Saturday, June 22, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Znak zodiaku: Bliźnięta – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

Znak zodiaku: Bliźnięta – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

Osobowość o dwóch twarzach

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta – znak zodiaku. Jaki jest naprawdę?/ il. Adobe

 

Znak zodiaku Bliźnięta – symbol dualizmu i równowagi we wszechświecie. Przedstawia dwie skrajności i wewnętrzną zmienność. Osoby spod tego znaku uważane są za beztroskie, niezwykle czarujące i lubiące flirt. Cenią sobie miłość i braterstwo dusz, jednak znalezienie odpowiedniego partnera dla Bliźniąt nie jest łatwym zadaniem. Jakie rzeczywiście są Bliźnięta? Jaki znak zodiaku pasuje do nich najlepiej?

Bliźnięta (znak zodiaku) – od kiedy do kiedy? Data i miesiąc

Trzecim znakiem astrologicznym są Bliźnięta. Miesiąc, w którym rozpoczynają swe panowanie to maj. Słońce wchodzi w znak Bliźniąt w okolicach 20-22 maja i przebywa tam aż do drugiej połowy czerwca.

Bliźnięta znak zodiaku – data

Czas panowania zodiakalnych Bliźniąt jest ruchomy i zależy od rocznika. Kiedy dokładnie wypadają Bliźnięta (znak zodiaku)? Daty graniczne podawane w różnych źródłach są zmienne. Najczęściej pojawiającą się datą jest 21 maja-20 czerwca. Pełny zakres występowania Bliźniąt przypada na czas pomiędzy 20 maja, a 22 czerwca.

Bliźnięta (znak zodiaku) – charakterystyka i ciekawostki

Jaki jest znak zodiaku Bliźnięta? Charakterystyka 

Bliźnięta to optymiści pełni entuzjazmu i wigoru. Na świat przychodzą latem i przynoszą ze sobą energię tej pory roku. Są ciepłymi, słonecznymi osobami, które lubią towarzystwo innych ludzi. Komunikacja to ich drugi żywioł. Kochają rozmawiać i zawsze znajdą interesujący temat do dyskusji. Są niezwykle otwarci na świat, a ich wysoka charyzma pozwala im zaskarbić sobie sympatię innych ludzi.

 

Bliźnięta kochają przygody i mają masę pomysłów na minutę. Z nimi nie ma miejsca na nudę. Są spontaniczni i nie znoszą szarej codzienności i rutyny. U nich ciągle musi coś się dziać, dlatego stale szukają wyzwań i podejmują nowe projekty. Niestety bez odpowiedniej stymulacji i zachęty  tracą zapał do działania i szybko mogą porzucić to, co niedawno zaczęli.

 

Osoby spod znaku Bliźniąt często bywają powierzchowne. Nie dostrzegają tego, co ukryte głębiej, skupiając się jedynie na obserwacji i ocenie sytuacji. Postrzegają ludzi poprzez pryzmat osobistego punktu widzenia, sądząc, że myślą i czują tak, jak oni. Z tego powodu mają problem ze zrozumieniem innych i ich potrzeb. Z drugiej strony umiejętność obserwacji połączonej z wyciąganiem wniosków czyni z nich świetnych doradców.

Bliźnięta znak zodiaku – charakterystyka: zalety i wady

Zalety Bliźniąt: błyskotliwość, inteligencja, rozwinięta intuicja, poczucie humoru, pomysłowość, ciekawość świata, zdolność przystosowania się do różnych warunków, witalność
Wady Bliźniąt: impulsywność, nerwowość, nieszczerość, chytrość, powierzchowność, niezdecydowanie, kłamliwość, egocentryzm, nieobliczalność

Bliźnięta znak zodiaku: ciekawostki

znak zodiaku bliźnięta

Znak zodiaku Bliźnięta – symbol kosmicznej równowagi/ zdj. Canva

 

Bliźnięta to jeden z trzech znaków podwójnych. Razem z Rybami i Wagą uważane są za osobowości o dwóch twarzach. Mają w sobie dualizm, który wpływa na często sprzeczne cechy charakteru Bliźniąt.

 

„Bliźnięta bywają ciche i skryte. Nie lubią narzekać, dlatego, jeśli coś ich gryzie, raczej zatrzymają to dla siebie, niż znajdą powiernika. Dla mnie rozmowy o uczuciach są bardzo ważne. Tworzą bliskość i intymność między partnerami. Dlatego jest to dość problematyczne w budowaniu naszej relacji. Z drugiej strony Bliźnięta są bardzo otwarte i nie mają oporów przed tym, by zagadać do zupełnie obcej osoby na ulicy. Są wtedy największym mistrzem konwersacji i sypią anegdotkami jak z rękawa. Bez problemu znajdują temat do rozmowy z zupełnie obcą osobą i dzielą się z nią swoimi przemyśleniami. Chociaż są to relacje całkiem powierzchowne, czasami sytuacje te bywają przykre. Z mojej perspektywy wyglądają jak podryw i wprawiają mnie w zakłopotanie, kiedy jestem ich świadkiem ”.

 

– mówi Klara (Panna) partnerka Bliźniaka.

 

Patronem Bliźniąt jest Merkury – planeta intelektu. Czyni to ich niezwykle ciekawskimi świata i chłonnymi wiedzy, przez co mają wszechstronne pasje. Bliźnięta mają zdolność do zapamiętywania wszelkich informacji. Daje im to szansę na rozwój osobisty i zawodowy, jednak muszą pokierować swoje zainteresowanie w odpowiednim kierunku. W przeciwnym razie zrobią z umysłu „śmietnik” pełen bezwartościowych anegdotek.

 

Bliźnięta w astrologii symbolizują kosmiczną równowagę. Są odzwierciedleniem przeciwności nieodłącznie występujących we wszechświecie. Doskonale ukazują ziemskie zależności: dzień nie nastąpi bez nocy, duch jest martwy bez ciała materialnego. Znak Bliźniąt symbolizuje również dopełnienie życia kontemplacyjnego z czynnym.

Mężczyzna lub kobieta spod znaku Bliźniąt – jacy są?

Znak zodiaku Bliźnięta: kobieta

Pani Bliźnięta jest elegancka i pełna wdzięku. Roztacza wokół siebie pozytywną energię, jest wesoła i otwarta, dzięki czemu mało kto przejdzie obok niej obojętnie. Jest inteligentna i obeznana w świecie. Ma też szeroki zakres zainteresowań i lubi uczyć się nowych rzeczy, dlatego każdy może znaleźć z nią temat do rozmowy.

 

Życie u boku pani Bliźniąt może nie być łatwe. Miewa zmienne nastroje, bywa narwana i nieprzewidywalna. Poza tym nie przepada za spokojnym i monotonnym życiem rodzinnym. Za to bardzo lubi przebywać poza domem i imprezować. Kobieta spod znaku Bliźniąt z pewnością nie jest przykładem idealnej matki i żony. Z drugiej strony ma mnóstwo pomysłów, lubi podróże i przygody. U niej zawsze musi się coś dziać, co czyni życie z nią niezwykle ekscytującym.

Znak zodiaku Bliźnięta: mężczyzna

Mężczyzna spod znaku Bliźniąt jest niezwykle czarujący, charyzmatyczny i ma przyjazne usposobienie. Jego miła aparycja i poczucie humoru przyciągają do niego ludzi, dzięki czemu z łatwością nawiązuje różne kontakty. Jest inteligentny i oczytany, co pozwala mu błyszczeć w towarzystwie i podrywać kobiety. To typ wiecznego Piotrusia Pana, który nie chce dorosnąć. Żyje beztrosko i spontanicznie wciąż poszukując nowych wrażeń.

 

Rodzina to dla niego najwyższa wartość. Utrzymuje kontakty z bliskimi i dąży do założenia własnej. Ciężko mu jednak pogodzić związaną z tym codzienność, gdyż nie lubi siedzieć w domu.

 

Pan Bliźniak ma smykałkę do interesów i potrafi z łatwością zarobić. Niestety tak szybko, jak zdobędzie pieniądze, tak je też wyda. Lubi markowe ubrania, nowinki techniczne i produkty z najwyższej półki i na to trwoni swój majątek.

Bliźnięta (znak zodiaku) a miłość i kompatybilność. Do kogo pasuje?

Bliźnięta (znak zodiaku) miłość traktują jako nieodłączny element życia. Jako podwójny znak, należą do osób, które nie potrafią żyć w samotności. Bliskość bratniej duszy jest dla nich bardzo ważna, a wręcz niezbędna do osiągnięcia pełni szczęścia.

 

Dzięki swojej otwartości nie mają problemu z poznawaniem nowych ludzi i podbijaniem serc. Szukają kogoś, z kim połączy ich głęboka więź emocjonalna, wspólne cele i zainteresowania.

Bliźnięta znak zodiaku – kompatybilność zodiakalna

Z kim najlepiej dogadają się Bliźnięta (znak zodiaku)? Dopasowanie idealnego partnera do Bliźniąt nie jest proste. Osoby spod tego znaku mają wiele różnych osobowości, dlatego ciężko jest znaleźć jedną idealnie dopasowaną osobę. Ze względu na swoistą dualność największe zrozumienie dla swojej natury znajdą u innych podwójnych znaków – Ryb i Wagi. Jednak z Rybami mogą mieć problem nawiązać głębszą relację, ze względu na ich dużą wrażliwość. Dzieli ich podejście do życia – Bliźnięta są intelektualistami, a Ryby patrzą na świat przez pryzmat emocji. Bliźniętom może być ciężko się porozumieć z innymi znakami żywiołu wody i znakami ziemskimi. Najlepszym partnerem dla Bliźniąt może okazać się Waga. Nie dość, że jest to znak podwójny, to jeszcze spod tego samego żywiołu. Dzięki lekkiemu podejściu do życia tej dwójki, ich związek jest wiecznie żywy, pełen pasji i energii.

 

Największe szanse na powodzenie: Waga
Doskonała para: Bliźnięta, Lew, Strzelec, Wodnik
To może się udać: Rak, Panna, Baran
Kompletny niewypał: Byk, Skorpion, Koziorożec, Ryby

 

Jakie są zodiakalne Ryby?

Znak zodiaku: Ryby – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

Bliźnięta i Baran – w łóżku, związek

bliźnięta i baran znak zodiaku

Bliźnięta i Baran muszą nauczyć się kompromisu/ il. Canva

 

Bliźnięta i Baran poszukują w życiu wyzwań i pod tym względem dobrali się doskonale. Początkowo są sobą zafascynowani i dostarczają sobie niezbędnych emocji i podniet. Jeżeli w ich relację wkradnie się rutyna, mogą się łatwo znudzić i poszukać sobie kogoś innego.

Bliźnięta i Baran – związek

Relacja, do której przetrwania potrzebne są silne uczucia to Bliźnięta i Baran. Miłość, dla obojga ma istotne znaczenie, jednak różnią się oni strategią, którą stosują w swoich podbojach. Baran bardzo szybko się zakochuje i gdy tylko sobie kogoś upatrzy, od razu rusza na podbój serca. Niestety równie szybko może się on odkochać i porzucić swojego wybranka. Dla Bliźniąt miłość jest niezwykle ważna, dlatego często romansują z wieloma partnerami, zanim wybiorą tego odpowiedniego. Jeżeli oboje znajdą odpowiednią osobę, zrobią dla niej wszystko.

 

Problemem w ich relacji może być zaborczy charakter Barana, który lubi sobie wszystkich podporządkowywać. Bliźnięta to wolny duch. W momencie, gdy ktoś będzie mu rozkazywał, czy tłamsił, poczuje się przytłoczony i ulotni się z relacji.

Bliźnięta i Baran w łóżku

Sypialnia jest miejscem, w którym doskonale dogadują się Bliźnięta i Baran. Dopasowanie tej dwójki na tle intymnym jest niemal idealne. Oboje mają podobny temperament, nie lubią rutyny i chcą odkrywać swoją seksualność. Ich zbliżenia będą ekscytujące i bogate w eksperymenty.

Bliźnięta i Byk – dopasowanie w łóżku, związek

bliźnięta i byk znak zodiaku

Bliźnięta i Byk mogą mieć problem, by się porozumieć/ il. Canva

 

Niezbyt dobraną parą są Bliźnięta i Byk. Związek tej dwójki jest piękny tylko na początku. Obojgu może się wydawać, że są dla siebie stworzeni, ale w rzeczywistości nie potrafią się porozumieć w najprostszych sprawach.

Bliźnięta i Byk – dopasowanie

Byk i Bliźnięta miłość i związek postrzegają odmiennie. Bliźnięta cenią sobie wolność i niezależność. Są spontaniczne, lubią flirt i dobrą zabawę. Byk jest stały w swoich uczuciach i frywolne zachowanie Bliźniąt może uznać za nieodpowiednie. W relacji bywa zaborczy, lubi mieć władzę i kontrolę. Z tego powodu Bliźnięta mogą poczuć się stłamszone i ograniczone, co sprawia, że będą traktować ten związek jak pułapkę.

 

Różnice charakterów powodują między tą dwójką dużo spięć i sprzeczek, a Bliźnięta i Byk to para uparciuchów. Kiedy się o coś kłócą, żadne nie ustąpi i nie przyzna się do błędu. Powinni znaleźć sposób na upust swoich emocji, ale nawet igraszki w sypialni nie są w stanie okiełznać tej dwójki. Byk i Bliźnięta w łóżku mogą znaleźć niejedną chwilę miłosnych doznań i ekscytujących uniesień. Jednak kiedy trwa między nimi wieczny spór ciężko im się skupić na przyjemnościach.

 

Przeczytaj o Byku

Znak zodiaku: Byk – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

 

Bliźnięta i Bliźnięta w łóżku, dopasowanie

bliźnięta i bliźnięta znak zodiaku

Bliźnięta i Bliźnięta – związek bratnich dusz czy recepta na chaos/ il. Canva

 

Bliźnięta i Bliźnięta pasują do siebie jak dwa elementy układanki. Są niezwykle otwarci i gdy się spotkają, od razu nawiążą ze sobą kontakt. Początkowo ich relacja wygląda niemal idealnie, jednak stworzenie trwałego związku tak dwóch podobnych do siebie osób, może być trudne do zrealizowania.

Bliźnięta i Bliźnięta: dopasowanie

Para dwóch Bliźniąt to nieco szalone połączenie. Chociaż bardzo wiele ich łączy, tak duże podobieństwo może okazać się gwoździem do trumny tego związku. Oboje są zmienni, beztroscy i niezorganizowani, co w życiu codziennym może przysporzyć im nieco kłopotów. Osoby tak do siebie podobne, zamiast się świetnie dogadywać, mogą z czasem męczyć się swoim towarzystwem. Bliźnięta żyją z dnia na dzień, bez myślenia o przyszłości, co prowadzi do dezorganizacji i chaosu w ich związku. Czasami lepiej będzie, gdy poszukają sobie kogoś, kto ich wyciszy i zrównoważy.

 

Monika potwierdza zgodność opisów astrologicznych z charakterem Bliźniąt. „Ja i mój partner jesteśmy spod znaku Bliźniąt i uważam, że w horoskopach jest ziarnko prawdy. Znane mi opisy są zgodne z rzeczywistością, oprócz jednej rzeczy. Nie jesteśmy wredni, ale przekorni. Do tego uparci i bardzo pamiętliwi. Jeśli ktoś nas skrzywdzi długo chowamy wszelkie urazy. Mimo wielu podobieństw, nasz związek z pewnością do łatwych nie należy”.

Bliźnięta i Bliźnięta – miłość intymna

Bliźnięta i Bliźnięta w łóżku to mieszanka ekscytacji, pasji i namiętności. Oboje równie mocno kochają seks i zbliżenia intymne. Mogą się nimi cieszyć, kiedy tylko mają na to ochotę, gdyż mają podobne potrzeby. Ich sypialnia jest miejscem pełnym kreatywnych eksperymentów i niezapomnianych rozkoszy. To ulubiona przestrzeń, w której oboje mogą w pełni się otworzyć i zbliżyć do partnera.

Bliźnięta i Rak – dopasowanie w łóżku, związku

bliźnięta i rak znak zodiaku

Bliźnięta i Rak lepiej dogadają się na stopie przyjacielskiej/ il. Canva

 

Rak i Bliźnięta związek stworzą jedynie wtedy, gdy oboje wykażą się cierpliwością i opanują do perfekcji sztukę kompromisu. Relacja dwóch tak różnych charakterów będzie wymagała od każdego z nich pójścia na pewne ustępstwa.

Bliźnięta i Rak – dopasowanie

Parą, która ma niewielkie szanse na powodzenie, są Rak i Bliźnięta. Miłość dla obojga ma duże znaczenie, jednak dążą do niej w inny sposób i czego innego oczekują od partnera. Dodatkowo mają odmienne charaktery, poglądy i wizje własnej przyszłości. Rak jest raczej typem domatora, który chciałby wieść spokojne życie u boku ukochanej osoby. Bliźnięta nie usiedzą na miejscu, stale poszukują wrażeń i lubią poznawać nowych ludzi. Emocjonalny i zazdrosny Rak może odebrać to jako zdradę i poczuć się traktowany niepoważnie.

 

Jeśli postanowią być ze sobą, musieliby znaleźć złoty środek. Ich potrzeby i oczekiwania powinny znaleźć się gdzieś pomiędzy tym, czego każde z nich oczekuje. Tę parę z pewnością czeka wiele wyrzeczeń.

Rak i Bliźnięta – związek intymny

Bliźnięta i Rak w łóżku mają szansę przeżyć niezapomniane chwile. Rak jest bardzo nieufny, ale gdy poczuje się pewnie w relacji, pokaże, na co go stać. Z ukrytego za swoim pancerzem nieśmiałka zamieni się w drapieżną bestię. Bliźnięta, które kochają miłosne eksperymenty, przyjmą go z otwartością. Ich zbliżenia będą pełne pasji i zwierzęcej namiętności.

Bliźnięta i Lew – czy pasują do siebie?

bliźnięta i lew znak zodiaku

Bliźnięta i Lew mogą osiągnąć harmonię w związku/ il. Canva

 

Bliźnięta i Lew bawią się razem doskonale. Oboje lubią przygody, są rozrywkowi i wręcz dziecinnie radośni.

Bliźnięta i Lew – dopasowanie

Doskonałą parą przyjaciół są Bliźnięta i Lew. Czy pasują do siebie również w relacjach romantycznych? Pomiędzy tą dwójką jest pokrewieństwo dusz, jednak w związku odmienność charakterów może powodować problemy. W relacji romantycznej osiągną harmonię jedynie, gdy uszanują różnice, jakie ich dzielą.

Lew i Bliźnięta – miłość i seks

Jaką parę stworzą Bliźnięta i Lew? Związek tej dwójki ma spore szanse na powodzenie pod warunkiem, że znajdą oni wspólny cel. Ich zamiłowanie do zabawy i imprez może okazać się niewystarczające, gdy zapragną oni być razem. Różnice wynikające z podejścia do niektórych spraw, mogą powodować konflikty. Kluczem jest szczera rozmowa i szukanie kompromisów,

 

Lew i Bliźnięta w łóżku, jak wszędzie będą bawić się doskonale. Oboje lubią seks i są gotowi na miłosne eksperymenty. W tym połączeniu to Bliźnięta są bardziej pomysłowe i proponują nowe zabawy i pieszczoty. Dzięki nim Lew też potrafi złagodnieć i z dominującej bestii staje się delikatnym, namiętnym kochankiem.

Bliźnięta i Panna – dopasowanie jako para

bliźnięta i panna znak zodiaku

Bliźnięta i Panna lepiej dogadają się w biznesie niż w związku/ il. Canva

 

Panna i Bliźnięta to dwa różne charaktery o odmiennym spojrzeniu na świat. Nie pasują do siebie ani emocjonalnie, ani seksualnie, a ich jedyną mocną stroną jest połączenie intelektualne. Relacja romantyczna tej dwójki z pewnością nie będzie należała do najłatwiejszych.

Bliźnięta i Panna – dopasowanie

Bliźnięta i Panna jako para mogą zderzyć się ze skrajnie odmiennym podejściem do życia niż te, które znają. Na ogół mogą dogadywać się świetnie. Są inteligentni, lubią dyskutować i dowiadywać się nowych rzeczy. Intelektualnie dopasowani są bardzo dobrze. Jednak w głębszej relacji tej dwójki mogą pojawić się problemy związane z różnicą charakterów.

Panna i Bliźnięta – związek

Aby relacja Bliźniąt i Panny mogła się udać, oboje muszą być bardziej elastyczni względem drugiej połówki. Kluczem do sukcesu jest akceptacja różnic, jakie między nimi występują i szukanie kompromisu. Oboje muszą też wykazywać chęci do zmiany i skupić się przede wszystkim na tym, co ich łączy, a nie dzieli.

Bliźnięta i Waga – dopasowanie w łóżku, związek

bliźnięta i waga znak zodiaku

Bliźnięta i Waga to powietrzne znaki/ il. Canva

 

Relacja Bliźniąt i Wagi ma duże szanse na powodzenie, jeżeli popracują nad cechami, które są irytujące dla ich partnerów. Powinni również spojrzeć na życie nieco bardziej poważnie. Wtedy czeka ich świetlana przyszłość.

Bliźnięta i Waga – dopasowanie żywiołów

Bliźnięta i Waga to osoby, które z łatwością odnajdą drogę do swoich serc. Obu znakom towarzyszy żywioł powietrza, dzięki czemu mają pokrewne charaktery i podejście do życia. Łączą ich pomysłowość, podobne zainteresowania i poczucie humoru. Niestety oboje mają też skłonność do flirtu i zbyt beztroskiego podejścia do życia, co przy planowaniu wspólnej przyszłości może przysporzyć wiele problemów.

Bliźnięta i Waga – związek

Bliźnięta i Waga należą do znaków podwójnych. Dualizm przynosi im zmienność charakterów, ale też nieumiejętność życia w samotności. Osoby spod tych znaków do całkowitego spełnienia, potrzebują drugiego człowieka i jego bliskości. Szukają bratniej duszy aż do skutku, zwykle zaliczając po drodze wiele związków.

 

Waga i Bliźnięta w łóżku z pewnością doświadczą razem wiele przyjemności, gdyż oboje są kreatywni i lubią eksperymentować. Bliźnięta są ognistymi kochankami i uwielbiają dawać bliskiej osobie rozkosz, a Waga lubi być rozpieszczana.

Bliźnięta i Skorpion – w łóżku, dopasowanie

bliźnięta i skorpion znak zodiaku

Skorpion i Bliźnięta są niekompatybilną parą/ il. Canva

 

Bliźnięta i Skorpion to para, którą więcej dzieli niż łączy. Mają całkiem odmienne charaktery, przez co różnią się podejściem do życia. Początkowo jest między nimi duże porozumienie. Oboje są ciekawi świata i lubią przygody, dzięki czemu mają dużo wspólnych tematów do rozmowy. Sielanka jednak się kończy, gdy dopada ich życiowa rutyna i dostrzegają, jak niewiele ich łączy.

Bliźnięta i Skorpion – dopasowanie

Różnice, jakie występują pomiędzy tą dwójką, nie wróżą im udanej przyszłości. Bliźnięta kochają wolność, a u boku Skorpiona mogą poczuć się, jak na uwięzi. Skorpion bywa zazdrosny i zaborczy, a Bliźnięta potrzebują swobody i raczej nie zrezygnują z towarzystwa i niewinnego flirtu.

 

To, co ich łączy to podobne podejście do miłości. Jak w związkach romantycznych radzą sobie Bliźnięta i Skorpion? Miłość jest dla nich jedną z najważniejszych wartości w życiu. Oboje szukają bratniej duszy, dopóki jej nie znajdą. Są bardzo uczuciowi i nie potrafią żyć bez bliskości drugiego człowieka.

Bliźnięta i Skorpion – związek intymny

Bliźnięta i Skorpion w łóżku mogliby znaleźć porozumienie, gdyż oboje uwielbiają seks. Jednak podobnie, jak w życiu mają odmienne oczekiwania co do pieszczot i łóżkowych zabaw i nie nie potrafią dojść do porozumienia.

Bliźnięta i Strzelec – związek, w łóżku

bliźnięta i strzelec znak zodiaku

Bliźnięta i Strzelec – miłość od pierwszego wejrzenia/ il. Canva

 

Dobrym zodiakalnym połączeniem są Bliźnięta i Strzelec. Dopasowanie tej dwójki jest niemal idealne, jednak muszą uważać, by nie zatracić się za bardzo w podążaniu za własnymi marzeniami. Osiąganie własnych celów może znacznie przysłonić im oczy i mogą nie dostrzec, jak wiele daje im ta relacja.

Bliźnięta i Strzelec – związek pełen inspiracji i miłosnych uniesień

Bliźnięta i Strzelec to para pełna pomysłów. Razem mogą przeżywać ekscytujące przygody, poznawać ciekawych ludzi i odkrywać nowe. Tę dwójkę łączy pokrewieństwo dusz. Mają wspólne zainteresowania i poglądy, a co najważniejsze podobne podejście do związków. Drobne flirty nie zrażą do siebie partnera, jednak muszą uważać, by ich za bardzo nie poniosło, bo zdrada zakończy ich związek.

 

Wydatki to coś, na co Bliźnięta i Strzelec muszą szczególnie uważać. Oboje lubią nadmiernie wydawać pieniądze, co w przyszłości może ich doprowadzić do kłopotów finansowych i długów.

 

Bliźnięta i Strzelec w łóżku świetnie się dogadają. Kochają intymne przyjemności i zabawy w alkowie, a skłonności do odkrywania i eksperymentów pozwolą im wskoczyć na wyższy poziom rozkoszy i miłosnych uniesień.

Bliźnięta i Koziorożec – przyciąganie, w łóżku, miłość

bliźnięta i koziorożec znak zodiaku

Relacja Bliźniąt i Koziorożca nie należy do najłatwiejszych/ il. Canva

 

Bliźnięta i Koziorożec żyją w zupełnie odmienny sposób, dlatego ciężko im będzie stworzyć trwałą relację. Po czasie odkryją, że ich życiowe ścieżki biegną w innym kierunku i oczekują od życia czegoś zupełnie innego.

Bliźnięta i Koziorożec: miłość i seks

Trudną relację tworzą Bliźnięta i Koziorożec. Związek tej dwójki to spotkanie dwóch skrajnych osobowości. Bliźnięta są radosne i beztroskie, dużo czasu spędzają na zabawie. Drażnią tym poważnego Koziorożca, który twierdzi, że marnują zbyt wiele cennego czasu. Ten z kolei irytuje Bliźnięta swoim pragmatyzmem i malkontenctwem.

 

Kiepskie połączenie seksualne to Bliźnięta i Koziorożec. W łóżku mają zupełnie inne potrzeby. Bliźnięta lubią eksperymentować i chcą przeżywać ekscytujące i pełne namiętności chwile. Koziorożec jest rozważny i nawet w alkowie działa według znanego sobie schematu. Ich zbliżenia mogą być co najwyżej udane, ale brak w nich pasji, której oczekują Bliźnięta.

Bliźnięta i Koziorożec – dopasowanie

Wbrew pozorom dopasowanie tej dwójki jest dla obojga korzystne. Bliźnięta często bujają w chmurach i potrzebują kogoś, kto będzie w stanie sprowadzić je na ziemię, a rozważny Koziorożec świetnie się do tego nadaje. Z drugiej strony Koziorożcowi przyda się trochę luzu i beztroski, które mają Bliźnięta.

Bliźnięta i Wodnik w łóżku, dopasowanie

bliźnięta i wodnik znak zodiaku

Wodnik i Bliźnięta – związek powietrznych znaków / il. Canva

 

Bliźnięta i Wodnik razem mogą wiele osiągnąć. Potrafią się wspierać i motywować do działania oraz świetnie się razem bawią. Mogą być oddanymi przyjaciółmi i świetnymi partnerami w biznesie. Jeżeli będą chcieli stworzyć związek, mają duże szanse na powodzenie.

 

Poznaj Wodnika

Znak zodiaku: Wodnik – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

 

Wodnik i Bliźnięta – dopasowanie

Bliźnięta i Wodnik stanowią doskonałe połączenie pod względem intelektualnym i światopoglądowym. Mają podobne spojrzenie na wiele spraw i umiłowanie wolności. Cenią sobie niezależność i samotność, dlatego pod tym względem dobrali się doskonale.

 

Codzienne obowiązki i proza życia to pięta achillesowa tego związku. Wodnik i Bliźnięta nie są osobami leniwymi, ale wolą spożytkować swój czas i energię na coś produktywnego z punktu widzenia intelektu lub duchowości. Szara codzienność i bieżące sprawy mało ich interesują, dlatego mogą mieć problem z organizacją i wypełnianiem nudnych obowiązków.

Wodnik i Bliźnięta – miłość i seks

Wodnik i Bliźnięta w łóżku stanowią bardzo dobre dopasowanie. Wiedzą, jak sprostać wymaganiom partnera i sobie nawzajem dogodzić. W sprawach intymnych porozumiewają się niemal telepatycznie, dzięki czemu są w stanie osiągnąć poziom rozkoszy, o jakim nawet nie śnili.

Bliźnięta i Ryby – dopasowanie, w łóżku

bliźnięta i ryby znak zodiaku

Bliźnięta i Ryby raczej nie stworzą udanej relacji/ il. Canva

 

Bliźnięta i Ryby to para, którą niewiele łączy. Mają różne temperamenty i potrzeby, dlatego lepiej będzie, jeśli pozostaną przyjaciółmi.

Bliźnięta i Ryby – dopasowanie, a raczej jego brak

Niezbyt dobrze dobraną parą są Ryby i Bliźnięta. Miłość jest dla nich niezwykle ważna i chociaż oboje marzą o bliskości i bratniej duszy u boku, to w związku funkcjonują zupełnie inaczej. Życie u boku Ryb może być dla Bliźniąt zbyt nudne i ograniczające. Bliźnięta uwielbiają zmiany i do szczęścia potrzebują wolności i poczucia niezależności. Wciąż chcą odkrywać nowe i przeżywać przygody. Ryby szukają stałego związku i stabilności. Mają inne potrzeby, o które trudno w tak niepewnej według nich relacji.

 

Bliźnięta nie są też tak uczuciowe, jak Ryby i mają problem z zaspokojeniem ich potrzeb emocjonalnych. W towarzystwie tak wrażliwej osoby mogą poczuć się osaczone i przytłoczone ich skomplikowanym światem wewnętrznym, którego nie potrafią zrozumieć.

Ryby i Bliźnięta – związek intymny

Bliźnięta i Ryby w łóżku mają zupełnie inne potrzeby. Dla Ryb jest to okazja do umocnienia więzi i okazania uczuć, podczas gdy Bliźnięta chcą się kochać dla przyjemności i eksperymentować z pozycjami. Oboje są również w innym stopniu otwarci na zbliżenia. Bliźnięta mogą uprawiać seks bez zobowiązań, a Ryby muszą czuć zaangażowanie emocjonalne partnera. Z powodu tych rozbieżności do ich spotkania w alkowie może nigdy nie dojść.

TAGI
top

Z wykształcenia zielarka i florystka z zamiłowaniem do pisania. Jest prawdziwym plant freakiem. Kocha przyrodę i kontakt z naturą, dlatego w każdej wolnej chwili chodzi na piesze wędrówki po lesie i amatorsko robi zdjęcia.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ