Thursday, June 13, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Marta Żmuda Trzebiatowska w kreacjach BOHOBOCO

Marta Żmuda Trzebiatowska w kreacjach BOHOBOCO

Na premierze najnowszych przygód Hansa Klossa Marta Żmuda Trzebiatowska wystąpiła w kreacjach duetu BOHOBOCO

Na premierze najnowszej kinowej wersji przygód Hansa Klossa Stawka większa niż śmierć, odtwórczyni jednej z głównych ról – Marta Żmuda Trzebiatowska wystąpiła w kreacjach duetu BOHOBOCO

Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć

Zdjęcie 1 z 7

Marta Żmuda Trzebiatowska - kadr z filmu.

Na poranną konferencję prasową aktorka wybrała autorski T-Shirt projektantów oraz długą szarą spódnicę z najnowszej kolekcji SS 2012. Natomiast na wieczorną premierę filmu przybyła w przepięknej czarnej sukni zaprojektowanej specjalnie dla niej i wykonanej w atelier BOHOBOCO.

Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć to trzymający w napięciu, szpiegowski film wojenny utrzymany w klimacie legendarnego serialu, ale opowiedziany językiem współczesnego kina – ze spektakularnymi efektami specjalnymi i dynamiczną, pełną suspensu akcją. W obsadzie znaleźli się znakomici aktorzy w nowych, zaskakujących wcieleniach – wśród nich między innymi Marta Żmuda Trzebiatowska.

Kolekcja BOHOBOCO SS2012 dostępna jest w butiku przy ul. Mokotowskiej 71 w Warszawie, w sklepie internetowym www.fullofstyle.pl, a wkrótce także w sklepie internetowym www.bohoboco.com.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Ania 16 października, 2016

    Zastanawiam sie czym kierują sie gwiazdy wybierając Bohoboco.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ