Saturday, June 22, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Znak zodiaku: Panna – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

Znak zodiaku: Panna – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

Nigdy dość doskonała

znak zodiaku panna

Znak zodiaku Panna – symbol ideału, ale również snobizmu/ il. Adobe Stock

Panna to perfekcjonistka, pedantka i idealistka. Chociaż ma dość trudny charakter, jest kochającą i empatyczną osobą. Jakie jest jej prawdziwe oblicze i przy czyim boku odnajdzie szczęście? Byk, Rak, a może Waga? Sprawdź, kto pasuje do niej najlepiej i poznaj osobowość Panny

Panna (znak zodiaku) – od kiedy do kiedy? Data i miesiąc

Panna jest szóstym znakiem zodiaku, który kojarzony jest z mijającym latem i nadejściem jesieni. Kiedy dokładnie rozpoczyna się Panna znak zodiaku? Data jest ruchoma i zależy od rocznika. Najczęściej pojawiającą się w źródłach datą jest przedział pomiędzy 23 sierpnia, a 22 września, ale Panna może rozpoczynać się również 22 sierpnia, a kończyć 24 września,

Znak zodiaku Panna. Od kiedy do kiedy?

Panna znak zodiaku – miesiąc: sierpień-wrzesień
Kiedy jest Panna (znak zodiaku) – daty: 23 sierpnia – 22 września, 22 sierpnia- 22 września, 23 sierpnia – 24 września, 24 sierpnia – 24 września, 24 sierpnia – 23 września, 23 sierpnia – 23 września

Panna (znak zodiaku) – charakterystyka i ciekawostki

Panna to największa zodiakalna perfekcjonistka. Jest uporządkowana i drobiazgowa, a wszystko, czego się chwyci, poddane jest jej osobistemu kryterium. Jakie są inne cechy charakteru Panny?

Znak zodiaku Panna – charakterystyka

Panna znana jest ze swojego zamiłowania do porządku, który towarzyszy jej w każdej dziedzinie życia. U niej wszystko musi być zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. W jej życiu nie ma miejsca na chaos. Kiedy wydarzy się coś nieoczekiwanego, co zaburzy jej harmonogram, traci poczucie bezpieczeństwa i robi się nerwowa.

 

To idealistka i moralistka. Żyje według ściśle ustalonego kodeksu zasad, które chętnie przedstawia innym. Uparcie wierzy, że można stworzyć lepszą wersję ludzi i świata. Sama ciągle nad sobą pracuje, dążąc do osiągnięcia ideału. Jej wygórowana ambicja sprawia, że stawia sobie wysokie wymagania. Często są one nie do spełnienia, a nawet jeśli, to dla Panny nadal za mało. Niestety swoje wymagania Panna przedkłada również na swoich bliskich. Tyle ile wymaga od siebie, równie tyle samo też od innych.

 

Dążenie do doskonałości Panna wykorzystuje w pracy i w życiu rodzinnym. Pragnie być idealną żoną i gospodynią, matką, która poświęca dzieciom wystarczająco dużo czasu i jednocześnie zostać pracownikiem roku. Chce być najlepsza we wszystkim i marzy, by zostać docenioną za swój wysiłek.

 

Pomimo silnej skłonności do krytykowania innych Panny są osobami altruistycznymi o wysoko rozwiniętej empatii. Zwykle krytykują nie po to, by sprawić komuś przykrość, ale z chęci pomocy mu w samorozwoju. Chętnie też pomagają innym i im radzą.

 

Marta siostra Panny nie ma o niej dobrej opinii. Uważa, że jest zadufaną w sobie egoistką, która żyje dla poklasku.

„Panna to gadatliwa egocentryczka. Jest wyuzdana, bezpruderyjna, nowoczesna i niezależna. Ma silną potrzebę wyrażania siebie we wszelaki sposób. Jest bardzo ambitna, aż do przesady. Perfekcjonistka, w jej mniemaniu jedyna w swoim rodzaju, nieomylna i wszechwiedząca. Ma innych za gorszych od siebie. Otacza się gigantycznym gronem znajomych, ale prawdziwych przyjaciół nie ma. Ludzie raczej od niej stronią, bo czują się przy niej gorsi, mniejsi, toteż jest sama jak palec. Lubi pomagać, ale robi to, by zbierać pochwały. Uwielbia być głaskana po głowie, co łechce jej kruche ego”.

Panna znak zodiaku: charakterystyka – zalety i wady

Zalety Panny: skrupulatność, pracowitość, ambicja, inteligencja, przenikliwość, racjonalizm, uporządkowanie, efektywność, zdyscyplinowanie, wyrozumiałość, rozwaga, opiekuńczość, wierność, lojalność
Wady Panny: krytycyzm, czepialstwo, konserwatyzm, zrzędliwość, niska tolerancyjność, pedantyzm, perfekcjonizm, nerwowość, podatność na stres, niskie poczucie własnej wartości, snobizm, kapryśność, malkontenctwo

Panna znak zodiaku – ciekawostki

Praca, organizacja i obfitość to cechy, które doskonale opisują znak zodiaku Panna. Symbol, który ją reprezentuje to snopy pszenicy i nie bez powodu jest z nią kojarzony. Panna króluje na przełomie lata i jesieni i jest znakiem, który zapowiada koniec cyklu wzrostu i początek zbiorów. Okres ten jest nieodłącznie związany z planowaniem i organizacją. Wtedy trzeba zebrać plony, posortować je i w odpowiedni sposób zmagazynować, by pozwoliły przetrwać okres zimy. Stąd przypisuje się Pannie dokładność i drobiazgowość oraz dobre cechy analityczne i organizacyjne, które ułatwiały bezbłędne i rozsądne zarządzanie plonami. Było to niezwykle ważne, gdyż każda najmniejsza pomyłka skutkowałaby brakiem pożywienia. Panna udowadnia też, że pracowitość popłaca i ciężka praca oraz wytrwałość przyniosą w końcu owoce.

 

 

Mężczyzna lub kobieta spod znaku Panny – jacy są?

Znak zodiaku Panna – kobieta

Panna to kobieta atrakcyjna i zmysłowa, a do tego inteligentna. Dba nie tylko o swój wygląd, ale również wnętrze. Nic dziwnego, że potrafi zaciekawić mężczyznę rozmową, gdyż pasjonuje ją wiele rzeczy. Te inteligentne dyskusje traktuje jak flirt. Pani Panna jest również pracowita i gospodarna, co czyni z niej dobry materiał na żonę. W małżeństwie jest wierna i z oddaniem opiekuje się mężem, chcąc zaspokoić jego wszystkie potrzeby. Z charakteru jest wrażliwa i silnie przeżywa wszystkie emocje. Łatwo ją zranić i zrazić do siebie.

Znak zodiaku Panna – mężczyzna

Mężczyzna spod znaku Panny jest pragmatyczny i poważny. Żyje zgodnie z planem i twardo trzyma się ustalonych przez siebie zasad. Nie ma w nim grama spontaniczności, a w jakimkolwiek działaniu jest wręcz flegmatyczny. W związkach jest raczej chłodny i powściągliwy. Nie potrafi okazywać uczuć, a wszelkie przejawy emocji stara się ukrywać.

 

Sylwia nie ma dobrych doświadczeń z mężczyznami spod znaku Panny. Twierdzi, że facet panna ma trudny charakter, który ciężko jest opisać słowami.

„Byłam w dwóch kilkuletnich związkach z Pannami i to mi wystarczy, by omijać je szerokim łukiem. Mężczyzna Panna to łajdak i totalny egoista. Niestety jest też świetnym mistrzem kamuflażu i jego wady wychodzą dopiero po latach w związku. Nie mam dobrego zdania o Pannach. Pan spod znaku Panny jest zawzięty, pochłonięty swoimi sprawami i swoim życiem. Myśli przede wszystkim o sobie i aby osiągnąć to, co chce, posuwa się do manipulacji. Problemy chowa w środku i nie chce się nimi podzielić. Ma wybujałe ego. Według niego wszystko i wszyscy są głupi i na niczym się nie znają, a sam uważa się za profesjonalistę. Czepia się najmniejszych szczegółów i trudno go zadowolić. Jest ogromnie zazdrosny, co początkowo jest słodkie, ale z czasem irytuje i uprzykrza życie”.

Panna (znak zodiaku) a miłość i kompatybilność. Do kogo pasuje?

Chociaż Panna (znak zodiaku) miłość traktuje jako jedną z najważniejszych życiowych wartości, stały związek zawiera dość późno. W wyborze partnera jest wybredna i podobnie jak w innych sprawach, tutaj również poszukuje ideału. Przed wejściem w głębszą relację rozważa wszystkie za i przeciw, by w porę móc się wycofać nie raniąc przy tym drugiej osoby.

 

Fizyczność i seks w relacjach romantycznych Panny zajmują miejsce drugorzędne. Dla niej najważniejsze są charakter i intelekt partnera. Jedynie błyskotliwa osobowość i inteligencja są w stanie zdobyć jej serce. Liczy się przede wszystkim to, co człowiek ma w umyśle i jakimi wartościami kieruje się w życiu. Szansa na trwały związek pojawi się, dopiero gdy połączy ją z kimś więź intelektualna. Wtedy skryta i nieśmiała Panna otworzy się i zaangażuje, stając się czułą i opiekuńczą partnerką.

Panna znak zodiaku – dopasowanie w miłości

Idealny partner dla Panny to osoba o podobnych wartościach i sposobie bycia. Z kim powinna związać się Panna? Jaki znak zodiaku pasuje do jej charakteru?

 

Największą kompatybilność wykazują znaki ziemskie – Panna, Byk i Koziorożec. Pannę łączą z nimi nie tylko temperamenty, ale często też podejście do życia i wartości. Ceni sobie wierność i zaangażowanie, a znaki ziemskie są lojalne i oddane. Zwykle mają również pokrewne zainteresowania, co rodzi wiele tematów do rozmów, które Panny uwielbiają. Lubią też spędzać czas w podobny sposób – najchętniej w domu.

 

Poznaj Koziorożca:

Znak zodiaku: Koziorożec – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

 

Panna znak zodiaku – kompatybilność zodiakalna

Największe szanse na powodzenie: Byk, Panna, Koziorożec
Doskonała para: Skorpion, Ryby, Rak
To może się udać: Bliźnięta, Waga
Kompletny niewypał: Baran, Strzelec, Lew, Wodnik

Panna i Baran – w łóżku, związek

baran i panna znaki zodiaku

Panna i Baran to jeden z najtrudniejszych związków/ il. Canva

 

Panna i Baran różnią się między sobą praktycznie wszystkim. Dzieli ich podejście do życia, poglądy i temperamenty. Marzą też o zupełnie innych rzeczach i mają inne cele życiowe. Relacja romantyczna w przypadku tej dwójki ma niewielkie szanse na powodzenie.

Panna i Baran: związek i relacje

Relacja Panny i Barana wprowadzi ich na ścieżkę rozwoju duchowego. Oboje mogą się od siebie wiele nauczyć i czerpać z tej znajomości korzyści. Baran pokaże Pannie, jak korzystać z życia i będzie dla niej świetnym motywatorem i osobą dopingującą w działaniu. Z kolei Panna będzie działać na Barana jak kompres chłodzący, studząc jego ognisty zapał. Będzie jego głosem rozsądku i pokaże mu jak wieść bardziej spokojne i poukładane życie.

 

Panna i Baran miłość traktują zupełnie inaczej. Pannie marzy się trwały, dojrzały związek i spokojne życie domowe. Baranowi nie spieszno do ustatkowania się, nie zniesie też życiowej rutyny. Chociaż w przyjaźni mogą się świetnie uzupełniać, to relacja romantyczna raczej nie jest im pisana.

Panna i Baran – dopasowanie intymne

Panna i Baran w łóżku przeżyją wspaniałe chwile. Charakteryzuje ich silne przyciąganie seksualne, dlatego pomiędzy tą dwójką wybuchnie nagła namiętność, która zaprowadzi ich do gorącego romansu. Niestety tak szybko, jak pojawią się w nich uczucia, równie prędko ich opuszczą, a ich związek pozostanie tylko miłym wspomnieniem.

Panna i Byk – dopasowanie w łóżku, związek

byk i panna znaki zodiaku

Panna i Byk w łóżku i w życiu świetnie się uzupełniają/ il. Canva

Panna i Byk – dopasowanie

Panna i Byk to doskonałe zodiakalne połączenie. Mają pokrewne temperamenty, a ich drobne różnice wzajemnie się uzupełniają. Oboje szukają trwałego związku, w którym będą mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Panna i Byk – związek

Byk i Panna jako para świetnie się uzupełniają. W ich relacji może sprawdzić się tradycyjny podział na role. Panna to doskonała organizatorka i strażniczka ogniska domowego. Z kolei Byk lubi być odpowiedzialny za bezpieczeństwo finansowe i zapewniać sobie i partnerce/partnerowi dostatnie życie.

 

Tematem sporu tej dwójki mogą być finanse. Byk ma podejście do pieniędzy inne niż Panna. Lubi żyć w luksusie i otaczać się cennymi przedmiotami. Rozpieszcza się, wydając pieniądze na drogocenne dzieła sztuki czy antyki. Pannie może wydawać się to lekkomyślne i zbędne, gdyż woli rzeczy bardziej użyteczne. Pomimo że przepada za stylowymi i drogimi wnętrzami, osobiście woli wydać pieniądze na zaspokojenie wyższych wartości.

Panna i Bliźnięta – dopasowanie jako para

bliźnięta i panna znaki zodiaku

Panna i Bliźnięta jako para nie stanowią zbyt dobrego połączenia/ il. Canva

 

Bliźnięta i Panna są niezbyt dobrze dopasowani. Ich związek będzie trudny i wymagający od obojga wiele pracy.

Panna i Bliźnięta – dopasowanie charakterów

W tej relacji spotykają się dwa temperamenty. Spontaniczny entuzjasta i dusza towarzystwa kontra domator racjonalista lubiący rutynę i skrupulatne planowanie. Oboje mają inne życiowe oczekiwania i podejście do wielu spraw. To, co ich połączy to wspólna pasja i chęć poszerzania horyzontów.

Panna i Bliźnięta – związek przeciwieństw

Związek tak odmiennych charakterów ma małe szanse na powodzenie. Oboje będą musieli włożyć wiele pracy, aby stworzyć udaną relację. Panna jest niezwykle praktyczna i działa zgodnie z ustalonym harmonogramem. Jest spokojna i traci równowagę przy zbyt dużej aktywności partnera. Z kolei Bliźnięta są zmienne i spontaniczne. Nie lubią planować i żyją chwilą, co w odczuciu Panny jest zbyt szybkie i impulsywne. Ta relacja to dla obojga wyzwanie wymagające dużo zrozumienia, chęci i samozaparcia. Jeżeli oboje będą się starać, stworzą harmonijny związek.

 

Jakie są Bliźnięta?

Znak zodiaku: Bliźnięta – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

 

Panna i Rak – dopasowanie w łóżku, związku

 rak i panna znaki zodiaku

Panna i Rak – dopasowanie, które może przynieść wiele korzyści/ il. Canva

 

Rak i Panna to para wrażliwców, którzy inaczej postrzegają świat. Panna w życiu kieruje się rozumem i potrafi wszystko racjonalnie wytłumaczyć, podczas gdy Rak myśli uczuciami i często postępuje nielogicznie. Różnica ta jest zarówno wadą, jak i atutem. Chociaż mogą występować między nimi nieporozumienia, partnerzy mogą wyciągać z relacji to, co najlepsze dla ich rozwoju.

Rak i Panna związek

Rak i Panna miłość traktują poważnie. Oboje pragną trwałego związku i założenia rodziny. Szukają stałego partnera, przy którym będą czuli się bezpiecznie. Pomimo że jest to jeden z ich kluczowych celów życiowych, to dążą do jego osiągnięcia dość mozolnie. Są ostrożni w relacjach i nieśmiali, przez co musi minąć trochę czasu, zanim na dobre się połączą.

 

Ta dwójka to świetni przyjaciele, ale związek może ich przytłoczyć. Raki podchodzą do życia niezwykle emocjonalnie, towarzyszą im nagła eskalacja uczuć i wybuchy emocji. Pannę odstrasza ta nieprzewidywalność i świadomość, że w każdej chwili może natknąć się na emocjonalną minę. Czuje się w tym związku niepewnie i mało bezpiecznie. Za to Rak może być przytłoczony pragmatyzmem Panny i czuć się niedoceniony i niekochany z uwagi na jej krytykę. Jeżeli będą wobec siebie bardziej wyrozumiali i nauczą się mówić o swoich uczuciach, mają szansę na trwałą relację.

Panna i Rak w łóżku

Rak i Panna do seksu podchodzą poważnie jak do związku. Nie szukają przygodnych znajomości, a seks jest dla nich wyrazem tego, co czują do partnera. Oboje są namiętnymi i delikatnymi kochankami, którzy w sypialni znajdą się jedynie, gdy rozkwitną w nich głębokie uczucia.

Panna i Lew – czy pasują do siebie?

lew i panna znaki zodiaku

Lew i Panna miłość traktują zupełnie inaczej/ il. Canva

 

Panna i Lew – związek bez świetlanej przyszłości

Panna i Lew to dwójka, która lubi rządzić i stawiać na swoim. Oboje są ambitni, niezależni i chcą przejmować inicjatywę. Owo podobieństwo jest powodem częstych kłótni i nieporozumień. Jest to również jedna z głównych przyczyn rozpadu ich relacji, jednak gwoździem do trumny ich związku jest zupełnie inne spojrzenie na życie i związki.

Panna i Lew – czy pasują do siebie w relacjach?

Dwójka ludzi o tak silnych charakterach może być dla siebie dużym wsparciem np. w sprawach zawodowych. Pomimo swojej zawziętości i stawiania siebie na podium potrafią ze sobą doskonale współpracować i dopingować się w działaniu. Oboje angażują się równie mocno i pragną być najlepsi. Kiedy czeka ich w pracy wspólny projekt do zrealizowania, staną na wysokości zadania i osiągną szczyty swoich możliwości.

Panna i Lew – dopasowanie intymne

Lew i Panna w łóżku mogą się świetnie zgrać. Lew jest namiętnym kochankiem, który w sypialni pokazuje swój dziki temperament. Panna urzeka go swoim seksapilem i kobiecą delikatnością. Jest namiętna i potrafi sprawić, że Lew zaryczy z rozkoszy. Jeżeli rozpoczną ze sobą romans, czeka ich wiele gorących chwil.

Panna i Panna – w łóżku, dopasowanie

panna i panna znaki zodiaku

Panna i Panna mogą stworzyć długotrwały i szczęśliwy związek/ il. Canva

 

Panna i Panna miłość traktują w sposób tradycjonalny. Marzą o stałym związku, a w końcu małżeństwie i dzieciach. Z uwagi na to, że podobnie podchodzą do życia, są dla siebie ideałami życiowego partnera.

Panna i Panna: dopasowanie w relacjach

Dwie Panny to doskonały materiał na stare dobre małżeństwo. Mają tak podobne charaktery i oczekiwania, że rozumieją się niemal bez słów. Poza tym są wierni, lojalni i oddani dla tych, których kochają. Nie szukają przygodnych znajomości, a nawiązują długotrwałe i silne relacje z ludźmi, na których zawsze mogą polegać. Dzięki obopólnemu zrozumieniu dwie Panny mogą zawsze na siebie liczyć w razie trudności. Nikt tak nie zrozumie tego, co potrzebuje Panna, jak druga osoba spod tego samego znaku zodiaku.

Panna i Panna – związek intymny

Panna i Panna w łóżku raczej nie zaznają porywów namiętności. Oboje są powściągliwi i rzadko kiedy ich stać na wybuch seksualnego szaleństwa. Połączenie dwóch Panien w sypialni to zwykle recepta na nudny i poukładany seks, najlepiej taki, który wydarzy się wedle ich harmonogramu. Na szczęście sfera erotycznej intymności nie jest dla nich kluczowa, więc kiepski seks nie stanowi przeszkody na drodze do ich porozumienia.

Panna i Waga – w łóżku, związek

waga i panna znaki zodiaku

Pannie i Wadze ciężko stworzyć trwałą relację/ il. Canva

 

Panna i Waga to para, którą czeka wiele dobrej zabawy. Niestety ich relacja może się zakończyć jedynie na tym. Mają kilka wspólnych cech i wiele tematów do rozmowy, jednak dzieli ich zbyt wiele, by myśleć poważnie o ślubie i założeniu rodziny.

Panna i Waga – związek bez przyszłości

Relacja romantyczna tej dwójki ma małe szanse na powodzenie. Chociaż cenią miłość i mają podobne podejście do związków, Panna nie czuje się w tej relacji bezpiecznie. W życiu dąży do stabilizacji i harmonii, a stan ten jest trudny do uzyskania przy zmiennej i chwiejnej emocjonalnie Wadze. Twierdzi, że jest ona beztroska i prowadzi zbyt hulaszczy tryb życia. Ponadto uważa, że na Wadze nie można polegać, bo ma tendencję do unikania konfliktów.
Z kolei Wagę razi drobiazgowość i krytykanctwo Panny. Nie rozumie też, dlaczego tak bardzo poświęca się pracy, a w wolnych chwilach woli odpocząć w domu, niż tak, jak ona wyruszyć w miasto.

 

Pomimo że związek nie jest im pisany, Panna i Waga w łóżku stanowią zgranie idealne. Pomiędzy tą dwójką istnieje pewien rodzaj przyciągania, który rozbudza w nich seksualną energię. Są ze sobą jak młoda para zakochanych, którzy po raz pierwszy doświadczają seksualnych rozkoszy. Namiętność między nimi wybucha nagle i równie szybko wygasa.

 

Mam wśród znajomych kilka Wag, głównie są to mężczyźni. Próbowałam też  związku z Wagami i teraz wiem, że był to błąd” – relacjonuje Alina spod znaku Panny. 

 

Wagi są dobrymi kompanami, ale tylko, gdy chodzi o zabawę  i wspólne wyjścia. Kiedy pojawiały się jakieś problemy lub, gdy potrzebowałam ich wsparcia, rozpływali się w powietrzu. Dla nich najważniejsze jest własne ja, ich wolność i niezależność. Niestety z ciągłym poszukiwaczem przygód i balangowiczem, szukającej stałości w związku Pannie, jest nie po drodze. Do tego Wagi to bardzo uparte osobniki, zawsze muszą postawić na swoim i chcą sobie podporządkować innych. Pannom upór jest równie bliski, dlatego ciężko było o zadowalający obie strony kompromis”.

 

Panna i Skorpion – w łóżku, dopasowanie

skorpion i panna znaki zodiaku

Panna i Skorpion – miłość, od której blisko do nienawiści/ il. Canva

 

Panna i Skorpion mają dużą szansę na stworzenie trwałej relacji. Ich odmienne cechy świetnie się uzupełniają i wydobywają z obojga ich lepszą stronę. Poróżnić ich mogą za to podobieństwa.

Panna i Skorpion – związek

Chociaż relacja tej dwójki może im przynieść wiele korzyści, wcale nie oznacza to, że ich związek będzie usłany różami. Oba te znaki mają silne charaktery i trudne osobowości. Są uparci, złośliwi i lubią stawiać na swoim. Ich cechą wspólną jest też skłonność do krytyki. Nie szczędzą jej sobie nawzajem z uwagi na szczerość, którą kierują się w życiu. Wolą powiedzieć za dużo niż, by coś zostało niedopowiedziane. Taki sposób bycia może doprowadzić do ruiny ich relacji. Ich związek zniszczyć mogą również zaborczość i zazdrość Skorpiona, który podejrzewając brak lojalności partnerki/partnera nie będzie przebierał w słowach. Urażona Panna prawdopodobnie mu tego nie wybaczy, bo przecież ona, tak jak i Skorpion, jest szczera i nigdy nie kłamie.

Panna i Skorpion – dopasowanie intymne

Panna i Skorpion w łóżku również tworzą zgraną parę, a ich odmienne temperamenty tworzą układ niemal idealny, Przy Skorpionie Panna staje się bardziej odważna i namiętna. Łagodzi też nieco jego silną i dominującą naturę, czyniąc z niego delikatnego i romantycznego kochanka.

Panna i Strzelec – związek, w łóżku

strzelec i panna znaki zodiaku

Strzelec i Panna – związek pełen wyzwań/ il. Canva

Panna i Strzelec – dopasowanie

Utrzymanie tej relacji na stałe to nie lada wyzwanie. Początkowo zdystansowana Panna może zniechęcić do siebie Strzelca i mogą nie mieć nawet szansy lepiej się poznać. Natomiast jeżeli Strzelec udowodni jej, że można mu ufać, Panna otworzy się przed nim i będą mogli stworzyć piękny związek.

Panna i Strzelec jako para

Niestety ta dwójka mocno różni się podejściem do życia i może okazać się to nie do przeskoczenia. Jeżeli zapragną stworzyć relację, zadaniem, które ich czeka, będzie pogodzenie ze sobą tych różnic. Oboje będą musieli pracować nad swoimi charakterami, tak by spotkać się gdzieś pośrodku.

 

Panna i Strzelec mają dosyć skrajne podejścia do wielu spraw, dlatego ważne jest, by potrafili znaleźć zadowalające obojga rozwiązanie i pójść na kompromis. Strzelec żyje chwilą i rzadko robi dalekosiężne plany, podczas gdy Panna potrzebuje w swoim życiu porządku. Lubi mieć wcześniej wszystko rozplanowane i wiedzieć, na czym stoi. W przeciwnym razie czuje się zagubiona. Panna jest też obowiązkowa i pragnie w życiu stabilności, a te rzeczy nie są dla Strzelca szczególnie ważne. Zdecydowanie bardziej woli zwiedzać świat i imprezować ze znajomymi, niż skupiać się na przyziemnych obowiązkach i budowaniu relacji.

Związek intymny Panny i Strzelca

Panna i Strzelec w łóżku dają porwać się namiętności, ale zwykle są to zupełnie inne łóżka. Pomiędzy nimi brakuje seksualnej chemii, za to jest negatywne napięcie. Ta dwójka denerwuje się swoim odmiennym podejściem do życia i nawet, gdy trafią do łóżka, nie załagodzi to tego konfliktu.

Panna i Koziorożec – przyciąganie, w łóżku, miłość

koziorożec i panna znaki zodiaku

Panna i Koziorożec – przyciąganie podobieństw/ il. Canva

Panna i Koziorożec – związek pokrewnych dusz

Panna i Koziorożec to związek, w którym występuje duże porozumienie. Łączy ich podobieństwo charakterów, wspólne oczekiwania i cele. Oboje są tradycjonalistami, którzy chcą stworzyć bezpieczny i stabilny związek, a z czasem być może założyć rodzinę.

Osoby urodzone w tych znakach skupiają się przede wszystkim na karierze. Lubią pracować i zarabiać pieniądze. Często mają wygórowaną ambicję i tendencję do popadania w pracoholizm. Jeżeli chcą, by ich relacja przetrwała, muszą nauczyć się oddzielać sferę zawodową od prywatnej.

Panna i Koziorożec – dopasowanie żywiołów

Panna i Koziorożec jako para dobrali się doskonale. Relacja tej dwójki ma duże szanse na powodzenie z uwagi na ich podobny sposób bycia. Panna mierzy wysoko i jest wymagająca wobec siebie i innych i pod tym względem doskonale pasuje do Koziorożca. Oboje mają wysoko postawione cele i muszą mieć w życiu to, co najlepsze.

 

W stworzeniu trwałej i szczęśliwej relacji pomiędzy tą dwójką przeszkodą mogą być ich cechy negatywne. Koziorożec ma tendencję do pesymizmu i tworzenia czarnych scenariuszy. Panna za to zbyt dużo narzeka. Połączenie obu tych cech może uczynić ich związek nieszczęśliwym.

Panna i Koziorożec – miłość intymna

Koziorożec i Panna w łóżku mogą czerpać wiele satysfakcji. Mają pokrewne temperamenty, dzięki czemu potrafią się komunikować i nie mają problemu ze zrozumieniem swoich potrzeb. Kluczem, by mogli odczuwać więcej przyjemności ze spotkać w alkowie, jest ich wspólna chęć odkrywania i otwartość na eksperymenty.

Panna i Wodnik – w łóżku, dopasowanie

wodnik i panna znaki zodiaku

Wodnik i Panna mogliby wiele zyskać, tworząc trwały związek/ il. Canva

 

Mało kompatybilną parą są Panna i Wodnik. Związek romantyczny tej dwójki nie należy do najprostszych ze względu na dzielące ich różnice. Gdyby jednak udało im się stworzyć relację, mogliby z tego wiele wynieść. Oboje są inteligentni i lubią doświadczać. Będąc razem, poznaliby odmienny sposób postrzegania świata i wiele by się od siebie nauczyli.

Panna i Wodnik w związku

Ta dwójka różni się przede wszystkim dość odmiennym temperamentem Wodnik to ekspresyjny marzyciel, który nie przejmuje się codziennymi problemami i nie zaprząta sobie głowy przyziemnymi obowiązkami. Z biegiem czasu jego podejście do życia może mocno drażnić zorganizowaną Pannę, dla której obowiązki są dość istotne.

Panna i Wodnik – dopasowanie

Para, której raczej nie czeka relacja romantyczna to Panna i Wodnik. Miłość nie jest pisana tej dwójce, za to doskonale dogadają się na tle zawodowym. Racjonalizm i zorganizowanie Panny z ponadprzeciętną pomysłowością Wodnika, mogą sprawić, że będą w stanie zrealizować każdy powierzony im projekt.

 

Panna i Wodnik w łóżku raczej się nie dogadają. Kochankowie z nich marni. Oboje nie traktują seksu jako coś niezbędnego i mogą bez niego żyć. Jeżeli dojdzie między nimi do miłosnych zbliżeń, odkryją, że mają różne potrzeby. Wodnik chce eksperymentować, a Panna woli delikatne pieszczoty i spokojny seks.

Panna i Ryby – dopasowanie, w łóżku

 ryby i panna znaki zodiaku

Panna i Ryby jako para mają szansę na romantyczny happy end/il. Canva

 

Ryby i Panna mogą stworzyć głęboki i silny związek. Oboje całkowicie poświęcają się miłości i partnerowi. W relacjach z ludźmi starają się być jak najlepsi i zrobią wszystko, by uszczęśliwić ukochaną osobę.

 

Panna i Ryby: dopasowanie w miłości

Panna marzy o miłości idealnej. Poszukuje partnera, który tak, jak ona uważa miłość za jedną z większych życiowych wartości. Ryby pasują perfekcyjnie, są największym romantykiem zodiaku. Przy nich Panna poczuje, czym jest prawdziwa miłość i gorące uczucie. Urzeknie ją delikatność, dobroć i głębia emocjonalna Ryb.

 

Do kogo pasują Ryby?

Znak zodiaku: Ryby – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

 

Panna i Ryby – związek i relacje

Panna i Ryby to związek, który czeka jeden z dwóch scenariuszy – albo będą żyli długo i szczęśliwie, albo natrafią na szereg nieporozumień i nie będą umieli się dogadać. Zwykle kompatybilność tych znaków jest dość wysoka, muszą tylko pokonać komplikacje związane z różnicami, które ich dzielą.

 

Związek Panny i Ryb nie uda się, gdy zabraknie akceptacji pomiędzy partnerami, a ich relacja nie będzie oparta na wzajemnym zaufaniu. Oboje jednak należą do osób wyrozumiałych i lojalnych. Pragną szczęśliwego związku i są w stanie zaakceptować u innych nawet największe dziwactwa.

 

Panna i Ryby w łóżku mogą dogadać się idealnie. Ich różne temperamenty współgrają ze sobą, tworząc zmysłową chemię. Romantyczne i delikatne Ryby wniosą do sypialni swoją kreatywność. Chcą zdobywać partnerkę i sprawiać jej przjemność, a Panna z chęcią się temu podda. Z drugiej strony będzie chciała się wykazać i zrobi wszystko, by zaspokoić swojego partnera/partnerkę.

Z wykształcenia zielarka i florystka z zamiłowaniem do pisania. Jest prawdziwym plant freakiem. Kocha przyrodę i kontakt z naturą, dlatego w każdej wolnej chwili chodzi na piesze wędrówki po lesie i amatorsko robi zdjęcia.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ