Wednesday, July 17, 2024
Home / Kultura  / Bój się i rób! ZLOT 2016

Bój się i rób! ZLOT 2016

Już po pierwszej edycji wiadomo było, że ZLOT to impreza kultowa. W tym roku też będzie moc i energia. Zobaczcie co będzie się działo.

Zlot latającej Szkoły 2015 / fot. Barbara Bogacka

Już po pierwszej edycji wiadomo było, że ZLOT to impreza kultowa. Co prawda Agata Dutkowska, o której mówią „matka założycielka” Latającej Szkoły, Dalajlamy nie zaprosiła – a takie były sugestie kobiet – ale energii zdolnej przekształcać świat na lepsze w czasie zlotowego weekendu nie zabraknie.

Zlot latającej Szkoły 2015 / fot. Barbara Bogacka

Zlot latającej Szkoły 2015 / fot. Barbara Bogacka

Zacznie się od Pilotażowego Piątku, w czasie którego kobiety będą mogły przetestować na realnych uczestniczkach swoje warsztaty, prezentacje, sesje coachingowe. W sobotę VI LO na krakowskim Kazimierzu zmieni się w Pop up school, innowacyjną szkołę biznesową. Kobiety zasiądą w szkolnych ławkach, aby zdobywać supermoce od inspirujących profesorek, wśród których znajdą się Maria Kula (od kreatywnego pisania), Justyna Kwiatkowska (od finansów), Ola Budzyńska (od zarządzania czasem), Kamila Chyła (od budowania biznesu on-line). A od godz. 16 Gala z opowieściami kobiet mocy (Cecylia Malik, Ewa Langer, Sylwia Chutnik i kilka innych inspirujących osobowości) i after party. Będzie intensywnie. Za to niedziela upłynie chilloutowo. Rano spacery tematyczne, a od godz. 13 leżakowanie, biznes-swatanie i kuluarowe rozmowy w Forum Przestrzenie. ZLOT to impreza skrojona idealnie na potrzeby kobiet, które realizują swoje pasje, rozwijając małe i duże biznesy.

„Miasto Kobiet” jest patronem medialnym ZLOT-u.
ZLOT 2016, 22-24 stycznia 2016, Kraków, różne lokalizacje, www.latajacaszkola.pl/zlot-2016

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ