskopy, mają bardzo otwarte umysły i chętnie poznają opinię innych. W wolnym czasie lubią się odprężyć, grając w gry lub uprawiać sport”.

 

Wodnik (znak zodiaku) a miłość i kompatybilność. Do kogo pasuje?

Wodnik ma w sobie dwie natury. Jedną ciepłą i kochającą, a drugą chłodną i zdystansowaną. Jest pełen paradoksów i często nawet jego bliscy nie wiedza do końca, czego mogą się po nim spodziewać. Z tego powodu za jedną z najbardziej tajemniczych osobowości uważany jest właśnie Wodnik. Jaki znak zodiaku pasuje do tego nieprzewidywalnego indywidualisty?

Wodnik znak zodiaku – miłość

Wodnik w miłości jest nieco zagubiony. Z jednej strony chciałby znaleźć bratnią duszę i stworzyć silny i trwały związek, a z drugiej odczuwa głęboką potrzebę życia w samotności. Nikt tak, jak on nie przepada za brakiem innych osób i spędzaniem czasu samemu ze sobą. Doskonale czuje się we własnym towarzystwie, jednak z wiekiem przeważnie nieco zmienia podejście i znajduje stałego partnera/partnerkę.

Z uwagi na swój introwertyczny styl bycia Wodnik ma tendencję do izolowania się od otoczenia. Silna chęć przebywania w samotności sprawia, że w relacjach ma problem z zaangażowaniem emocjonalnym.

Wodnik znak zodiaku – kompatybilność astrologiczna

Z kim stworzy relację Wodnik (znak zodiaku)? Dopasowanie o największych szansach na powodzenie to połączenie dwóch Wodników. Nikt nie dogada się ze sobą tak dobrze, jak oni. Razem będą tworzyć parę niemal mistyczną – rozumiejącą się bez słów i działającą zgodnie ze wzniosłymi ideami. Dobrą parą dla Wodnika będą również pozostałe znaki powietrzne Waga i Bliźnięta oraz ognisty Strzelec.

 

Wodnik najgorsze porozumienie znajdzie z Rakiem, Rybami i Panną. Chociaż z tą ostatnią może się zaprzyjaźnić, ze znakami wodnymi raczej nie będzie umiał znaleźć wspólnego języka.

 

Największe szanse na powodzenie: Wodnik, Strzelec, Waga
Doskonała para: Baran, Bliźnięta
To może się udać: Koziorożec, Skorpion, Lew, Byk
Kompletny niewypał: Rak, Panna, Ryby

Wodnik i Baran – dopasowanie w łóżku, związek

wodnik i baran znaki zodiaku

Wodniki i Baran mają szansę stworzyć udany związek/ il. Canva

 

Wodnik i Baran to znaki, pomiędzy którymi występuje silna więź i wzajemne porozumienie, dlatego ich relacje mają ogromne szanse na powodzenie.

Wodnik i Baran: dopasowanie w relacjach

Ta para będzie przyjaciółmi aż po grobową deskę. Oboje są lojalni i szczerzy i będą mogli wzajemnie na sobie polegać. Lubią razem spędzać czas i mają mnóstwo pomysłów, więc nigdy się ze sobą nie nudzą. Dzięki niemalże telepatycznemu porozumieniu Wodnik i Baran potrafią zapewnić sobie wsparcie, zrozumienie i poczucie bezpieczeństwa. Stanowi to dobre fundamenty do stworzenia związku.

 

Niestety ich podobieństwa są również przeszkodą. Ich zamiłowanie do zabawy może okazać się silniejsze, niż potrzeba stworzenia trwałej relacji. Zagrożeniem dla ich związku jest również zbyt zaborczy charakter Barana. Rogacz chce kontrolować i przewodzić, a miłujący wolność Wodnik, nie pozwoli sobą rządzić. Oboje mają również skłonność do popadania w skrajności związane z finansami – albo ciągle pracują, by się wzbogacić lub trwonią cały majątek. Może to im przysporzyć wiele kłopotów.

Wodnik i Baran: związek intymny

Baran i Wodnik w łóżku tworzą mieszankę wybuchową. Między nimi jest gorący ogień, którego nie sposób ugasić, dlatego ich zbliżenia są satysfakcjonujące i pełne pasji. Oboje są namiętnymi kochankami z gotowością do eksperymentowania. Ta relacja dostarczy im wielu przyjemnych przeżyć i erotycznych uniesień.

 

Jaki jest Baran?

Znak zodiaku: Baran – cechy, miłość, dopasowanie

Ryby i Wodnik – dopasowanie w łóżku, związek

wodnik i ryby znaki zodiaku

Wodnik i Ryby to osoby żyjące w dwóch różnych światach/ il. Canva

Wodnik i Ryby: dopasowanie w relacjach i w seksie

Ryby i Wodnik nie są zbyt dobrze dopasowani. Ryby są zagłębione w świecie marzeń i uczuć, a Wodnik to intelektualista, kierujący się rozumem. Oboje żyją w innym świecie, tylko każde w swoim własnym. Ich spojrzenie na świat zupełnie się różni, dlatego mogą mieć problem z porozumieniem. Dla Wodnika najważniejsze są wzniosłe idee i jest na bakier z uczuciami. Nie rozumie głębi emocji, w której toną romantyczne Ryby. Chłodno podchodzi do ich uczuciowości i zdecydowanie nie jest romantykiem.

 

Sprawy intymne z pewnością nie są mocną stroną tej dwójki. Wodnik i Ryby w łóżku nie zdołają znaleźć wspólnego języka. Oboje oczekują czegoś innego i nie potrafią dać sobie tego nawzajem

Ryby i Wodnik: związek

Spotkanie dwójki osób inaczej postrzegających świat może być dla obojga korzystne. Wodnika i Ryby łączy ciekawość świata, chcą się rozwijać i odkrywać nieznane. Jeżeli stworzą związek, będą mieli do tego sposobność. Z drugiej strony oboje żyją w odległej rzeczywistości, co sprawia, że codzienne obowiązki mogą być dla nich trudne.

 

Zuzanna spod znaku Ryb uważa, że przeciwieństwa się przyciągają i jest w szczęśliwym związku z Wodnikiem już od ponad pięciu lat.

 

„Pokochałam mojego Wodnika za jego opiekuńczość i czułość. Czuję się przy nim kochana i bezpieczna. Doceniam, że jest taki odpowiedzialny, bo ja czasami bujam w obłokach. Dzięki temu wiem, że mogę na niego liczyć w każdej sytuacji. Nie ukrywam, że początki były trudne, ale nauczyliśmy się komunikować między sobą. Dystans i poczucie humoru Wodnika powodują, że każda kłótnia szybko się kończy. W naszym związku najfajniejsze jest to, że czasami oboje lubimy spędzać czas samotnie, dzięki temu żadne z nas się o to nie obraża”.

Wodnik i Rak – dopasowanie w łóżku, związku

wodnik i rak znaki zodiaku

Rak i Wodnik – związek z małą szansą na powodzenie/ il. Canva

Wodnik i Rak: dopasowanie

Rak i Wodnik to dwie różne osobowości. Na świat patrzą z zupełnie innej perspektywy. Rak jest wiecznie zanurzony w świat swoich emocji, a Wodnik do wszystkiego podchodzi bardziej chłodno, kierując się intelektem. Tak odmienne postrzeganie świata może być powodem wielu konfliktów i braku porozumienia pomiędzy nimi.

Rak i Wodnik: miłość i seks

Miłość dla Raka i Wodnika nie jest tak samo ważna. Rak potrzebuje stałego partnera, od którego otrzyma wsparcie. Chce poczuć jego bliskość i być dla niego najważniejszy. Wodnika trudno jest usidlić, jest niezależny i ciągle szuka wrażeń, a stały związek zawiera dosyć późno. Chociaż będzie się starał, może nie być w stanie zaoferować Rakowi wszystkiego, czego ten potrzebuje.

 

Wodnik i Rak w łóżku lubią eksperymentować. Intymne przyjemności to jedna z płaszczyzn, na której potrafią się całkiem nieźle dogadać i uzyskać korzyść z tej relacji. Wspólne zbliżenia to jednak zbyt mało, by stworzyć trwały i szczęśliwy związek.

Wodnik i Wodnik w łóżku, dopasowanie

wodnik i wodnik znaki zodiaku

Wodnik i Wodnik to para o dużej kompatybilności/ il. Canva

 

Wodnik i Wodnik razem mogą stworzyć coś niezwykłego. To para idealistów nastawiona na działanie i kreowanie nowej lepszej rzeczywistości. Oboje są ukierunkowani na zewnątrz – wolą robić coś na rzecz innych niż dla siebie nawzajem. Jeżeli połączy ich szczere uczucie i podobne cele życiowe, stworzą trwały związek.

Wodnik i Wodnik: dopasowanie

Nie ma tak dobrze dobranej dwójki, jak Wodnik i Wodnik. Miłość nie jest dla nich priorytetem, ale gdy się spotkają, prawdopodobnie zapragną stworzyć trwałą relację. Wodniki to intelektualiści, lubią dyskutować i angażować się w rozległe rozważania. W innych pociąga ich inteligencja, dlatego od razu rodzi się między nimi wzajemna fascynacja. Wodnik i Wodnik to para wizjonerów, którzy pracują nad swoimi ideami, aż do momentu osiągnięcia konkretnych celów. Razem są w stanie spełnić swoje największe marzenia i zrealizować najbardziej zaawansowane projekty.

Wodnik i Wodnik: relacje

Wodnik i Wodnik w związku mogą napotkać problemy natury przyziemnej. Chociaż są doskonałymi kompanami w realizacji wielkich celów, codzienne obowiązki mogą być dla nich przytłaczające. Trudno jest im skupić się na problemach życia codziennego i zająć się sprawami przyziemnymi. Może się okazać, że będą zaniedbywać najbardziej podstawowe potrzeby.

 

Wodnik i Wodnik w łóżku mogliby odkryć nowe doznania, gdyż lubią doświadczać i eksperymentować. Jednak dla tej dwójki seks jest mało ważny i wolą skupić się głoszeniu wzniosłych idei.

Wodnik i Strzelec w łóżku, dopasowanie

wodnik i strzelec znaki zodiaku

Wodnik i Strzelec – dopasowanie dobrych przyjaciół/il. Canva

 

Czy dobrym połączeniem są Wodnik i Strzelec? Związek tej dwójki może być zbudowany na przyjaźni. Między nimi jest głębokie porozumienie dusz i umysłów. Uwielbiają dyskutować, a tematom nie ma końca. Często łączą ich wspólne pasje i pokrewne podejście do życia. Oboje wolą zająć się snuciem planów i głoszeniem wzniosłych idei, niż problemami życia codziennego, co może być przyczyną rozpadu ich miłosnej relacji.

Wodnik i Strzelec: miłość i relacje

Wodnik i Strzelec zawierają dużo powierzchownych znajomości. Mają kilkoro prawdziwych przyjaciół, na których mogą polegać i którym ufają. Osoby spod tych znaków również w związku mają dosyć luźne relacje, dlatego mogą oni łatwo zatracić łączącą ich więź. Oboje bardziej skupiają się na sobie, przez co druga osoba schodzi na dalszy plan.

 

Wodnik i Strzelec w łóżku będą eksperymentować. Strzelec pokaże swoją płomienną naturę i miłosny kunszt, a Wodnik będzie starał się urozmaicić ich miłosne igraszki poprzez propozycje nowych pozycji i zabaw.

Wodnik i Lew – czy pasują do siebie?

wodnik i lew znaki zodiaku

Wodnik i Lew dopasowanie dobre w biznesie/ il. Canva

 

Para, która razem świetnie realizuje cele i ma mnóstwo pomysłów to Wodnik i Lew. Czy pasują do siebie również w związku? Niestety relacja romantyczna może okazać się dużym niewypałem.

Wodnik i Lew: związek

Kiedy drogi tej dwójki skrzyżują się, z pewnością będą sobą zafascynowani. Lew zachwyci się inteligencją Wodnika, którego pociąga lwia żywiołowość i zdolność kreacji. Wodnik i Lew to osoby bardzo towarzyskie, dlatego znajdą jakąś płaszczyznę porozumienia. Dzięki swoim różnicom mogą wzajemnie stymulować swoje najlepsze cechy i wspierać się w rozwoju zainteresowań, co czyni ich dobraną parą przyjaciół. Mogą być świetnymi partnerami biznesowymi, gdyż potrafią świetnie współpracować w drodze do realizacji określonych celów.

 

Szkoda, że dobre wieści na tym się kończą. W związku Wodnika i Lwa może zabraknąć zrozumienia i szacunku wobec odmienności partnera. Lew potrafi być zaborczy w stosunku do innych i jak na prawdziwego króla dżungli przystało, to on zawsze musi mieć rację. Wodnik to indywidualista i nie pozwoli na narzucanie mu swojego zdania ani na ograniczanie jego wolności.

Lew i Wodnik: miłość i seks

Lew i Wodnik w łóżku to niemal idealne dopasowanie. Naprzeciwległe położenie tych znaków na kole zodiaku sprawia, że między tą dwójką jest niesamowita chemia. Oboje nie lubią nudy i rutyny, dlatego w sypialni będą odkrywać nieznane, dostarczając sobie przy tym wiele cielesnych przyjemności.

 

Sprawdź też:

Znak zodiaku: Lew – charakterystyka, związki

Wodnik i Koziorożec – przyciąganie, w łóżku, miłość

wodnik i koziorożec znaki zodiaku

Wodnik i Koziorożec bardziej przypominają partnerów biznesowych niż parę zakochanych/ il. Canva

Wodnik i Koziorożec – dopasowanie

Ta para to połączenie indywidualisty i tradycjonalisty. Wodnik potrzebuje przestrzeni do tworzenia i spełniania swoich wizji, pragnie żyć w sposób niekonwencjonalny i dąży do rozwoju. Koziorożec chce stabilnej relacji, w której każdy pełni jakąś funkcję. Sam prawdopodobnie zajmie się finansami i będzie wymagał od Wodnika, by ten zaopiekował się domem, na co on niekoniecznie może mieć czas i ochotę.

Wodnik i Koziorożec: miłość

Wodnik i Koziorożec w związku mogą nie znaleźć szans na porozumienie. Chociaż na początku relacji oboje są sobą zafascynowani, im dłużej razem przebywają, tym bardziej czują, że to nie jest to, czego potrzebują. Wodnik jest wolnym duchem i ciężko mu znieść zaborczy charakter Koziorożca. Nie lubi, kiedy ktoś nim dyryguje i ustala za niego, co ma robić, a Koziorożec działa w taki sposób – robi plany i przydziela innym zadania. Jeżeli nie wypracują w tej kwestii kompromisu, relacja szybko się zakończy.

 

Relację z Wodnikiem opisuje Kozica Teresa, która pomimo zodiakalnego braku dopasowania i niepewności postanowiła zaryzykować. Doczekała się ślubu i do dziś tworzą udaną parę.

 

„Początki naszej relacji były bardzo trudne i nie potrafiliśmy się ze sobą porozumieć. Między nami naprzemiennie były duża namiętność i burzliwe kłótnie. Przekonałam się też, że Wodniki są bardzo ostrożne w inwestowaniu swoich uczuć i wolno dojrzewają do stabilizacji. Mój poznał mnie ze swoimi rodzicami dopiero po pół roku znajomości, a przy tym wielokrotnie musiał upewnić się, czy nadaję się na partnerkę. Przez długi czas byłam bardzo niepewna co do jego uczuć, ale w końcu po ponad 3 latach związku oświadczył mi się. Wodnik ceni sobie wolność i chodzi swoimi drogami. Jest też bardzo uparty, co w połączeniu z moim znakiem zodiaku daje wybuchową mieszankę, bo ja również jestem strasznym uparciuchem nieskorym do przepraszania. Pomimo wielu różnic byliśmy w stanie się dogadać i wypracować kompromisy i jesteśmy szczęśliwym małżeństwem do dziś”.

Wodnik i Koziorożec: przyciąganie intymne

Koziorożec i Wodnik w łóżku znajdą się tylko w momencie, gdy będą liczyli na coś więcej. Koziorożec nie zabiera do sypialni byle kogo. Relacje zawiera z myślą o ich rozwoju, dlatego też nieczęsto idzie z kimś do łóżka. Wodnik poprzez pieszczoty utwierdza partnera o ich głębokiej więzi, a swoją alkowę otwiera tylko dla osoby, która zachwyci go swoim intelektem. Ich gra wstępna jest zazwyczaj długa i przeważnie zaczyna się jeszcze poza sypialnią.

Wodnik i Skorpion – w łóżku, dopasowanie

wodnik i skorpion znaki zodiaku

Wodnik i Skorpion mogą zostać naprawdę dobrymi przyjaciółmi/ il. Canva

 

Parą, którą czeka wiele wyzwań, są Wodnik i Skorpion. Związek tej dwójki jest burzliwy i wymaga dużo pracy. Oboje znacznie się między sobą różnią, dlatego w tej relacji kompromis to absolutna podstawa.

Wodnik i Skorpion – dopasowanie

Niezgodność temperamentów Wodnika i Skorpiona jest pozytywna i rozwijająca w przypadku próby stworzenia relacji przyjacielskiej. Niestety życie w stałym związku prawdopodobnie będzie sprzyjać konfliktom i sprawiać wiele problemów. Osoby urodzone w tych znakach bardzo się między sobą różnią, a ich podejścia do życia są niemalże skrajne. Wodnik to wolny duch i nie pozwoli Skorpionowi sobą rządzić. Prędzej odejdzie, niż podda się jakimkolwiek ograniczeniom.

Wodnik i Skorpion: miłość i relacja intymna

Wodnik i Skorpion mają odmienne potrzeby, dlatego ciężko im zbudować stałą relację. Miłość jest dla Skorpiona bardzo ważnym elementem w życiu, a Wodnik mógłby się bez niej obejść. Wodnik bardziej liczy na przygody, doświadczanie i rozwój, a Skorpion szuka stałego związku, na który ten pierwszy decyduje się dosyć późno.

 

Erotyzm może być mocną stroną tej pary. Wodnik i Skorpion w łóżku nie zaznają nudy, gdyż oboje lubią eksperymenty, które chętnie wcielają w życie. Będą mieli całkiem udane życie seksualne, pod warunkiem że Wodnik bardziej otworzy się na tego typu potrzeby.

Wodnik i Waga – w łóżku, związek

wodnik i waga znaki zodiaku

Wodnik i Waga – miłość bratnich dusz/il. Canva

 

Wodnik i Waga to para dwóch wolnych duchów. Dla obojga ważna jest autonomia i poczucie wolności dlatego, jeżeli chcą stworzyć trwały związek, muszą zachować pewien dystans. W przeciwnym razie, któreś z nich może poczuć się osaczone i odejść.

Wodnik i Waga: związek i relacja intymna

Spotkanie Wodnika i Wagi jest niczym połączenie dwóch pasujących do siebie elementów. Mają wspólne zainteresowania i cele oraz pokrewne temperamenty. Podobieństwa w upodobaniach i sposobie postrzegania świata, sprawiają, że szybko dostrzegą łączące ich braterstwo dusz. To, co w sobie cenią, to inteligencja i ciekawość świata, które powodują, że mogą ze sobą dyskutować godzinami, a tematy do rozmów nie będą im się kończyć.

 

Tę parę łączy dobre dopasowanie seksualne. Wodnik i Waga w łóżku doskonale rozumieją swoje potrzeby i oboje są skłonni do eksperymentów. Dzięki temu ich zbliżenia są ekscytujące i pełne pasji.

 

Przeczytaj o Wadze:

Znak zodiaku: Waga – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

Wodnik i Bliźnięta – w łóżku, związek

wodnik i bliźnięta znaki zodiaku

Wodnik i Bliźnięta miłość odstawiają na dalszy plan/ il. Canva

Wodnik i Bliźnięta – dopasowanie

Wodnik i Bliźnięta są wolnymi ptakami. Oboje uwielbiają zmiany i swobodę, dlatego łatwo im zrozumieć niezależność partnera. Jest między nimi porozumienie intelektualne i emocjonalne i potrafią wzajemnie się stymulować. Mają podobne podejście do wielu spraw i często lubią te same rzeczy.

Wodnik i Bliźnięta: związek i seks

Związek osób urodzonych w tych znakach ma duży potencjał. Porozumienie, jakie między nimi występuje, opiera się na głębokiej więzi mentalnej. Razem będą dyskutować i uczyć się nowych rzeczy. Są bratnimi duszami, które nie tylko fantastycznie się razem bawią, ale również dobrze się dogadują.

 

Przeszkodą w rozwoju relacji romantycznej Wodnika i Bliźniąt może okazać się ich lekkość bytu. Oboje wolą wyruszyć w nieznane i przeżywać przygody niż dążyć do życiowej stabilizacji. Jeżeli zapragną stworzyć trwałą relację, prawdopodobnie będzie to miało miejsce na późniejszym etapie ich życia.

 

Wodnik i Bliźnięta w łóżku są w stanie wznieść się na poziom rozkoszy, jaki nie jest dostępny dla innych zodiakalnych par. Nie tylko doskonale rozumieją swoje potrzeby, ale również chcą odkrywać swoją seksualność i są chętni do eksperymentów. Z pewnością da im to wiele miłosnych uniesień.

Wodnik i Byk – dopasowanie, w łóżku

wodnik i byk znaki zodiaku

Byk i Wodnik – dopasowanie o małym stopniu powodzenia/ il. Canva

Wodnik i Byk – dopasowanie

Wodnik i Byk nie stanowią kompatybilnej pary. Mają odmienne charaktery, a w życiu oczekują czegoś innego. Wodnik nie spieszy się do założenia rodziny, podczas gdy Byk potrzebuje stabilności. Kiedy Wodnik biega po świecie w poszukiwaniu intelektualnych rozrywek i nowych doświadczeń, Byk siedzi w swojej bezpiecznej ostoi. Tej parze może być naprawdę ciężko znaleźć wspólny mianownik.

Relacja – Byk i Wodnik

Byk i Wodnik związek stworzą jedynie wtedy, gdy ten drugi będzie zdecydowany szczerze się zaangażować. Różnią się między sobą, dlatego, jeśli postanowią zbudować trwałą relację, muszą być gotowi na to, że czeka ich wiele pracy.

 

Ich różnice mogą być dla nich korzystne. Dzięki nim są w stanie się rozwijać i być dla siebie inspiracją. Pomimo odmiennych celów para ta potrafi stymulować się do działania. Motywują się wzajemnie, co sprawia, że mogą spełnić każde marzenie.

 

Byk i Wodnik w łóżku również nie znajdą porozumienia. Byk jest namiętnym kochankiem i lubi rozpieszczać swojego partnera. W sypialni jest zmysłowy i czuły. Wodnik nie przepada za seksem. Woli zająć się rzeczami bardziej wzniosłymi i pożytecznymi niż marnować swój czas w sypialni.

Wodnik i Panna – dopasowanie jako para

wodnik i panna znaki zodiaku

Wodnik i Panna lepiej dogadają się jako przyjaciele niż życiowi partnerzy/ il. Canva

Panna i Wodnik – związek

Wodnik i Panna jako para nie stanowią dobrego połączenia. Są niczym z dwóch różnych światów – Panna osadzona jest w rzeczywistości, a Wodnik zagłębia się w świat wzniosłych idei i rozważań na tematy o charakterze wyższej moralności. Oboje mogą się tylko nawzajem irytować, nie doceniając swoich różnic. Wodnik to prawdziwy wizjoner z masą pomysłów i planów, które Pannie mogą wydać się szalone i nie omieszka tego skrytykować. Nie zrobi tego złośliwie, tylko z troski, czego nieznoszący krytyki Wodnik nie rozumie. Ta dwójka w wielu kwestiach nie potrafi się dogadać i dochodzi między nimi do nieporozumień.

Wodnik i Panna: dopasowanie w relacjach

Mimo odmienności Wodnika i Panny ich relacja może być niezwykle inspirująca. Oboje należą do osób o wysokim ilorazie inteligencji, lubią się uczyć i wyciągać wnioski, dlatego świetnie dogadają się na tle zawodowym. Uwielbiają głębokie dyskusje, dzięki którym się rozwijają, więc mogą okazać się również świetną parą przyjaciół.

 

Panna i Wodnik w łóżku wylądują po wzajemnej ekscytacji swoim intelektem. Będą sobą tak zafascynowani, że między nimi wytworzy się erotyczna chemia. Niestety w przyszłości miłosne zbliżenia nie będą na porządku dziennym, gdyż seks ma dla ich podrzędne znaczenie. Jeżeli już do nich dojdzie, to kolejna kwestia, w której może zabraknąć porozumienia, bo nawet w alkowie mają inne oczekiwania.

 

Z wykształcenia zielarka i florystka z zamiłowaniem do pisania. Jest prawdziwym plant freakiem. Kocha przyrodę i kontakt z naturą, dlatego w każdej wolnej chwili chodzi na piesze wędrówki po lesie i amatorsko robi zdjęcia.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ