Sunday, July 21, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Znak zodiaku: Waga – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

Znak zodiaku: Waga – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

Niezdecydowana i rozchwiana, w ciągłej walce o równowagę

Znak zodiaku Waga. Grafika kobieta Waga

Znak zodiaku Waga – symbol harmonii i równowagi/il. Adobe Stock

W równonoc Słońce wchodzi w następny znak zodiaku, zwiastując tym samym nadejście kolejnej pory roku. Jest skora do pomocy, emocjonalna i inteligentna – Waga. Znak zodiaku – jaki jest zodiakalny przedstawiciel jesieni

 

Znak zodiaku Waga jest uosobieniem sprawiedliwości i prawdy. Osoby urodzone w okresie panowania tego znaku dążą do spokoju i wszechobecnej harmonii.

 

Waga (znak zodiaku) – od kiedy do kiedy? Data i miesiąc

Waga znak zodiaku miesiąc: Waga rozpoczyna przewodzenie pod koniec września, wraz z rozpoczęciem astronomicznej jesieni i wiedzie prym prawie do końca października.

 

Zobacz koniecznie:

Znak zodiaku: Baran – cechy, miłość, dopasowanie

Znak zodiaku Waga. Od kiedy do kiedy Słońce jest w Wadze?

Równonoc jesienna, w zależności od roku następuje pomiędzy 21, a 24 września. Wtedy swoje panowanie rozpoczyna Waga znak zodiaku. Daty rozpoczęcia i zakończenia jej rządów są ruchome i przypadają pomiędzy 22-23 września, a 22-24 października.

 

Waga znak zodiaku data ogólna: za umowną datę Wagi, występującą w większości publikacji uznaje się termin od 23 września do 22 października.

Waga (znak zodiaku) – charakterystyka i ciekawostki

Cechy charakteru Wagi to zmienność i niezdecydowanie. Jej celem jest osiągnięcie równowagi, więc przechyla swe szale z jednej strony na drugą, by w końcu uzyskać złoty środek. Jaki jest znak zodiaku Waga? Charakterystyka jest ściśle powiązana z symboliką.

Waga znak zodiaku: charakterystyka, zalety i wady

Waga odzwierciedla dążenie do harmonii i równowagi. Jest uosobieniem najwyższej moralności i uczciwości. Żaden ze znaków nie ma tak silnego poczucia sprawiedliwości, co ona. W życiu dąży do odkrycia prawdy i zachowania równości w każdej sferze.

 

Jej wadą jest częste porównywanie się z innymi. Wagi są osobami, które potrzebują akceptacji otoczenia. Kiedy nie są lubiane, czują pustkę. Te i inne braki wyprowadzają je z równowagi, są wtedy niespokojne i rozchwiane emocjonalnie.

 

Problemy związane ze światem wewnętrznym u Wag są na porządku dziennym. To sfera, z którą kiepsko sobie radzą. Często nie potrafią zapanować nad buzującymi emocjami, a palące uczucia skrywają głęboko w sobie. Z drugiej strony, doskonale potrafią wyczuć i zrozumieć nastroje innych i z chęcią niosą im pomoc. To prawdziwi empaci i altruiści, którzy chcą ocalić cały świat.

 

Wagi są bardzo towarzyskie. Chociaż zdarzają się domatorzy, przeważnie uwielbiają wyjścia i spotkania z ludźmi obfitujące w długie dyskusje i wymianę poglądów. Często przy tym bywają kąśliwe, gdyż uwielbiają słowne utarczki.

 

Powiada się, że wady zodiakalnych Wag są kontynuacją ich zalet. Mocna stroną Wag jest ich wrodzona zdolność do rozwiązywania problemów. Kłopot w tym, że one tego nie znoszą i chociaż mają ku temu predyspozycje, unikają tego, jak ognia. Podejmowanie decyzji to dla nich nie lada wyczyn. Długo analizują i rozważają problem. Myślą i snują plany, ale ostatecznie ciężko im coś konkretnego postanowić. Z chęcią pozbyłby się uporczywego dylematu. Ucieszą się, gdy ktoś przejmie inicjatywę i zdecyduje za nie.

 

Wagi nie lubią też ryzyka i większych wyzwań. Nade wszystko cenią sobie spokój i beztroskę. Chociaż są bardzo inteligentne i oczytane, niektórych rzeczy wolą nie wiedzieć. Cenią sobie wygodę i komfort, więc lepiej żyć w nieświadomości wszystkich okropieństw i okrucieństwa.

 

Zalety Wagi: empatyczna, sprawiedliwa, uczciwa, lojalna, zawsze działa zgodnie ze swoimi przekonaniami.

 

Wady Wagi: rozchwiana emocjonalnie, niezdecydowana, zmienna, uległa, egoistyczna, uparta.

Waga znak zodiaku: ciekawostki

Kobiecą przedstawicielką zodiakalnej Wagi jest grecka bogini prawa i sprawiedliwości Temida. Trzyma ona miecz, wagę i ma zawiązane oczy na znak swojej bezstronności.

 

Grecka bogini sprawiedliwości Temida

Sprawiedliwa Waga jest niczym grecka bogini Temida/zdj. Canva

 

Nie bez powodu ten znak zodiaku został nazwany Wagą. Waga symbolizuje dualizm i bliźniaczość. Jej atrybuty to dwie połączone ze sobą szalki, które działają tylko razem. Po grecku ten przedmiot nazywany jest zygos, co oznacza parę rzeczy, w tym wagę, ale także jarzmo, czyli ramę łączącą dwa woły w zaprzęgu. Ten symbol ma ogromne znaczenie, ponieważ skupia się on na partnerstwie i współpracy z drugą osobą. To dlatego Waga jest zodiakalnym patronem małżeństw i partnerstwa w biznesie.

Mężczyzna lub kobieta spod znaku wagi – jacy są?

Znak zodiaku Waga kobieta

Pani Waga to kobieta zadbana i pełna uroku. Lubi wydawać masę pieniędzy na ubrania i kosmetyki, co może być dla niej zgubne. Zrobi wszystko, by wyglądać niczym z okładek ekskluzywnych magazynów i usłyszeć lawinę komplementów. Bycie w centrum zainteresowania adoratorów zabiegających o jej względy bardzo jej odpowiada. Kocha flirt i ma duże powodzenie wśród płci przeciwnej. Na tego jedynego decyduje się dosyć późno. Ma to związek również z jej wygórowanymi wymaganiami, co do przyszłego męża.

 

Znaną kobietą spod znaku Wagi jest francuska modelka, piosenkarka i aktorka Brigitte Bardot. Znana jako symbol seksapilu lat 50. i 60.  Nawet pomimo swojego wieku jest piękną, pełną wdzięku i klasy kobietą. 28 września skończyła 89 lat. Oto Brigitte Bardot kiedyś i dziś.

 

 

Znak zodiaku Waga mężczyzna

Mężczyzna spod znaku Wagi to prawdziwy czaruś. Uważa się go za jednego z najlepszych zodiakalnych partnerów. To typ faceta, który uchyli ci kawałek nieba. Stara się być idealny dla swojej partnerki, chce jej dogodzić i spełnić najskrytsze pragnienia.

 

Sens życia odnajduje w drugiej osobie, która jest ważniejsza niż on sam. Potrzeby ukochanej stawia nad swoimi. Sam ma jednak głębokie pragnienie przebywania razem 24/7, najlepiej prowadząc długie rozmowy.

 

Panowie Wagi to prawdziwe uparciuchy. Lubią wdawać się w dyskusje i nie spoczną dopóki nie dowiodą swojej racji. Są pewni siebie, walczą w obronie swoich poglądów nawet, gdy innym jest to nie na rękę. Pisała o tym jedna z użytkowniczek forum internetowego.

„Faceci Wagi mają swoje charakterystyczne cechy. Znam kilku i są do siebie podobni. Są strasznie uparci, lubią mieć zawsze rację. Poza tym są pewni siebie, konfliktowi i humorzaści. Z drugiej strony są rozrywkowi, spontaniczni i z poczuciem humoru. Nie da się z nimi nudzić. Dla mnie idealny materiał na kumpla, ale nie na związek, bo byłoby za dużo ciśnień.”

Waga (znak zodiaku) a miłość i kompatybilność. Do kogo pasuje?

Dopasowanie znaków zodiaku. Para mężczyzna i kobieta leżą obok siebie

Rozważna i romantyczna Waga. Jaki znak zodiaku do niej pasuje, a które relacje są skazane na niepowodzenie?/ zdj. Canva

 

Jedną z bardziej uczuciowych osób, które marzą o romantycznym związku jest Waga (znak zodiaku). Miłość i relacje są dla niej kluczową częścią życia. Jako podwójny znak nie znosi samotności i singielstwa. Pragnie przeżyć wielką miłość i stworzyć związek z oddanym partnerem, dla którego będzie numerem jeden.

 

Zodiakalne Wagi uwielbiają być zakochane. Szukają miłości idealnej, dla której są w stanie dużo poświęcić. Zaślepione uczuciami, widzą świat, jak przez różowe okulary i bywa, że nie dostrzegają prawdziwego oblicza swoich wybranków. Przypisują im cechy, których oni nie mają, przez co później są nieszczęśliwe i mają złamane serce.

 

Wagi pragną miłości niczym z romantycznych powieści, jednak ciężko jest im to osiągnąć. Idealistyczne podejście, niezdecydowanie i niestałość w uczuciach utrudniają im to zadanie.

 

W życiu i w miłości Wagi są pełne sprzeczności. Chociaż pragną szczęśliwego, stałego związku, przeraża ich stabilizacja i rutyna, która wdziera się do długotrwałego związku. Ciężko im jest zdecydować i wybrać odpowiedniego partnera. Długo poszukują zanim zwiążą się z kimś na stałe.

 

Waga znak zodiaku: dopasowanie w miłości

Za najlepsze połączenie zodiakalne dla Wagi uważa się Bliźnięta, Strzelca i Wodnika.

 

Bliźnięta i Waga świetnie się dogadują i stanowią dla siebie doskonałe wsparcie. Oboje są towarzyscy i lubią spędzać ze sobą czas, przy czym dobrze się bawią. Mają dużą szansę na miłość i trwały związek.

 

Strzelec i Waga to niezwykła para, której miłość stale rozkwita. Kochają swoje towarzystwo i wcale się sobą nie nudzą. To kompatybilne połączenie pod względem temperamentów i oczekiwań. Są w stanie dać sobie nawzajem to, czego oboje potrzebują.

 

Wodnik to jeden z lepszych partnerów dla Wagi. Ich żywiołem jest powietrze, stąd mają ze sobą wiele wspólnego. Łączy ich porozumienie emocjonalne i intelektualne, a ich związek to gwarancja rozwoju osobistego.

 

Waga interesujący związek stworzy również z Lwem i inną Wagą.

 

Waga znak zodiaku kompatybilność w relacjach

Sympatyczna Waga z reguły szybko nawiązuje relacje. Jest towarzyska i rozmowna. Nie ma osoby, z którą by nie zamieniła słowa. Ma duże grono znajomych, z którego wybiera kilkoro osób i nawiązuje głębokie relacje przyjacielskie.

 

Najmniej zrozumienia Waga znajdzie u zodiakalnych Raków, Skorpionów i Koziorożców.

 

Raki bywają rozchwiane i emocjonalne, tak jak Wagi, co nie wróży na przyszłość nic dobrego. Z kolei Skorpion jest zbyt zaborczy, a Koziorożec przyziemny i skupiony na karierze.

Waga i Baran – dopasowanie w łóżku, związek

Waga i Baran znaki zodiaku

Waga i Baran – dopasowanie oparte na przeciwieństwach/ il. Canva

 

Waga i Baran to osoby o przeciwstawnych charakterach. Takie połączenie stanowi prawdziwą mieszankę wybuchową. Ich uczucia mogą balansować pomiędzy miłością, a nienawiścią. Jeżeli uda im się zachować równowagę, ich związek bardzo dobrze rokuje na przyszłość.

Waga i Baran – związek i seks

Przeciwieństwa Wagi i Barana działają na korzyść obojga. Niezdecydowana Waga chętnie ugnie się pod stanowczym Baranem, który w przeciwieństwie do niej szybko podejmie decyzję. Chętny do rządzenia Baran będzie z tego faktu niezwykle zadowolony. Leniwa Waga zyska więcej energii i woli działania, dzięki baraniemu entuzjazmowi, a jej wewnętrzny spokój zrównoważy impulsywność Barana. Można stwierdzić, że nawzajem rekompensują sobie swoje słabości.

 

Baran i Waga w łóżku stanowią zmysłowe połączenie pełne namiętności i niemal zwierzęcej pasji. Tak, jak powietrze wznieca ogień, niedostępna Waga wzbudza w Baranie palące pożądanie. Rogaty zdobywca atakuje swoją ofiarę, a kiedy już ją posiądzie, nie da jej szybko odpocząć. Wadze się to bardzo podoba i poddaje się namiętnościom. Oboje kochają seks i łatwo mogą się w nim zatracić, co może być zgubne dla ich relacji.

Ryby i Waga – dopasowanie w łóżku, związek

Waga i Ryby znaki zodiaku

Waga i Ryby to dobrzy przyjaciele i kochankowie/il. Canva

 

Ryby i Waga chociaż dobrze się rozumieją, nie są w stanie w pełni zaspokoić swoich potrzeb emocjonalnych. Często podążają w różnym kierunku i mają wzajemnie wykluczające się pragnienia.

 

Ryby i Waga – związek romantyczny

Niezbyt dobre miłosne połączenie stanowią Waga i Ryby. Dopasowanie tych zodiaków jest za to dobre w relacjach przyjacielskich. Oboje są bardzo podobni, co zbliża ich do siebie i czyni z nich swoich wzajemnych powierników, doradców i pocieszycieli.

 

Relacje romantyczne tej dwójki mogą zostać łatwo rozwiane przez pojawiające się życiowe problemy i nieprzychylne koleje losu. Zarówno Waga, jak i Ryby to niepoprawni romantycy i marzyciele, więcej myślą niż robią. Oboje są niezdecydowani i mają problem z podejmowaniem decyzji, dlatego ciężko im jest się porozumieć w kwestii rozwiązywania życiowych problemów.

 

Waga i Ryby w łóżku zamiast szukania własnej uciechy, spełniają potrzeby swojego partnera. Oboje są czuli, ale mają odmienne preferencje seksualne, co może stanowić intrygujące doznania.

 

Waga i Rak – dopasowanie w łóżku, związku

Waga i Rak znaki zodiaku

Waga i Rak – dopasowanie rodzące konflikty/ il.Canva

 

Niezbyt zgrana para to Rak i Waga. Związek tej dwójki udaje się bardzo rzadko. Stworzenie trwałej relacji wymaga od obojga dużej cierpliwości, pracy nad sobą i wzajemnego zaufania.

Rak i Waga: miłość i seks

Rak i Waga to dwoje romantyków, więc mogłoby się wydawać, że są dla siebie stworzeni. Jednak często za bardzo różni ich podejście do życia i temperamenty.

 

Sprawdź też:

Znak zodiaku: Rak – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

 

Ciężko im znaleźć porozumienie na tle emocjonalnym. Oboje potrzebują równowagi. Rak bywa niestabilny i ma problemy z emocjami, w czym Waga nie może mu pomóc. Sama miewa huśtawki nastroju i dąży do wewnętrznej harmonii, którą chwiejna natura Raka zaburza. Rak szuka u partnera Wagi takich cech, których on nie posiada i odwrotnie.

 

Trudną relację z panem Rakiem miała Marlena.

 

„Moje dwuletnie doświadczenie z Rakiem skończyło się rozstaniem. Partner z niego kiepski, ale za to świetny przyjaciel. Bardzo niezależny samotnik, wymaga partnerki, która zgadza się z nim we wszystkim. Odmienne zdanie wywołuje „wilka z lasu”, a może raka z jeziora. Myślę, że z wilkiem lepiej bym sobie poradziła niż z obrażonym mężczyzną spod znaku Raka.”

 

Waga i Rak w łóżku mogą poczuć prawdziwy żar namiętności, który prawdopodobnie będzie wynikiem ich burzliwej kłótni. Oboje nie radzą sobie w sytuacjach konfliktowych, mają problem z podejmowaniem decyzji i często nie dyskutują na temat problemu. Boją się zranić partnera i unikają konfrontacji jak ognia. Kiedy dojdzie między nimi do poważniejszego starcia, dadzą upust emocjom w sypialni albo pokłócą się na dobre.

Waga i Wodnik w łóżku, dopasowanie

Waga i Wodnik znaki zodiaku

Wodnik i Waga – miłość idealisty i wizjonera/ il.Canva

 

Waga i Wodnik to osoby, które łączy wspólna misja. Oboje pragną, by świat stał się lepszym miejscem i będą do tego dążyć w swoich działaniach. Ich celem jest rozwój osobisty, który są w stanie sobie wzajemnie zapewnić.

Wodnik i Waga – dopasowanie podobnych temperamentów

Waga i Wodnik w związku świetnie się uzupełniają. Mają podobne cele, wspólne zainteresowania i pokrewne poglądy. Łączy ich również zbliżony temperament. Oboje są bardzo towarzyscy i uwielbiają dyskutować. U partnera cenią sobie inteligencję, której im nie brakuje.

 

Tę dwójkę od początku łączy silna chemia, dlatego Waga i Wodnik w łóżku odnajdą wiele przyjemności. Ich seks może być niezwykle zaskakujący i ciekawy, a wspólne eksperymenty miłosne umocnią ich więź.

 

Niektóre ich cechy wspólne mogą stanowić przeszkodę w stworzeniu trwałej relacji. Oboje są niezależni i ważne jest dla nich poczucie wolności. Muszą zachować równowagę i pewien dystans, by związek ich nie przytłoczył. Oba znaki nie potrafią radzić sobie w sytuacjach konfliktowych, dlatego ich unikają. Skutkiem tego może być głęboko skrywana uraza i pretensje, które łatwo przerodzą się w wybuchową kłótnie.

Waga i Strzelec w łóżku, dopasowanie

Waga i Strzelec znaki zodiaku

Powietrze z ogniem, czyli Waga i Strzelec – dopasowanie współgrających energii/il. Canva

 

Waga i Strzelec to para, którą łączy głęboka więź. Jest między nimi dobra komunikacja i współpraca, dlatego nie straszne im żadne problemy. Dobrze się rozumieją i są względem siebie wyrozumiali. Szczerze dyskutują, dzięki czemu z łatwością pokonują konflikty i są dla siebie prawdziwym wsparciem .

Strzelec i Waga: związek, seks, relacje

Prawdziwą inspiracją dla par są Strzelec i Waga. Miłość tej dwójki jest wiecznie gorąca i nigdy nie blaknie. Ich uczucie rozkwita z dnia na dzień. Spędzają razem mnóstwo czasu i pomimo tego wcale się sobą nie nudzą.

 

Oboje są bardzo towarzyscy i otwarci na nowe znajomości i doświadczenia. Ekscytuje ich wspólne życie i to, co im przyniesie. Strzelec i Waga lubią być w ruchu. Dużo planują i działają. Ich kalendarze są zapełnione różnymi zadaniami, dlatego nigdy się nie nudzą.

 

Waga i Strzelec w łóżku mają podobne oczekiwania. Pokrewne temperamenty, chęć eksperymentowania i entuzjazm tworzą idealną kombinację, która przynosi wiele uciech. Znaki są idealnie dopasowane energetycznie. Powietrzna Waga wzbudza ogień Strzelca, który podgrzewa powietrze. Dynamiczny przepływ energii pomiędzy nimi, daje namiętny i satysfakcjonujący seks.

Waga i Lew – czy pasują do siebie?

Waga i Lew znaki zodiaku

Waga i Lew – związek dobrze rokujący na przyszłość/ il.Canva

 

Harmonijna i kompatybilna para to Waga i Lew. Dopasowanie zodiakalne tej dwójki jest całkiem niezłe. Mają wiele podobieństw, a występujące różnice doskonale uzupełniają ich osobowości, przyczyniając się do zachowania równowagi.

Miłość i relacje. Waga i Lew – czy pasują do siebie?

Bez względu na to, czy Waga i Lew zwiążą się ze sobą w relacji przyjacielskiej, biznesowej lub miłosnej, istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie to udane połączenie. To osoby o pokrewnych temperamentach i oczekiwaniach. Łączą ich podobne pasje i upodobania. Oboje lubią kreatywne rozmowy i spędzanie czasu poza domem.

 

Martyna potwierdza, że połączenie Wagi z Lwem to bardzo dobrze współgrająca mieszanka charakterów.

 

„Pod pewnymi względami jesteśmy bardzo do siebie podobni, a różnice zdań łatwo pogodzić. Mieć takiego kociaka przy sobie to prawdziwe szczęście i szansa na udany związek, w którym nie będziesz się nudzić.”

 

Lew i Waga w łóżku potrafią się doskonale zgrać. Ich życie erotyczne może być pasjonujące i zmysłowe. Czuła i delikatna Waga chętnie podda się namiętnemu Lwu, który wcieli w życie swoje najskrytsze fantazje. Lew i Waga miłość udowadniają czynami, dlatego, gdy łączy ich prawdziwe uczucie seks dostarczy obojgu najwyższych rozkoszy.

Waga i Koziorożec – przyciąganie, w łóżku, miłość

Waga i Koziorożec znaki zodiaku

Waga i Koziorożec. Przyciąganie przeciwieństw/il. Canva

 

Całkowicie przeciwne charaktery mają Waga i Koziorożec. Związek tej dwójki należy do trudnych, wymaga dużo pracy i jest pełen wyzwań.

Waga i Koziorożec – dopasowanie

Waga i Koziorożec to osoby z różnym podejściem do życia. Koziorożec jest chłodny i przyziemny, skupia się na karierze. Waga to wrażliwa i uczuciowa istota, która poszukuje miłości idealnej, niczym te z romansów. Różnice charakterów sprawiają, że ciężko jest im się porozumieć.

 

Waga i Koziorożec miłość traktują zupełnie inaczej. Dla Wagi jest ona bardzo ważna i nie wyobraża sobie życia w samotności. Koziorożec potrzebuje dużo czasu,by dojrzeć do miłości i poważnego związku. Musiałby porzucić wszystkie swoje plany, które stawia na pierwszym miejscu.

 

Koziorożec i Waga w łóżku mogą znaleźć nić porozumienia tylko jeżeli łączy ich naprawdę silne uczucie. Mogą nawet zdarzyć się noce pełne pasji i intensywnych doznań. Jednak zazwyczaj nawet w sypialni ich zgodność bywa wątpliwa. Mają różne potrzeby. Chłodny Koziorożec nie da zbyt dużo czułości, pragnącej bliskości Wadze. Woli siedzieć w pracy niż spędzać czas w łóżku.

Waga i Skorpion – w łóżku, dopasowanie

Waga i Skorpion znaki zodiaku

Waga i Skorpion – związek oparty na emocjach/il. Canva

 

Waga i Skorpion bardzo cenią sobie miłosne relacje. Waga uwielbia być zakochana, a Skorpion kocha wybrankę bez pamięci. Dla obojga miłość jest jedną z kluczowych rzeczy. Bez niej nie potrafią być szczęśliwi.

Waga i Skorpion: miłość, seks, związek

Silne emocjonalne połączenie mają Waga i Skorpion. Dopasowanie tych znaków nie jest jednak zbyt szczęśliwym zestawieniem. Chociaż ich charaktery wzajemnie się uzupełniają, to różnice temperamentów mogą okazać się zbyt duże do stworzenia trwałej relacji romantycznej.

 

Skorpion jest dosyć zaborczy w miłości, co nie spodoba się niezależnej, kochającej wolność Wadze. Z kolei Waga może drażnić go swoim niezdecydowaniem. Znacznie lepiej będą funkcjonować jako para przyjaciół lub partnerów biznesowych.

 

Chociaż miłość na dobre i na złe raczej nie jest im pisana, mogą znaleźć porozumienie w sypialni. Skorpion i Waga w łóżku mogą stworzyć kombinację pełną żaru i namiętności. Skorpion jest żywiołowym i namiętnym kochankiem, co przypadnie do gustu zmysłowej Wadze.

Waga i Waga – w łóżku, związek

Waga i Waga znaki zodiaku

Dwie Wagi mogą stanowić zgrany duet pod warunkiem, że pokonają rutynę/il. Canva

 

Spotkanie dwóch Wag zwiastuje początek niezapomnianej relacji która może przerodzić się w miłość do końca życia.

 

Waga i Waga – związek pokrewnych osobowości

Waga i Waga mogą stanowić zgrany duet. To osoby o pokrewnych charakterach, dlatego szybko się do siebie zbliżają i zwykle rozumieją bez słów.

 

Ich relacja musi być zbudowana na trwałym fundamencie. Oboje pragną prawdziwej, szczerej miłości opartej na głębokiej więzi i przyjaźni. W związku dążą do równości, którą jako harmonijne znaki są w stanie z łatwością osiągnąć.

 

Związek dwóch Wag to relacja, w której zaangażowanie nie osłabnie z czasem. Może za to wkraść się rutyna i nuda.

 

„Jestem w takim związku od siedmiu lat. Bardzo się kochamy, nie kłócimy, doskonale rozumiemy i jesteśmy dla siebie prawdziwymi przyjaciółmi. Ogólnie fajnie, ale nie do końca. Niby wszystko ok, ale brakuje tego pieprzu, czegoś konkretniejszego.”

– czytamy na forum gazeta.pl.

 

Wagi lubią okazywać uczucia w sypialni, dlatego stworzą doskonałe erotyczne połączenie. Waga i Waga w łóżku stracą wszelkie zahamowania i zrobią wszystko, by zadowolić partnera. Miłosne igraszki umocnią ich związek i zbliżą do siebie kochanków.

Waga i Bliźnięta – w łóżku, związek

Waga i Bliźnięta znaki zodiaku

Waga i Bliźnięta – dopasowanie samotnych dusz/il. Canva

 

Waga i Bliźnięta nie potrafią żyć w samotności. Osoby urodzone w tych znakach do szczęścia potrzebują drugiego człowieka. Kluczowe jest dla nich znalezienie bratniej duszy i stworzenie szczęśliwej relacji.

Waga i Bliźnięta – związek czy poszukiwanie przygód?

Waga i Bliźnięta miłość i romanse traktują jak okazję do znalezienia swojej zagubionej drugiej połówki. To podwójne znaki, dlatego słabo radzą sobie w samotnym życiu. Czują jakby ktoś zabrał im cząstkę siebie. Z tego powodu regularnie zawierają nowe relacje aż do momentu znalezienia tej właściwej.

 

Z uwagi na swój dualizm oba znaki bywają zmienne, chwiejne i niezdecydowane. Potwierdza to Agnieszka spod znaku Wagi.

 

„Oj ciężko z moim chłopakiem Bliźniakiem. Nie wygląda to tak różowo, jak w horoskopie. Ciągle się rozstajemy i do siebie wracamy. Straszna huśtawka uczuć. On dwie twarze ja dwie szale.”

 

Żywioł powietrza przynosi zodiakowi zdolność do komunikacji. Sprawia to, że Waga i Bliźnięta w łóżku świetnie się dogadują. Są w stanie bezpośrednio komunikować partnerowi swoje potrzeby i przedstawiać erotyczne fantazje. Dzięki temu oboje mogą mieć satysfakcjonujący seks pełen uniesień.

 

Może cię zainteresuje:

Te znaki zodiaku nie powinny być razem. Które znaki do siebie nie pasują?

 

Waga i Byk – dopasowanie, w łóżku

Waga i Byk znaki zodiaku

Waga i Byk. Dopasowanie, które intryguje oboje partnerów/ il. Canva

 

Waga i Byk to para, którą wiele łączy, jednak podobieństwa te przeszkadzają im w stworzeniu związku. Mają podobne pragnienia, ale realizują je w całkiem inny sposób.

Byk i Waga: dopasowanie w miłości

Ziemia i powietrze to żywioły, które reprezentują Byk i Waga. Związek tych dwojga to prawdziwe zderzenie przeciwnych sobie energii. Stabilna ziemia i zmienne powietrze nie potrafią ze sobą współgrać. W tym zestawieniu zodiakalnym będzie to powodować wiele konfliktów.

 

Zarówno Waga, jak i Byk postępują zgodnie ze sobą. Nie potrafią i nie chcą dostosować się do innych. Egzystują w zupełnie inny sposób. Ich rytm życia jest przeciwstawny, podobnie jak ich sposób bycia. Byk jest powolny, Waga dynamiczna. Byk to zorganizowany domator, a Waga jest niezdecydowana i towarzyska. Oboje z czasem mogą zacząć irytować się cechami swojego partnera.

 

Byk i Waga w łóżku potrafią świetnie się dogadać. Oboje kochają seks i są świadomi swoich potrzeb, o których komunikują swojemu partnerowi.

Waga i Panna – dopasowanie jako para

Waga i Panna znaki zodiaku

Panna i Waga – związek skazany na niepowodzenie/il. Canva

 

Waga i Panna to osobowości mające kilka wspólnych cech, dzięki którym potrafią się dogadać i znakomicie spędzać razem czas. Dobra zabawa jednak nie wystarczy, by stworzyć udaną i trwałą relację.

Waga i Panna – dopasowanie w miłości

Relacja tej dwójki może działać na nich korzystnie. Ich różnice stanowią wzajemne uzupełnienie, tworząc razem harmonię. Oboje są w stanie się wspierać i wyciągać z siebie najlepsze cechy. Pomimo tego Waga i Panna jako para raczej się nie dogadają. Są zbyt różni i nie potrafią zrozumieć podejścia do życia drugiej strony. Mają odmienne cele i sposób patrzenia na świat.

 

Waga i Panna to związek idealisty z realistą. Może to prowadzić do wielu konfliktów i braku zrozumienia.

 

Spotkanie w alkowie Wagi i Panny gwarantuje gorące doznania. Ich seks jest jak miłość od pierwszego wejrzenia. Zazwyczaj zaczyna się gwałtownie i eksploduje gorącą namiętnością. Żarliwy romans równie szybko się kończy. Dzieje się to kiedy odkryją swoje różnice.

Z wykształcenia zielarka i florystka z zamiłowaniem do pisania. Jest prawdziwym plant freakiem. Kocha przyrodę i kontakt z naturą, dlatego w każdej wolnej chwili chodzi na piesze wędrówki po lesie i amatorsko robi zdjęcia.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ