Tuesday, June 25, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Znak zodiaku: Strzelec – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

Znak zodiaku: Strzelec – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

Strzelec – zodiakalny centaur

kobieta Strzelec grafika

Znak zodiaku Strzelec – symbol beztroski i optymizmu/ il. Adobe Stock

To największy optymista w całym zodiaku. Jego symbolem jest centaur z łukiem, który obrazuje dwie natury człowieka – nieokiełznaną i opanowaną. Z jednej strony jest dziki i beztroski, z drugiej dojrzały i mądry – Strzelec znak zodiaku. Jaki jest naprawdę i do kogo pasuje w miłości? Sprawdź

 

Strzelec (znak zodiaku) – od kiedy do kiedy? Data i miesiąc

Jest dziewiątym z kolei znakiem zodiaku i przypada na pogranicze listopada i grudnia. Znak zodiaku Strzelec. Od kiedy do kiedy jest maksymalny zasięg przebywania Słońca w Strzelcu?

Strzelec znak zodiaku – miesiąc, daty

Grudniowym przedstawicielem astrologicznym jest Strzelec. Data ogólna przyjęta dla tego znaku zodiaku to 22 listopada – 21 grudnia. Zasięg przebywania Słońca w Strzelcu różni się w zależności od roku. Jeżeli urodziłaś się na pograniczu, twój znak zodiaku może być również zależny od godziny urodzenia. Czas wejścia Słońca w Strzelca przypada na b, a jego przejście na kolejny znak następuje 21 lub 22 grudnia.

Strzelec (znak zodiaku) – charakterystyka i ciekawostki

Strzelec zaraża optymizmem i entuzjazmem, dlatego należy do najbardziej lubianych i przyjaznych postaci z całego zodiaku. Bez problemu zjednuje sobie ludzi, dzięki czemu łatwo zawiera nowe znajomości. W relacjach szuka otwartości, wyrozumiałości i inspiracji.

Cechy charakteru Strzelca: wady i zalety

Strzelec – zalety: entuzjazm, optymizm, energiczność, uczciwość, szczerość, towarzyskie usposobienie, bezkonfliktowość, spontaniczność

 

Strzelec – wady: brak cierpliwości, lekkomyślność, słomiany zapał, zarozumiałość, próżność, bezwzględność, skłonność do nadmiernego podejmowania ryzyka, hazardu, nałogów

Znak zodiaku Strzelec – charakterystyka

Strzelca często określa się mianem dużego dziecka. To niepoprawny optymista o beztroskim podejściu do życia. Lubi dobrą zabawę i nie opuszcza go dziecięca ciekawość i chęć odkrywania. Problemami, które go spotykają, za bardzo się nie przejmuje. Dystansuje się od nich i rozwiązuje je przy okazji. Nie myśli o porażkach i codziennych troskach, a życie traktuje jak wielką, pozytywną przygodę, a nie kierat obowiązków.

 

Strzelce są niezwykle towarzyskie i rzadko kiedy spotkasz ich w domu. Podążają od spotkania do spotkania, a ich kalendarz wiecznie zapełniony jest zadaniami. Ognisty żywioł Strzelca pobudza go do działania i odkrywania, dlatego jest on nie tylko osobą, która wiele podróżuje, ale również pracownikiem roku.

 

Strzelca charakteryzuje zmienność, co sprawia, że stale chce poznawać nieznane horyzonty i nie potrafi usiedzieć na miejscu. Jego wrodzona impulsywność i energiczność ciągle gdzieś go nosi. Nie lubi życiowej rutyny, dlatego może mieć problem z wypełnianiem codziennych obowiązków i z kończeniem zaczętych projektów. Potwierdza to Ania spod znaku Strzelca, która uwielbia spontaniczne i ekscytujące wydarzenia.

 

„Mój grafik jest zapełniony zadaniami i spotkaniami, ale najbardziej cieszą mnie te niezaplanowane i spontaniczne. Jeżeli akurat wstrzelisz się w lukę w moim kalendarzu – piszę się na to! Często podróżuję i odkrywam nowe miejsca. Uwielbiam wycieczki, zwłaszcza te, których nie planuję kilka miesięcy przed. Chcesz w ten weekend jechać w góry? Pewnie! To mi sprawia najwięcej funu.”

 

Strzelec znak zodiaku – ciekawostki

Symbolem Strzelca jest Chiron – najsłynniejszy z centaurów. W mitologii greckiej to najmądrzejszy i najbardziej cywilizowany centaur. Chiron był ceniony ze względu na swoją mądrość i chęć odkrywania. Ciągle uczył się nowych rzeczy i dzielił się swoją wiedzą z innymi. Centaur symbolizuje dwie natury człowieka – ludzką i zwierzęcą. Przedstawia połączenie sprzeczności: instynktu i rozumu, nieświadomości i świadomości oraz ducha i ciała. Z tego powodu centaur kojarzony jest z czymś nieprzewidywalnym, co doskonale pasuje do uwielbiającego zmiany Strzelca.

 

Centaura przedstawia się z naprężonym łukiem. Strzelec, tak jak łucznik zawsze jest gotowy do działania i tak jak wypuszczona strzała szybko mknie przez życie, osiągając zamierzone cele.

 

 

Mężczyzna lub kobieta spod znaku Strzelca – jacy są?

Znak zodiaku Strzelec – kobieta

Kobieta Strzelec to wesoła i energiczna optymistka, która patrzy na życie przez pryzmat nieodkrytych miejsc, ludzi i rzeczy. Wiecznie szuka wrażeń i chce przeżywać nowe przygody. Codzienna rutyna nie jest dla niej, gdyż nie znosi nudy i stagnacji. Jej życie to ciągła zmiana, dookoła niej musi się dużo dziać, w przeciwnym wypadku czuje się zagubiona i nieszczęśliwa.

 

Pani Strzelec jest towarzyska i otacza się ludźmi, z którymi może aktywnie spędzać czas i prowadzić inspirujące dyskusje. Jeśli chcesz ją niespodziewanie odwiedzić, prawdopodobnie nie zastaniesz jej w domu, gdyż jej kalendarz jest cały zapisany codziennymi zadaniami i spotkaniami. Życie miłosne jest dla niej ważne, jednak nie szuka partnera na siłę i ma nadzieję, że to on odnajdzie ją. Będąc w stałym związku, doskonale godzi życie zawodowe z rodzinnym i potrafi przy tym znaleźć czas dla siebie.

Znak zodiaku Strzelec – mężczyzna

Mężczyzna spod znaku Strzelca to samodzielny i niezależny typ. Ma swoje zdanie i poglądy i nie lubi, gdy ktoś mu chce narzucić swój punkt widzenia. Jest impulsywny i niecierpliwy, ale pomimo tego entuzjastycznie nastawiony do życia i nowych przedsięwzięć. Pragnie wolności i zdobywania nowych doświadczeń.

 

Pan Strzelec to prawdziwa dusza towarzystwa. Uwielbia spotkania ze znajomymi i poznawanie nowych ludzi, a zwłaszcza kobiet. To prawdziwy flirciarz i bajerant. Nie spocznie, póki nie zdobędzie kobiety, którą sobie upatrzył, nawet jeżeli miałby ją zaraz porzucić. Jego partnerka musi być równie żywiołowa, co on i nie może go w żaden sposób ograniczać. W przeciwnym razie zostawi ją, unikając odpowiedzialności, z czego jest znany.

Strzelec (znak zodiaku), a miłość i kompatybilność. Do kogo pasuje?

Strzelce to wolne duchy o nieograniczonej potrzebie wolności i niezależności. Zazwyczaj późno wchodzą w stałe relacje i decydują się założyć rodzinę. Najpierw muszą zrealizować swoje plany i podbić kilka kontynentów. Jeżeli Strzelec z kimś się zwiążę na stałe, to wybierze partnera, który nie będzie go w żaden sposób ograniczał, a najlepiej takiego, który będzie mu towarzyszył w szalonych przygodach. Kto dotrzyma kroku Strzelcowi?

Jaki w relacjach jest Strzelec?

Relacje Strzelca opierają się na prostocie i szczerości. Nie znosi wszelkich utrudnień i komplikacji, dlatego komunikuje się w jasny sposób, czego oczekuje również od swojego partnera. Strzelec daje się poznać już na pierwszych spotkaniach, gdzie wyraźnie przedstawia swój styl życia. Robi to, by uniknąć nieporozumień i scen zazdrości, których nie akceptuje.

 

Jak kocha Strzelec? Miłość nie jest jego najważniejszą życiową wartością. Znacznie bardziej ceni sobie zdobywanie nowych doświadczeń. Z drugą osobą pragnie stworzyć coś inspirującego i niepowtarzalnego, dlatego, dopóki nie znajdzie partnera doskonałego, wybiera samotność. Tak jak w życiu, również w związku potrzebuje ciągłych wrażeń. Poza ciepłem, czułością i miłością partner powinien dostarczać mu odpowiednią dawkę emocji. Związek Strzelca musi być ekscytujący i dynamiczny, w przeciwnym razie pójdzie szukać tego gdzie indziej.

Jaki znak zodiaku pasuje do wolnego duchem Łucznika?

Z kim dogada się Strzelec (znak zodiaku)? Dopasowanie, które sprawdza się najlepiej to połączenie z innymi znakami ognistymi lub znakami powietrznymi. Para Strzelców może stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Oboje ponad wszystko cenią wolność i niezależność, również w relacjach, dlatego żaden inny znak zodiaku nie jest w stanie zrozumieć Strzelca na takim poziomie, jak drugi Strzelec. W tej relacji wzajemna fascynacja nie mija i partnerzy nigdy się ze sobą nie nudzą.

 

Do Strzelca świetnie pasują Baran i Lew. Wszystkie trzy są znakami ognia, co oznacza wspólnotę temperamentów i podobne podejście do życia. Dopasowanie osób na tym poziomie pokrewieństwa, co ta trójka, wróży relacje na długie lata.

 

Przeczytaj o Lwie:

Znak zodiaku: Lew – charakterystyka, związki

 

Strzelec świetnie dogada się z Wodnikiem i Wagą. Wodnik i Strzelec to para prawdziwych przyjaciół, którzy mogą dyskutować godzinami. Jeżeli porozumieją się na tle emocjonalnym, ich więź będzie początkiem fascynującej relacji. U Strzelca i Wagi spoiwem  jest szczerość. Oboje są prostolinijni, dzięki czemu potrafią stworzyć związek dobrze rokujący na przyszłość.

 

Znaki zodiaku, z którymi Strzelec nie zbuduje trwałych relacji to zbyt poważny Koziorożec, nadwrażliwy Rak i bujające w obłokach, romantyczne Ryby. Połączenie Strzelca z tymi znakami jest jak zestawienie całkowicie przeciwnych sobie osobowości. W tych związkach trudno o porozumienie na każdej płaszczyźnie dlatego wspólna przyszłość nie jest im pisana.

Strzelec znak zodiaku: kompatybilność z innymi znakami

Największe szanse na powodzenie: Strzelec, Wodnik, Baran, Lew, Waga
Doskonała para: Bliźnięta,
To może się udać: Panna, Skorpion, Byk
Kompletny niewypał: Koziorożec, Rak, Ryby

Strzelec i Baran – dopasowanie w łóżku, związek

Strzelec i Baran znaki zodiaku

Strzelec i Baran – to może się udać/ il. Canva

 

Strzelec i Baran mają podobne temperamenty i podejście do życia, dlatego mogą stanowić niezwykle satysfakcjonujące połączenie. To para optymistów o prawdziwej pogodzie ducha i niesłabnącym poczuciu humoru. Oboje są sobą zafascynowani, jednak ich silne ogniste charaktery mogą być przyczyną pojawiających się konfliktów.

Strzelec i Baran – dopasowanie ognistych dusz

Strzelec i Baran są niezwykle energiczną parą. Nie potrafią usiedzieć na miejscu i wszędzie ich pełno. Zdecydowanie preferują aktywny tryb życia, dlatego często łączą ich wspólne plany i pasje związane ze sportem lub podróżami. Wydaje się, że nie ma pary bardziej dobranej niż Strzelec i Baran. Związek tej dwójki to przeważnie miłość od pierwszego wejrzenia. Od początku oboje są dla siebie niezwykle interesujący i mają mnóstwo tematów do rozmowy. Każde z nich ma jednak swoje zdanie, które silnie zaznacza, a impulsywność i chęć postawienia na swoim może rodzić problemy w ich relacji. Intymnie czeka ich wiele namiętności i fizycznych uniesień, gdyż Baran i Strzelec w łóżku mają podobne upodobania i oczekiwania.

Ryby i Strzelec – dopasowanie w łóżku, związek

Strzelec i Ryby znaki zodiaku

Związek Ryb i Strzelca ma małe szanse na powodzenie/ il. Canva

 

Ryby i Strzelec mają zupełnie inne spojrzenie na świat. Z początku może to być dla nich fascynujące i stanowić doskonałe uzupełnienie relacji, jednak po czasie okaże się, że ich odmienne potrzeby są nie do pogodzenia.

Strzelec i Ryby – dopasowanie

Ryby i Strzelec związek traktują całkowicie w inny sposób. Romantyczne Ryby marzą o bratniej duszy i dozgonnym oddaniu partnera. Miłość jest dla nich największą życiową wartością. Strzelec to wolny duch i nie tak łatwo go usidlić. Lubi towarzystwo, flirt i miłosne gierki, z których nie rezygnuje, mając stałego partnera. Jeżeli stworzy związek, to tylko z osobą, która da mu wolność i poczucie niezależności, czego Ryby niestety dać nie mogą.

 

Strzelec i Ryby w łóżku się uzupełniają. Dominujący Strzelec chętnie przejmie inicjatywę, a Ryby nie będa się opierać i poddadzą się wszelkim eksperymentom. Udane życie intymne to zbyt mało, by stworzyli oni trwałą relację.

 

Sprawdź też:

Znak zodiaku: Ryby – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

Strzelec i Rak – dopasowanie w łóżku, związku

Strzelec i Rak znaki zodiaku

Rak i Strzelec – związek tej dwójki ma małe szanse na powodzenie/ il. Canva

 

Rak i Strzelec raczej nie zbudują trwałej relacji. W tym związku brak jakichkolwiek podobieństw i zrozumienia. Strzelec jest wolnym duchem, który lubi odkrywać nowe i nie potrafi usiedzieć na miejscu, a Rak woli domowe pielesze i codzienną rutynę.

Rak i Strzelec – miłość i relacje

Połączenie dwóch przeciwieństw stanowią Strzelec i Rak. Dopasowanie tych znaków zodiaku można porównać do ich żywiołów – ognia i wody. Mają skrajnie różne temperamenty i podejście do życia, przez co ciężko im się porozumieć nawet na płaszczyźnie przyjacielskiej.

 

To, co ich łączy to poczucie humoru i radość życia. Mogą ulec wzajemnej fascynacji i bawić się ze sobą tak dobrze, że nie dostrzegą dzielących ich różnic. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Strzelec i Rak w łóżku wylądują już na pierwszym spotkaniu. Ich intymna relacja zakończy się jednak równie szybko, co się zaczęła.

 

Sprawdź, do kogo pasuje Rak:

Znak zodiaku: Rak – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

 

Strzelec i Wodnik: w łóżku, dopasowanie

Strzelec i Wodnik znaki zodiaku

Wodnik i Strzelec – dopasowanie osób o podobnych zainteresowaniach/ il. Canva

 

Ciekawą relację stworzą Strzelec i Wodnik. Oboje są intelektualistami, co wróży wiele godzin spędzonych na inspirujących dyskusjach, zahaczających o różne dziedziny. Dla nich nie ma tematów tabu, są ciekawi świata i lubią odkrywać nowe. Będą doskonałymi kompanami w podróży i będą się wspierać w rozwoju swoich pasji, ale czy odnajdą się w relacji romantycznej?

Wodnik i Strzelec – miłość i relacje

Ta para to z pewnością dobrzy przyjaciele, co jest doskonałą bazą do stworzenia miłosnej relacji. Jednak Strzelec i Wodnik w związku mogą napotkać problemy natury przyziemnej. Kiepsko sobie radzą z codziennymi obowiązkami, są słabo zorganizowani i nie potrafią zarządzać finansami. Wolą dyskutować niż zajmować się domem, co w dalszej perspektywie stwarza chaos i rodzi wiele konfliktów.

 

Strzelec i Wodnik w łóżku odnajdą pasmo przyjemności. Oboje są otwarci i lubią eksperymentować, co może im przynieść wiele upojnych chwil.

Strzelec i Strzelec: w łóżku, dopasowanie

Strzelec i Strzelec znaki zodiaku

Strzelec i Strzelec stanowią dobraną drużynę/ il. Canva

 

Jak dogadują się Strzelec i Strzelec? Dopasowanie dwóch tak podobnych i kompatybilnych osób raczej się nie zdarza. Z pewnością będą razem wiedli ekscytujące życie pełne inspirujących wydarzeń.

Strzelec i Strzelec – miłość i kompatybilność

Doskonałym zodiakalnym połączeniem są Strzelec i Strzelec. Związek, który razem stworzą, może być najlepszą przygodą ich życia. Podobne temperamenty i chęć doświadczania, sprawią, że nie będą się nudzić w swoim towarzystwie.

 

Razem są w stanie osiągnąć wszystko zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Jest między nimi głębokie porozumienie na poziomie duchowym, emocjonalnym i intelektualnym. Muszą jedynie uważać, by nie skupiać się za bardzo na sobie, pamiętać o partnerze i umacnianiu więzi.

 

Strzelec i Strzelec w łóżku to niesamowicie gorące połączenie. Rozumieją się bez słów i wiedzą, jak się nawzajem zadowolić. Ich relacja intymna jest intensywna i pełna miłosnych uniesień.

Strzelec i Lew – czy pasują do siebie?

Strzelec i Lew znaki zodiaku

Strzelec i Lew dopasowanie ognistych dusz/ il. Canva

 

Ognistą parą są Strzelec i Lew. Związek tej dwójki jest pełen żaru i intensywnych uczuć. Może ich łączyć namiętna miłość lub paląca nienawiść. Zazwyczaj stanowią oni zgrany duet i mają szansę stworzyć trwały i szczęśliwy związek.

Strzelec i Lew – czy pasują do siebie w życiu i w sypialni?

Strzelec i Lew to para o pokrewnych temperamentach. Są energiczni, towarzyscy i pełni optymizmu. Oboje wykazują się dużą kreatywnością w wymyślaniu planów na wspólne spędzenie czasu, dlatego nie ma szans, że razem będą się nudzić. Również w relacjach intymnych dogadują się znakomicie. Nie ma tak ekspresyjnej i namiętnej pary, jak Lew i Strzelec. W łóżku bez problemu odgadują potrzeby partnera, dzięki czemu ich seks jest rewelacyjny.

 

Lew i Strzelec miłość postrzegają w podobny sposób. Znaki te należą do kochliwych i lubiących flirt, co może stanowić niebezpieczeństwo dla relacji. Ostatecznie miłosna więź, jaka łączy tę dwójkę, jest na tyle silna, że są w stanie pokonać każde zagrożenie.

Strzelec i Koziorożec – przyciąganie, w łóżku, miłość

Strzelec i Koziorożec znaki zodiaku

Strzelec i Koziorożec – związek bez szans na powodzenie/ il. Canva

 

Strzelec i Koziorożec to dwie różne osobowości. Strzelec działa szybko, nie myśląc o konsekwencjach, podczas gdy Koziorożec najpierw planuje i trzyma się ustalonych zasad. W swoich działaniach jest racjonalny i rozważny, czego spontaniczny Strzelec nie jest w stanie zrozumieć.

Strzelec i Koziorożec – dopasowanie w relacjach

Znakami zodiaku, pomiędzy którymi nie ma porozumienia, są Strzelec i Koziorożec. Przyciąganie przeciwieństw również się w tym związku nie sprawdzi, chyba że postanowią zostać jedynie przyjaciółmi. Wtedy relacja ma całkiem spore szanse na powodzenie i może być dla obojga korzystna.

 

Sprawdź do kogo pasuje Koziorożec

Znak zodiaku: Koziorożec – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

 

Strzelec i Koziorożec miłość okazują w zupełnie inny sposób. Ich relacje rozwijają się też w różnym tempie, dlatego często nie zdążą się nawet poznać. Ognisty i flirciarski Strzelec może okazać się zbyt szalony dla chłodnego Koziorożca. Zamknięty w sobie Koziorożec potrzebuje czasu, by pokazać swoją prawdziwą osobowość. Zanim do tego dojdzie, Strzelec upatrzy już sobie innego kandydata.

 

Koziorożec i Strzelec w łóżku również nie osiągną spełnienia. Jeżeli dojdzie do zbliżenia, prawdopodobnie będzie to ich pierwszy i ostatni raz. Poukładany Koziorożec nawet w sypialni nie łamie reguł i postępuje według znanego sobie schematu. Spontanicznego Strzelca to drażni i z poważnym Koziorożcem się nudzi.

Strzelec i Skorpion – w łóżku, dopasowanie

Strzelec i Skorpion znaki zodiaku

Strzelec i Skorpion – dopasowanie przeciwnych charakterów/il. Canva

 

Strzelec i Skorpion są jak ogień i woda, które odpowiadają ich żywiołom. Połączenie pragnącego wolności Strzelca z zaborczym Skorpionem może stanowić nie lada wyzwanie, jeżeli zdecydują się być razem. Kasia spod znaku Strzelca potwierdza, że związek ze Skorpionem jest wymagający, ale pomimo to nie zamieniłaby swojego partnera na nikogo innego.

 

„Ze Skorpionem jest ciężko. Chce mnie zdominować i ograniczyć moją wolność. Jest zaborczy i zazdrosny o moje znajomości. Ta zazdrość jest straszna, a domysły Skorpiona, co robię i z kim doprowadzają mnie do szału. Z drugiej strony Skorpion niesamowicie mnie przyciąga i nasz związek jest niezwykle emocjonujący i pasjonujący (nie mam tu na myśli tylko i wyłącznie kwestii łóżkowych). Chociaż czasami bywa trudno, uważam to połączenie za udane. Ja daję Skorpionowi trochę optymizmu i radości, a on uczy mnie ostrożności, której mi brakuje w relacjach z ludźmi. Fascynujemy się sobą, ale przy tym znamy swoją wartość”.

 

Strzelec i Skorpion: miłość i relacje

Lojalnymi przyjaciółmi są Strzelec i Skorpion. Związek tej dwójki powinien zacząć się od zbudowania relacji na stopie przyjacielskiej. Wtedy mają szansę umocnić więź i lepiej zrozumieć drugą stronę. Zazwyczaj ich podejście do życia bardzo się różni, dlatego w ich relacjach ważna jest akceptacja odmienności partnera, dobra komunikacja, opanowanie sztuki kompromisu i ciągła praca nad sobą.

 

Początkowo Strzelec i Skorpion w łóżku nie będą się nudzić. Przyciągają się niczym dwa bieguny, dlatego pierwsza ekscytacja da im gorące i namiętne zbliżenia. Na późniejszym etapie związku mogą się jednak bardzo rozczarować. Zachwyt z odkrywania nowych przyjemności minie, a potrzeby obojga pozostaną niezaspokojone.

Strzelec i Waga – w łóżku, związek

Strzelec i Waga znaki zodiaku

Strzelec i Waga mogą stworzyć udany związek/ il. Canva

 

Strzelec i Waga świetnie się uzupełniają, a ich przeciwieństwa stanowią wzajemną inspirację. Oboje mają cechy, które są pożądane przez drugą osobę, dlatego, jak nikt potrafią się dogadać i ze sobą współpracować. Pomiędzy tą parą następuje dynamiczny przepływ energii, który sprawia, że rodzi się między nimi głęboka więź.

Strzelec i Waga – związek i relacja intymna

Strzelec i Waga to osoby towarzyskie i chętne, by odkrywać nowe. Ich kalendarz wypełniony jest różnymi zajęciami i planami, które wspólnie przygotowują i realizują. Strzelec jest mistrzem w wymyślaniu przedsięwzięć, a Waga dopracowuje szczegóły. Stanowią świetny team zarówno jako przyjaciele, jak i partnerzy życiowi. Oboje należą do osób, które nie owijają w bawełnę i prosto komunikują, co im leży na sercu. Szczerość jest dobrym spoiwem ich związku, buduje wzajemne zaufanie i sprawia, że mogą na siebie liczyć.

 

Strzelec i Waga w łóżku odkryją nowy poziom przyjemności. W ich sypialni będzie wiele namiętności i ekscytujących odkryć. Zmysłowa i delikatna Waga pokaże Strzelcowi nową perspektywę cielesnej rozkoszy, a lubiący eksperymenty Strzelec da się ponieść wyobraźni i jeszcze bardziej rozgrzeje ich intymne zbliżenia.

 

Może cie zainteresuje:

Znak zodiaku: Waga – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

 

Strzelec i Panna – dopasowanie jako para

Strzelec i Panna znaki zodiaku

Strzelec i Panna – dopasowanie kontrastowych osobowości/ il. Canva

 

Strzelec i Panna to osoby o odmiennych charakterach. W relacji różnice te mogą zarówno inspirować do odkryć i poznania nowych sfer życia, jak i powodować nieporozumienia związane z ich odrębnym spojrzeniem na świat. Jeżeli zechcą stworzyć relację romantyczną, czeka ich sporo pracy.

Panna i Strzelec – związek i relacje

Związek tej dwójki to prawdziwe wyzwanie. Mają różne podejście do codziennych spraw i inaczej postrzegają miłość i związek. Strzelec pragnie wolności, ekscytujących przygód i podróży, podczas gdy Panna chce wieść stabilne życie domowe u boku ukochanej osoby.

 

Problemem w tej relacji może okazać się również wspólne spędzanie wolnego czasu. Strzelec jest towarzyski i otwarty, lubi spotkania z ludźmi i zabawy do białego rana. Panna woli zaszyć się w domu i oddać się swojej pasji. Jest co prawda gotowa wyjść, jeżeli ma szansę poszerzyć swoje horyzonty, jednak jest to dla niej stresujące.

 

Dzięki tym różnicom Strzelec i Panna jako para mogą się świetnie uzupełniać. Oboje są inteligentni i ważny jest dla nich rozwój osobisty, dlatego ich odmienne spojrzenie na świat może być stymulujące. Z drugiej strony mają tak różne charaktery, że spędzając ze sobą zbyt dużo czasu, będą się irytować. Lepiej dla nich, jeżeli relacja zatrzyma się na przyjaźni.

 

O swojej relacji z Panną opowiada Strzelczyni Agnieszka. To jeden z jej najszczęśliwszych związków i nie wyobraża sobie innego partnera.

 

„Z Panną świetnie się uzupełniamy. Często jak coś zaczynam, to tego nie kończę, bo mam już nowe zainteresowanie. Panna podchodzi do mnie ze spokojem. Potrafi sprowadzić mnie na ziemię i zmobilizować do działania. W domu gotuje, bo ja mam do tego dwie lewe ręce. Naprawi to, co ja przez roztargnienie zepsuję. Pomimo różnic potrafimy się dogadać. Raz siedzimy w domu (to, co Panny lubią), kolejnym razem idziemy na imprezę. Kłótnie? Oczywiście, że są! A w jakim związku ich nie ma?”.

 

Strzelec i Bliźnięta – w łóżku, związek

Strzelec i Bliźnięta znaki zodiaku

Strzelec i Bliźnięta – dopasowanie pokrewnych dusz/ il. Canva

 

Niesamowitą parą są Strzelec i Bliźnięta. Związek tej dwójki to pasmo przygód i wspólne odkrywanie nowego. Są towarzyscy, lubią dobrą zabawę i nigdy się razem nie nudzą. Chociaż nie zawsze się ze sobą zgadzają, mogą się świetnie uzupełniać i wzajemnie od siebie uczyć.

Strzelec i Bliźnięta – miłość i relacje

Strzelec i Bliźnięta mają podobne temperamenty, a poziom porozumienia, jaki między nimi występuje, jest podstawą do stworzenia szczęśliwego i długotrwałego związku. Oboje mają zdolności komunikacyjne i potrafią się dopasować, dlatego niestraszne im małe konflikty, bo koniec końców znajdą kompromis.

 

Ich seksualny magnetyzm jest równie silny, dlatego Strzelec i Bliźnięta w łóżku stanowią dobraną parę. Oboje są skłonni do eksperymentów i chcą sprawić partnerowi jak najwięcej przyjemności. Niestety mają również tendencje do flirtów i romansów, co może być powodem zakończenia ich związku.

Strzelec i Byk – dopasowanie, w łóżku

Strzelec i Byk znaki zodiaku

Byk i Strzelec. Dopasowanie tej dwójki nie wróży nic dobrego/ il. Canva

 

Porozumienie Strzelca i Byka jest możliwe, ale raczej na krótko. Na dłuższą metę w codziennym życiu będą siebie irytować, a blisko będą tylko w sypialni. Strzelec i Byk mają różne charaktery, którym ciężko razem współgrać. Istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że niezależny, szukający przygód Strzelec da się usidlić zaborczemu Bykowi, który woli osiadły styl życia.

Strzelec i Byk – dopasowanie w związku i w seksie

Słabo dopasowana para to Byk i Strzelec. Związek tej dwójki raczej nie ma racji bytu. Oboje mają różne plany na życie i czego innego oczekują od swojego partnera.

 

Z drugiej strony Byk i Strzelec w łóżku pasują do siebie idealnie. Jest między nimi prawdziwa chemia i niepohamowana chęć dawania partnerowi rozkoszy. Razem są w stanie spełnić swoje najskrytsze erotyczne zachcianki.

 

Źródła:

https://astroweb.pl/horoskop-strzelec.php
https://magia.onet.pl/horoskop/charakterystyka-twojego-znaku-zodiaku/strzelec
https://twojstyl.pl/artykul/beztroski-niespokojny-duch-jakie-sa-naprawde-osoby-spod-znaku-strzelca,aid,2998
https://blog.otylia.pl/strzelec-znak-zodiaku/

Z wykształcenia zielarka i florystka z zamiłowaniem do pisania. Jest prawdziwym plant freakiem. Kocha przyrodę i kontakt z naturą, dlatego w każdej wolnej chwili chodzi na piesze wędrówki po lesie i amatorsko robi zdjęcia.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ