Saturday, May 25, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Zlot Kreatywnych Kobiet

Zlot Kreatywnych Kobiet

Dwa dni, kilkanaście prelegentek dzielących się swoim know-how , kilka latających kręgów i wycieczek po mieście. tak w skrócie można opisać Zlot Kreatywnych Kobiet.

Anna Protas poderwała uczestniczki do tańca. / fot. Barbara Bogacka

na stronę pod patronatem

Czuję się jak alpinista, który w końcu trafił w Karakorum lub w Himalaje i zaliczył ośmiotysięcznik. Jak ktoś, kto przeszedł granicę. Nie sam, bo w zespole, tak samo jak to robią alpiniści. Od teraz coś jest inaczej. Zlot jest jak punkt zwrotny, ale co będzie po nim, spowite jest jeszcze tajemnicą, tak Agata Dutkowska dzieliła się na gorąco emocjami po Zlocie (Mangha, 17-18 stycznia), czyli wielkim ogólnopolskim zjeździe kobiet, którym bliska jest idea czerpania mocy i inspiracji do działania ze wsparcia innych kobiet.

Zlot-Krakow-rotator

Od lewej: Agata Dutkowska, Maria Rauch, Anna Karna, Anna Królikowska, Agnieszka Majewska, Anna Grabska / fot. Magdalena Trebert/trebert.pl

Dwa dni, kilkanaście prelegentek dzielących się swoim know-how (m.in. Karo Akabal, Aneta Pondo), kilka latających kręgów i wycieczek po mieście. I przede wszystkim ponad 200 uczestniczek, które przyjechały wymienić się swoją energią z innymi kobietami.

Anna Protas poderwała uczestniczki do tańca. / fot. Barbara Bogacka

Anna Protas poderwała uczestniczki do tańca. / fot. Barbara Bogacka

Hasłem Latającej Szkoły, którą Agata założyła w 2011 roku, jest: Pomagamy kreatywnym kobiecym biznesom rozwijać skrzydła. Latające Kręgi Miejskie, które zainicjowała w Krakowie, dziś gromadzą kobiety w 10 miastach Polski i w Berlinie. A idea, żeby zarabiać na tym, co się kocha, jest tak zaraźliwa, że rozprzestrzenia się po całym kraju. www.latajacaszkola.pl

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Pingback:Barbara Bogacka Fotografia 23 lutego, 2015
  • Pingback:Miasto Kobiet o Zlocie Latającej Szkoły | Bajla 27 kwietnia, 2015

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ