Saturday, April 20, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Znak zodiaku: Ryby – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

Znak zodiaku: Ryby – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

Ryby – człowiek o dwóch twarzach

znak zodiaku ryby

Znak zodiaku Ryby – symbol tajemnicy, mistycyzmu i intuicji/ il. Adobe Stock

Znak zodiaku Ryby – symbol dwoistości i zmian, ale też tego, co tajemnicze, mistyczne i nowe. Osoby urodzone w tym znaku to niepoprawni romantycy, beztroscy marzyciele i niezwykli wrażliwcy. Z drugiej strony potrafią być władczy i nieustępliwi. Ryby znak zodiaku – jaki jest naprawdę? Z kim dogada się w związkach, a kogo powinien unikać? Poznaj podwójny charakter Ryb

Ryby (znak zodiaku) – od kiedy do kiedy? Data i miesiąc

Ryby znak zodiaku miesiąc: luty-marzec

 

Ryby są dwunastym znakiem zodiaku i kończą astrologiczny cykl. Kojarzone są ze zniszczeniem i odrodzeniem. Zamykają dawny bieg wydarzeń i mówią, by zostawić przeszłość za sobą i otworzyć się na to, co nowe. Słońce wchodzi w znak Ryb po połowie lutego, a nowy zodiakalny cykl pod koniec marca rozpoczyna Baran.

Znak zodiaku Ryby – od kiedy do kiedy?

Kiedy Słońce wchodzi w Ryby (znak zodiaku)? Data panowania Ryb jest ruchoma i zależy od rocznika. Najczęściej występujący w źródłach przedział czasu dla ery Ryb wypada między 19 lutego, a 20 marca. Amerykańska astrolożka Evangeline Adams podawała granice umowne w okresie między 20 lutego a 22 marca.

 

Ryby znak zodiaku daty graniczne: w zależności od rocznika data pomiędzy 18-20 lutego, a 20-22 marca

Ryby (znak zodiaku) – charakterystyka i ciekawostki

Ryby są znakiem trygonu wodnego, a ich planetą jest Neptun. To połączenie sprawia, że mają silnie rozwiniętą intuicję i są niezwykle otwarte na subtelne przejawy emocji oraz zjawiska niematerialne. Jakie są cechy charakteru Ryb?

Ryby znak zodiaku – charakterystyka

Jedną z najbardziej charakterystycznych cech Ryb jest ich głęboka empatia. Osoby urodzone w tym znaku potrafią doskonale wczuwać się w sytuację innych ludzi i rozumieć ich uczucia. Ich instynktowna zdolność do czytania między wierszami sprawia, że są one nie tylko znakomitymi doradcami, ale również mistrzyniami rozumienia ludzkiej natury. To naturalne słuchaczki zawsze gotowe wesprzeć bliskich w trudnych chwilach.

 

Ania spotkała w życiu kilka osób spod znaku Ryb. I chociaż nie ze wszystkimi ma stały kontakt, zgodzi się, że Ryby to prawdziwi empaci i altruiści.

 

„Kiedyś przyjaźniłam się z Rybą, ale później kontakt nam się rozpłynął i w sumie żadna z nas nie starała się o powrót tej relacji. Bardzo otwarta dziewczyna, mega pomocna, czasami nawet zapominała o sobie, jak ktoś z jej bliskich potrzebował jakiejkolwiek pomocy. Mimo tej swojej dobroci była też zawzięta, potrafiła postawić na swoim i dopilnować, żeby nikt jej nie stanął na drodze w wyznaczonym przez siebie kierunku. Znam też drugą Rybę, z którą utrzymuję stały kontakt. I tutaj w sumie też się potwierdza otwartość na nawiązywanie nowych relacji z ludźmi. Mimo że jest introwertyczką i samotniczką, to nie ma problemu w komunikacji z otoczeniem. Tak jakby nagle zapominała o tym, że nie lubi interakcji z drugim człowiekiem i staje się rozmownym towarzyszem. Nie wiem, czy to przybierana maska, czy one tak mają”.

 

Osoby spod znaku Ryb charakteryzują się wysoce rozwiniętą intuicją, która niczym wewnętrzny kompas prowadzi je przez życie. Ich zdolność do wyczucia nastrojów i sytuacji jest niemal magiczna. Pozwala im przewidywać wydarzenia i podejmować trafne decyzje. To właśnie dzięki intuicji Ryby potrafią odnaleźć się w najbardziej zawiłych sytuacjach. Chociaż mogą wydawać się zagubione lub przytłoczone, znajdują drogę do celu nawet w najmroczniejszych chwilach.

 

Ryby są największymi marzycielami w całym zodiaku. Mają bogatą wyobraźnię, która czyni z nich osoby niezwykle kreatywne. Ich umysły są pełne baśniowych krain, gdzie fantazja bierze górę, a marzenia stają się rzeczywistością. Wyobaźnia to dla Ryb bezpieczna przystań, w której chowają się przed światem zewnętrznym. Może być to dla nich inspirujące środowisko, ale niestety często potrafią mocno zanurzyć się w marzeniach i stracić kontakt z rzeczywistością.

Znak zodiaku Ryby charakterystyka – wady i zalety

Wady zodiakalnych Ryb: melancholijność, przewrażliwienie, nieustępliwość, brak umiejętności radzenia sobie z własnymi emocjami, zagubienie, egoizm, krzykliwość, skłonność do wpadania w nałogi, oderwanie od rzeczywistości, irracjonalność, beztroska, lenistwo, nieprzewidywalność, brak systematyczności

Zalety zodiakalnych Ryb: empatia, tolerancyjność, współczucie, towarzyskość, gotowość do poświęceń dla bliskich, lojalność, kreatywność, rozwinięta intuicja, subtelność, bogata wyobraźnia, szacunek, altruizm

Ryby znak zodiaku – ciekawostki

Ryby, jako znak trygonu wodnego, odzwierciedlają głęboką, emocjonalną naturę i zmienność. Pod wpływem swojego żywiołu łączą się z nieustannym przepływem emocji i są jednym z najbardziej wrażliwych i uczuciowych znaków. Ich planetą rządzącą jest Neptun, co dodaje im tajemniczości i duchowej głębi. Neptun, jako planeta mistycyzmu i marzeń, wzmacnia w Rybach ich wrażliwość, wyobraźnię oraz skłonność do oddawania się iluzji i swoim wewnętrznym światom.

 

Znak zodiaku Ryby symbolizują dwie ryby pływające w przeciwnych kierunkach. Ukazanie ich w ten sposób nie jest przypadkowe. Ma ono odzwierciedlać dwoistość Ryb i ich skłonność do życia w dwóch światach równocześnie – w krainie marzeń i w rzeczywistości. Dwie ryby symbolizują również dwojakie podejście Ryb do spraw miłosnych. W związkach szukają stabilizacji i bezpieczeństwa, ale potrzebują też wolności. Często te rzeczy się wzajemnie wykluczają i ciężko je znaleźć u jednego partnera.

 

Na kanale Youtube „Prima Materia Alchemist”, Aneta opowiada o dwustronnym charakterze Ryb. Mówi, że Ryby są ciepłe i przyjazne, ale mają też swoją ciemną stronę. „Ryby to znak zmienny. Jednego dnia są delikatne, czułe, współczujące, przyjazne, ale jeśli ktoś im nadepnie na odcisk, Ryba potrafi zamienić się w piranię” – mówi.

 

 

Dogłębne poznanie osobowości Ryb jest jak mistyczna podróż przez ocean ludzkich emocji i nieodkrytych tajemnic. Pośród skrytych cech Ryb są ich władczość i niechętne znoszenie sprzeciwu. Chociaż ich intencje są zazwyczaj altruistyczne, nie tolerują sytuacji, w których ktoś wyraża inne zdanie i nie chce podporządkować się ich wizji. Ryby są przekonane, że wiedzą lepiej, co jest dla innych najlepsze, i nie wahają się zachęcać do swoich pomysłów. Przeważnie jest wręcz przeciwnie.

Mężczyzna lub kobieta spod znaku Ryb – jacy są?

Znak zodiaku Ryby – kobieta

Kobieta urodzona pod znakiem Ryb emanuje tajemniczą aurą, która przyciąga uwagę i budzi zainteresowanie płci przeciwnej. Jest jak ocean – spokojna na zewnątrz, ale pełna nieodkrytych tajemnic i emocji w środku.

 

Kobieta Ryby jest wrażliwa i delikatna, a z uwagi na jej bogate życie wewnętrzne, czasem trudno jest ją zrozumieć. Jej emocjonalność powoduje, że może mieć tendencję do ucieczki przed problemami i unikania konfrontacji i trudnych rozmów. Bywa też, że potrzebuje chwili samotności, aby przetrawić swoje uczucia i doświadczenia. To prawdziwa altruistka, której serce jest otwarte na potrzeby innych. Zawsze chętnie służy wsparciem i można na nią liczyć w trudnych chwilach. Jest godna zaufania, a dzięki swojej intuicji jest świetną doradczynią.

 

Jako partnerka pani Ryby jest czuła, namiętna i romantyczna i tego samego potrzebuje w relacji. Oczekuje docenienia i oznak miłości. Bez tego czuje się w związku niepewnie. Dopiero w bezpiecznej emocjonalnie relacji jest w stanie myśleć o małżeństwie i założeniu rodziny, a kiedy się na to zdecyduje, będzie oddaną żoną, dobrą matką i gospodynią.

Znak zodiaku Ryby – mężczyzna

Pan Ryby to ekscentryk i marzyciel, który często pochłonięty jest swoimi sprawami lub zanurzony jest we własnym świecie. Przy pierwszym spotkaniu może wydawać się spokojny i wycofany, jednak w rzeczywistości kryje się w nim burzliwy ocean emocji i głęboki świat wewnętrzny. W towarzystwie uchodzi za osobę opanowaną, gdyż targające nim uczucia ukrywa przed innymi i przeżywa je w samotności.

 

Mężczyzna Ryby w swoich działaniach jest praktyczny i logiczny. Zwykle zajmuje się rzeczami, które przynoszą mu jakąś korzyść. Jest pracowity i wszechstronny, co pozwala mu odkryć najlepszą życiową drogę i przyczynić się do uzyskania satysfakcjonujących zarobków. Pan Ryby to typ domatora, zdecydowanie bardziej woli spędzić wolny czas w domu z bliskimi lub w samotności, niż na imprezie. Nie jest również zbyt towarzyski i raczej trzyma się stałego grona znajomych.

 

Kuzyn Ani jest spod znaku Ryb. „Artur jest bardzo pracowity, nie przeszkadza mu żadna praca, w każdej uczy się czegoś nowego i wyciąga wnioski” – mówi. Zauważyła też u niego charakterystyczny dla Ryb dualizm. „Za przyjaciółmi stanie murem, ale też potrafi postawić na swoim niezależnie od kosztów, jakie ktoś będzie musiał ponieść”.

 

Mężczyzna urodzony pod znakiem Ryb to prawdziwy romantyk, który marzy o spokojnym i wygodnym życiu u boku ukochanej osoby. Początkowo jest nieśmiały, ale przy odpowiedniej kobiecie pozwala swoim najlepszym cechom ujrzeć światło dzienne. Związek z panem Rybami nie jest zbyt skomplikowany. Zwykle jest on łagodny i ustępliwy, a kłótni i nieporozumień unika, jednak nie może on zatracić w związku swojej indywidualności.

Ryby (znak zodiaku) a miłość i kompatybilność. Do kogo pasuje?

para na plaży. do kogo pasuje znak zodiaku ryby?

Ryby – jaki znak zodiaku pasuje do tych romantyków?/ zdj. Canva

 

Do kogo najlepiej pasują Ryby (znak zodiaku)? Miłość dla Ryb jest jedną z najważniejszych życiowych wartości. Potrzebują bliskości, niczym ryba potrzebuje wody, dlatego dążą do niej aż do skutku, nawet całe życie. Ryby to urodzeni romantycy, którzy śnią o wymarzonym związku i bratniej duszy. W miłości szukają gorących uczuć, ale też emocjonalnego bezpieczeństwa. Nie wytrzymają długo z kimś, kto nie będzie rozumiał i akceptował ich głębi. Odpowiedni partner dla Ryb to osoba cierpliwa, wyrozumiała i godna zaufania. Ktoś, kto doceni ich wrażliwość i intuicję oraz zapewni im poczucie bezpieczeństwa i stabilność. U potencjalnych kandydatów Ryby często poszukują cech przeciwstawnych, które będą uzupełniać im ich braki.

 

Jako partnerzy Ryby są czułe, empatyczne i oddane. Z uwagą pielęgnują swoje relacje, otaczając ukochanego/ukochaną troską i czułością.

 

Czasami zdarza się, że Ryby uzależniają się od swojego partnera. Rozpierająca je silna potrzeba miłości sprawia, że nie potrafią bez niego żyć. Kiedy wpadną w tę pułapkę, może to być dla nich zgubne. Nie dostrzegają wtedy wad ani negatywnych zachowań i łatwo mogą zostać wykorzystane i zranione,

Ryby znak zodiaku – kompatybilność w związku

Ryby mają największe szanse na powodzenie w relacji z Koziorożcem, Rakiem i Skorpionem. Z Koziorożcem Ryby dzielą wspólne wartości i oczekiwania wobec związku. Z jego praktycznym podejście do życia, mogą zbudować związek o solidnych fundamentach. Rak i Skorpion są równie emocjonalni co Ryby, dzięki czemu znaki te porozumiewają się między sobą na głębszym poziomie niż z innymi przedstawicielami zodiaku.

 

Trudności w związkach mogą wystąpić w relacji z Bliźniętami, Baranem i Wodnikiem. Bliźnięta, tak jak Ryby są znakiem zmiennym, dlatego mogą mieć problem z utrzymaniem stabilności w ich relacji. Baran może być zbyt impulsywny i niecierpliwy dla spokojnych Ryb, a Wodnik może je odstraszać swoim sposobem bycia.

 

Poznaj cechy charakteru Koziorożca:

Znak zodiaku: Koziorożec – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

Ryby znak zodiaku: dopasowanie astrologiczne

Największe szanse na powodzenie: Ryby, Koziorożec, Rak, Skorpion
Doskonała para: Byk, Panna
To może się udać: Lew, Waga, Strzelec
Kompletny niewypał: Bliźnięta, Baran, Wodnik

Ryby i Baran – dopasowanie w łóżku, związek

ryby i baran znaki zodiaku

Ryby i Baran – związek przeciwnych charakterów/ il. Canva

 

Ryby i Baran są znakami sąsiadującymi, co niekoniecznie stanowi dobry znak pod względem przyszłości w budowaniu ich relacji. Czy Ryby i Baran pasują do siebie?

Ryby i Baran – dopasowanie

Baran i Ryby leżą obok siebie na kole zodiaku. Oznacza to, że są oni swoimi przeciwieństwami, a ich różnice mogą być nie do pogodzenia. Z drugiej strony relacja ta może być rozwojowa. W związku znaków sąsiadujących zwykle jeden z nich przyjmuje rolę ucznia, a drugi nauczyciela, który pomaga rozwinąć się temu pierwszemu.

 

W związku tej dwójki są zbyt duże różnice emocjonalne i światopoglądowe. Baran nie rozumie wrażliwości i uczuciowości Ryb, z kolei te nie czują, że Baran darzy je wystarczająco silnym uczuciem. Spokojne Ryby są oszołomione impulsywnością Barana i chociaż jego pewność siebie jest dla nich ekscytująca, to z biegiem czasu mogą czuć się nią przytłoczone. U tej dwójki naprawdę trudno o wzajemne zrozumienie.

Ryby i Baran w łóżku

Ta dwójka w alkowie osiągnie bardzo wiele. Oboje lubią miłosne igraszki i cielesne przyjemności, a połączenie ich przeciwstawnych cech może stworzyć prawdziwą erotyczną kompozycję. Romantyczne i delikatne Ryby mają bujną wyobraźnię i potrafią wcielić w życie najskrytsze fantazje. Baran to namiętny kochanek pełen pasji zawsze chętnie spełnia łóżkowe oczekiwania partnera/partnerki.

Ryby i Ryby – dopasowanie w łóżku, związek

ryby i ryby znaki zodiaku

Ryby i Ryby to para dwóch wrażliwców/ il. Canva

Ryby i Ryby tworzą relację pełną emocji. Są parą silnie osadzoną w świecie wewnętrznym, często bujają w obłokach, a w życiu kierują się uczuciami. Między tą dwójką może zrodzić się gorące i nieokiełznane uczucie.

Ryby i Ryby – dopasowanie

Związek dwóch Ryb ma duże szanse na powodzenie. Istnieje pomiędzy nimi intuicyjne porozumienie i potrafią czytać z siebie jak z otwartej księgi. Wiedzą czego chcą od partnera, dzięki czemu są w stanie dać to sobie nawzajem. Są do siebie bardzo podobni, mają pokrewne pasje i sposób patrzenia na świat. Oboje są bardzo wrażliwi i łatwo ich zranić, jednak doskonale znają swą wewnętrzną delikatność i chronią się przed wzajemną krzywdą. W życiu i w relacjach starają się unikać problemów, które jeśli występują, przynoszą im wiele zmartwienia.

 

Ryby i Ryby w związku mogą napotkać problemy natury przyziemnej. Oboje są osadzeni w innej rzeczywistości, przez co mogą nie zwracać większej uwagi na bieżące sprawy i żyć w świecie swoich własnych iluzji. Nie przepadają za wypełnianiem codziennych obowiązków i za zajmowaniem się własnym otoczeniem. Zwykle jest to dla nich mało istotne, a codzienna rutyna bardzo ich męczy.

Ryby i Ryby: związek intymny

W tym związku seks odgrywa rolę drugoplanową. Znacznie bardziej liczy się wzajemne zaufanie i porozumienie. Osoby urodzone w znaku Ryb łączy głęboka, duchowa więź, dlatego bardzo łatwo może zrodzić się między nimi erotyczna chemia i silne uczucie. To niezwykłe wzajemne harmonizowanie sprawia, że Ryby i Ryby w łóżku znajdą chwile rozkoszy i miłosnych uniesień.

Ryby i Rak – dopasowanie w łóżku, związku

ryby i rak znaki zodiaku

Rak i Ryby miłość uważają za jedną z ważniejszych wartości. Oboje są bardzo uczuciowi i wrażliwi/ il. Canva

 

Ryby i Rak są idealnie dopasowani, a ich relacja ma duży potencjał. Nie obędzie się jednak bez pracy i minimalnego wysiłku.

Ryby i Rak: dopasowanie żywiołów

Ryby i Rak to para, którą cechują podobne temperamenty i spojrzenie na świat. Oboje należą do znaków żywiołu Wody i są pod jego silnym wpływem. To prawdopodobnie najbardziej emocjonalna para w całym zodiaku. Są wrażliwi, delikatni i łatwo ich zranić. To prawdziwi marzyciele, którzy lubią przebywać w swoim własnym świecie. Dzięki tym podobieństwom łatwiej im się zrozumieć, ale czasami też ciężko razem wytrzymać.

Rak i Ryby – związek dwóch wrażliwców

Zarówno Ryby, jak i Rak są osobami mało stabilnymi. Miewają huśtawki nastroju i potrafią szybko zmieniać zdanie. W ich relacji brakuje zdrowego rozsądku. Nie myślą logicznie, lecz uczuciami, dlatego sprawy życia codziennego i podejmowanie decyzji mogą być dla nich sporym wyzwaniem.

 

Ryby i Rak w łóżku mogą przeżyć chwile niewyobrażalnej rozkoszy. Oboje są niezwykle czuli i rozumieją się niemal bez słów. Poprzez czułości i pieszczoty pokazują, jak bardzo kochają swojego partnera/partnerkę.

Ryby i Wodnik w łóżku, dopasowanie

ryby i wodnik znaki zodiaku

Połączenie: Ryby i Wodnik – miłość czy katastrofa?/ il. Canva

 

W wypadku tej dwójki istnieją dwie opcje – ich relacja może być albo udana, albo okaże się katastrofą.

Ryby i Wodnik: związek i miłość

Ryby uwielbiają być zakochane, a miłość jest dla nich jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. To prawdziwe romantyczki, które marzą o bratniej duszy i dozgonnym partnerstwie. Wodnik postrzega miłość w inny sposób. Jest dla niego ważna, ale nie niezbędna do prowadzenia szczęśliwego życia. Poza tym nie jest tak uczuciowy, jak Ryby i w życiu kieruje się logiką, co może je zniechęcać i odstraszać.

Ryby i Wodnik – dopasowanie

Ryby i Wodnik w związku mogą uczyć się od siebie nawzajem. Obojgu zależy na rozwoju i poznaniu tajemnic wszechświata. Połączenie Rybiej intuicji i intelektu Wodnika daje im szansę na szerokie pasmo odkryć. Relacja ta może być budująca, pod warunkiem że będą pracowali nad sobą i postarają się zrozumieć własną odmienność. W przeciwnym wypadku będą żyli obok siebie, a z braku porozumienia nic dobrego nie wyniknie.

 

Ryby i Wodnik w łóżku nie znajdą porozumienia. Chociaż oboje potrafią być czułymi kochankami, w tym przypadku ciężko im spełnić oczekiwania partnera.

 

Jaki w miłości jest Wodnik?

Znak zodiaku: Wodnik – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

Ryby i Strzelec w łóżku, dopasowanie

ryby i strzelec znaki zodiaku

Związek Ryb i Strzelca ma małe szanse na powodzenie/ il. Canva

 

Ryby i Strzelec to osoby żyjące w dwóch różnych światach. Delikatne i romantyczne Ryby uwielbiają zatracać się w świecie fantazji i marzyć o idyllicznym życiu u boku swojej bratniej duszy. Strzelec to człowiek skoncentrowany na czynie. Nie traci czasu na rozmyślanie i marzenia, tylko działa. Występujące pomiędzy nimi różnice mogą być dla obojga korzystne i wzbogacić ich mądrość życiową. Zazwyczaj jednak nie są dobraną parą i związek prędzej czy później skończy się fiaskiem.

Ryby i Strzelec – dopasowanie w relacjach

Niezbyt dobrze dopasowaną parą są Ryby i Strzelec. Związek tej dwójki to prawdziwe wyzwanie, a stworzenie udanej relacji będzie wymagało od nich dużo pracy nad sobą. Impulsywność i szczerość Strzelca może niekiedy ranić wrażliwe Ryby, a jego życie w duchu idei carpe diem jest dla Ryb bardzo męczące. Ryby szukają w związku bezpieczeństwa. Chcą zorganizować swoje życie z partnerem w taki sposób, by czuć się stabilnie i komfortowo, co jest niezrozumiałe dla żyjącego z dnia na dzień Strzelca.

Ryby i Strzelec – związek i intymność

Ryby i Strzelec miłość postrzegają z innej perspektywy. To spotkanie romantycznej duszy, która marzy o wiecznej miłości z towarzyskim flirciarzem, dla którego miłosne gierki to sposób na dobrą zabawę. Zazwyczaj nie traktuje tych gierek jako coś poważnego, jednak swoim zachowaniem może zranić romantyczne Ryby.

 

Z drugiej strony Ryby i Strzelec w łóżku mogą odnaleźć chwile rozkoszy. Ich temperamenty w końcu zaczną ze sobą współgrać i zapewnią obojgu niezapomniane miłosne uniesienia. Może być też tak, że zachłanny i śmiały Strzelec spłoszy i zrazi do siebie Ryby, które potrzebują bliskości i czułości partnera, a nie zaspokojenia zwierzęcych instynktów.

Ryby i Lew – czy pasują do siebie?

ryby i lew znaki zodiaku

Ryby i Lew – związek walczących żywiołów/ il.Canva

 

Lew, niczym na prawdziwego króla dżungli przystało, jest skupiony przede wszystkim na sobie i chce być podziwiany. Niestety jego samolubność skutecznie niszczy poczucie bezpieczeństwa Ryb i obniża ich pewność siebie. Czy ich związek ma szansę się udać?

Ryby i Lew: dopasowanie czy jego brak?

Partnerzy, którzy stanowią swoje przeciwieństwa to Ryby i Lew. Czy pasują do siebie w miłości? Tę dwójkę reprezentują dwa przeciwstawne sobie żywioły – Woda i Ogień. Prawdopodobnie, zamiast się mobilizować będą tłumić się nawzajem. Z drugiej strony Ryby i Lew mają szansę stworzyć naprawdę inspirującą relację. Oboje mogą się od siebie wiele nauczyć i dzięki temu rozwijać się i wzrastać. Muszą nauczyć się akceptować odmienność partnera i razem pracować nad sobą i związkiem.

Lew i Ryby: miłość i związek intymny

Ryby to prawdziwi romantycy i marzyciele. Pragną ułożyć sobie życie u boku bratniej duszy, chcą oddania i dozgonnej miłości. Dla Lwa miłość nie jest aż tak istotna i stworzy poważną relację tylko w przypadku, gdy ich wybranek/wybranka będzie nadzwyczaj wyjątkowy/wyjątkowa.

 

Lew i Ryby w łóżku mogliby znaleźć wspólną płaszczyznę. Kluczem do sukcesu jest komunikacja i poznanie potrzeb swojego partnera.

Ryby i Koziorożec – przyciąganie, w łóżku, miłość

ryby i koziorożec znaki zodiaku

Ryby i Koziorożec to para, którą czeka szczęśliwa miłość/ il. Canva

Ryby i Koziorożec: dopasowanie w miłości

Ryby i Koziorożec miłość postrzegają z nieco innej perspektywy. Dla romantycznych Ryb to najważniejszy element w życiu. Marzą o bratniej duszy i dozgonnej miłości. Koziorożec jest bardziej skupiony na rozwoju swojej kariery, niż na poszukiwaniu drugiej połówki, przez co wydaje pozbawiony uczuć. W rzeczywistości podobnie jak Ryby, pragnie bezpiecznego i trwałego związku.

Związek i relacje Ryb i Koziorożca

Doskonale dobrana para to Ryby i Koziorożec. Związek tej dwójki ma duże szanse na powodzenie. Ich relacja rozwija się powoli – chcą dobrze się poznać, zanim bardziej się zaangażują, gdyż nie szukają romansów, a stałego życiowego partnera. Jeśli zwiążą się ze sobą, będą mieli okazję przeżyć wielką miłość, z której wyciągną wiele cennych lekcji.

 

Ryby i Koziorożec zazwyczaj mają podobne oczekiwania i cele, dlatego łatwo im się porozumieć. W niektórych sytuacjach partnerzy muszą wykazać się cierpliwością i wypracować sposób na kompromis.

Ryby i Koziorożec – przyciąganie przeciwieństw czy recepta na katastrofę?

Przeszkodą w stworzeniu trwałej relacji mogą być charakterystyczne cechy obu partnerów, dlatego niezwykle ważna jest komunikacja. Powierzchowny Koziorożec musi bardziej otworzyć się na swój świat wewnętrzny. Jeśli zechce, Ryby chętnie mu w tym pomogą. Z drugiej strony Ryby często komplikują wiele spraw, zamiast prosto zmierzać do celu, co bardzo irytuje Koziorożca. Pod jego opieką mają okazję stać się bardziej stanowcze i odważne.

 

Pod wpływem delikatności i uczuciowości Ryb, chłodny i zamknięty w sobie Koziorożec stanie się namiętny i skory do okazywania cielesnych czułości. Jeśli dojdzie do zbliżeń, Koziorożec i Ryby w łóżku odkryją nowy poziom przyjemności.

Ryby i Skorpion – w łóżku, dopasowanie

ryby i skorpion znaki zodiaku

Ryby i Skorpion – miłość i braterstwo dusz/ il. Canva

 

Ryby i Skorpion to dobre zodiakalne połączenie. Oboje są uczuciowi i mają silnie rozwiniętą intuicję. Jeżeli będą pracowali nad relacją, stworzą trwały związek, który przetrwa każdą burzę.

Ryby i Skorpion : dopasowanie

Ryby i Skorpion są dla siebie stworzeni. Na świat patrzą w podobny sposób, a miłość jest dla nich jedną z najważniejszych rzeczy. U partnera od początku szukają głębokiego zaangażowania, gdyż nie liczą na przelotny romans, a trwały związek. Nie lubią samotności, dlatego, gdy postanowią być razem, będą wobec siebie lojalni i troskliwi.

Ryby i Skorpion – związek intymny

Ryby i Skorpion to połączenie romantycznej duszy i namiętnego kochanka. Bujna wyobraźnia Ryb i gorący temperament Skorpiona dadzą obojgu masę intymnych przyjemności, dlatego Ryby i Skorpion w łóżku dopasowali się niemal idealnie. Od pierwszego spotkania między nimi jest niesamowicie silna chemia, która może szybko przerodzić się w płomienne uczucie.

Ryby i Waga – w łóżku, związek

ryby i waga znaki zodiaku

Ryby i Waga będą lepszymi przyjaciółmi niż partnerami i kochankami/ il. Canva

Waga i Ryby: dopasowanie

Ryby i Waga dążą do tych samych celów, ale w zupełnie inny sposób. Może to być dla obojga inspirujące, ale przeważnie tylko rodzi serię nieporozumień. Partnerzy nie potrafią w pełni zrozumieć sposobu bycia tego drugiego, jeżeli jednak włożą w tę relację trochę wysiłku, ma ona szansę na powodzenie.

Ryby i Waga: związek i seks

Tych dwoje nie potrafi zaspokoić swoich życiowych potrzeb, co wynika z różnic, jakie ich dzielą. Ryby to raczej domator, jeżeli wychodzi, to ma stałe grono znajomych, a Waga zmierza ku przygodzie i nowym znajomościom. W tej relacji to Waga myśli logicznie i stanowi głos rozsądku, Ryby z kolei skupiają się na swoich uczuciach. Na co dzień Waga dąży do zachowania harmonii i stabilizacji, co może być niemożliwe u boku rozchwianych emocjonalnie Ryb. Nie potrafi zrozumieć filozoficznego i nieco mistycznego podejścia Ryb, które często pogrążają się w swoim świecie. Oboje są za to wielkimi marzycielami i tutaj mają szerokie pole do popisu. Mogą dyskutować godzinami i snuć wielkie plany, jednak oboje mają problem z ich realizacją.

 

Słabe seksualne dopasowanie stanowią Ryby i Waga. W łóżku bardziej dbają o potrzeby partnera, niż o swoje, gdyż twierdzą, że ten nie jest w stanie im dać, czego oczekują.

 

Może cię zainteresuje:

Znak zodiaku: Waga – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

Ryby i Bliźnięta – w łóżku, związek

ryby i bliźnięta znaki zodiaku

Ryby i Bliźnięta mogą zostać przyjaciółmi, kochankowie z nich raczej marni/ il. Canva

 

Ryby i Bliźnięta w życiu dążą do czegoś innego i chociaż początek ich znajomości bywa obiecujący, wraz z rozwojem relacji dostrzegają, że zbyt się od siebie różnią. Mają za to dużą szansę zostać świetnymi przyjaciółmi, którzy będą się wzajemnie inspirować i pomagać sobie w rozwoju.

 

Gosia (Ryby) ma wielu znajomych spod znaku Bliźniąt i docenia te relacje za świeżość, jaką wprowadzają w jej życie.

 

„Bliźnięta mają na mnie pozytywny wpływ. Z nimi zawsze coś się dzieje, a ich sposób bycia pobudza mnie do życia. Myślę, że korzyść z tej relacji jest dwustronna. Między nami jest wymienny przepływ energii – ja je wyciszam, a one dają mi powera do działania. W relacji z Bliźniętami wkurza mnie to, że, jak bardzo się na coś nakręcą, to nie rozumieją słowa >nie<. Trzeba powtarzać im to kilka razy, czasem dość dosadnie, aż odmowa do nich dotrze”.

Ryby i Bliźnięta – dopasowanie

Wrażliwość Ryb w połączeniu z Bliźniętami nie jest dla obojga korzystna. Ryby potrzebują partnera, na którym będą mogły polegać, a niestabilne emocjonalnie Bliźnięta niekoniecznie będą umiały zapewnić im poczucie bezpieczeństwa, które jest dla nich kluczowe.

 

Bliźnięta uwielbiają zmiany, przez co dążące do stabilności Ryby mogą czuć się w tej relacji bardzo niepewnie. Prawdopodobnie nie potrafią też zaangażować się tak, by zadowolić swojego partnera/partnerkę spod znaku Ryb.

 

Para ta może mieć również trudności w rozwiązywaniu bieżących problemów i spełnianiu przyziemnych zadań. Nie lubią rutyny, a wywiązywanie się z codziennych obowiązków, wymaga od obojga sporej mobilizacji.

Ryby i Bliźnięta: związek i seks

Ryby i Bliźnięta miłość widzą zupełnie inaczej. Ryby to romantyczne dusze i w życiu najważniejsza jest dla nich miłość i partner/partnerka. W związku są oddane, wspierające i w zamian oczekują tego samego. Potrzebują trwałych i stabilnych relacji. Z kolei Bliźnięta mogą mieć problem w stworzeniu takiego związku. Będąc w relacji, potrzebują wolności i nie chcą utracić swojej niezależności. Z tego powodu w trwały związek wchodzą niepewnie i zwykle dosyć późno.

 

Zanim dojdzie do zbliżenia pomiędzy tą dwójką, najpierw Bliźnięta muszą rozkochać w sobie Ryby, dlatego Ryby i Bliźnięta w łóżku mogą wcale się nie spotkać. Dla Ryb intymność związana jest z uczuciem, podczas gdy Bliźnięta mogą kochać się dla przyjemności i nie potrzebują do tego emocjonalnej więzi.

Ryby i Byk – dopasowanie, w łóżku

ryby i byk znaki zodiaku

Byk i Ryby – dopasowanie partnerów o podobnych oczekiwaniach /il. Canva

 

Ryby i Byk wzajemnie się uzupełniają. Mają inne spojrzenie na świat, co pozwala im rozwijać się i wydobyć swoje najlepsze cechy. Paradoksem w ich relacji jest to, że to samo, co ich rozwija, może być przyczyną rozpadu ich związku. Mogą stworzyć trwałą relację, pod warunkiem że nie zabraknie między nimi komunikacji i wzajemnego zrozumienia.

Byk i Ryby – związek

Relacja tej dwójki rozpoczyna się powoli. Ryby, zanim zanurzą się w sam środek związku, najpierw muszą poznać partnera. Podobnie jest u Byka. Oboje są dość ostrożni i nieśmiało wchodzą w relacje. Kiedy zdążą się już bliżej poznać, ich miłość rozkwitnie niczym za dotknięciem magicznej różdżki.

 

Cechą wspólną Ryb i Byka jest to, że troszczą się o ludzi, których kochają dlatego, gdy stworzą relację, będzie ona oparta na wzajemnej miłości i oddaniu. Para ta będzie się wspierać i wspomagać w rozwoju. Ryby złagodzą sztywność Byka, zapewnią mu emocjonalne wsparcie i pomogą uwolnić się od stresu. Byk pomoże Rybom zejść na ziemię, skupić się na rzeczywistości i zyskać perspektywę na ich marzenia i plany.

Ryby i Byk – dopasowanie seksualne

Byk i Ryby w łóżku odnajdą wiele przyjemności. Zgodność seksualna tej dwójki jest silna, gdyż oboje są romantykami i nie śpieszą się z pójściem do sypialni. Ich relacja rozpoczyna się powoli, a do zbliżeń intymnych dochodzi tylko wtedy, gdy oboje coś do siebie poczują. Kiedy będą gotowi się otworzyć, Ryby okażą się delikatnymi i czułymi kochankami, a Byk będzie mógł wykazać się swoją zmysłowością i troską o zaspokojenie potrzeb partnera/partnerki.

Ryby i Panna – dopasowanie jako para

ryby i panna znaki zodiaku

Ryby i Panna mogą czerpać ze swojej relacji wiele korzyści/il. Canva

 

Ryby i Panna jako para mogą świetnie się dogadywać, ale też mogą stworzyć relację pełną napięć i nieporozumień. Dzielące ich różnice powodują, że pomiędzy nimi występuje silne przyciąganie. Jeżeli przebrną przez trudne początki ich znajomości, mają szansę na miłosny happy end.

Ryby i Panna: dopasowanie

Ryby i Panna świetnie ze sobą współgrają. Ich odmienne charaktery uzupełniają się ze sobą i równoważą silne cechy obojga partnerów. Panna ma analityczny umysł, jest racjonalna i w życiu kieruje się logiką. Ryby to prawdziwi marzyciele, patrzą na świat przez pryzmat uczuć i ufają swojej intuicji. Połączenie ze sobą tak różnych punktów widzenia jest dla obojga fascynujące. Mogą dzięki temu odkryć wielowymiarowość świata i dążyć do rozwoju osobistego.

 

Ryby i Panna mogą znaleźć porozumienie również na stopie przyjacielskiej. Oboje lubią poznawać to, co nowe i niezbadane. Ryby skupiają się przy tym na świecie wewnętrznym i sprawach mistycznych, a Panna na rozwoju intelektu i nauce. Poznanie odrębnych spostrzeżeń pozwala im stawać się lepszą wersją samych siebie.

Panna i Ryby – związek i zagrożenia relacji

Zagrożeniem w relacji tej dwójki jest ich nerwowość i wrażliwość na stres. Oboje są bardzo podatni na negatywne emocje i nie do końca potrafią sobie z nimi radzić. W razie emocjonalnego kryzysu Ryby mogą zatopić się w marzeniach, a Panna skupi się na karierze. Może to prowadzić do osłabienia ich więzi i wycofania się z relacji.

TAGI
top

Z wykształcenia zielarka i florystka z zamiłowaniem do pisania. Jest prawdziwym plant freakiem. Kocha przyrodę i kontakt z naturą, dlatego w każdej wolnej chwili chodzi na piesze wędrówki po lesie i amatorsko robi zdjęcia.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ