Wednesday, April 17, 2024
Home / PARTNER MK  / Złap oddech przed świętami. Weekend w SPA z przyjaciółką

Złap oddech przed świętami. Weekend w SPA z przyjaciółką

W przedświątecznym zamęcie warto wrzucić na luz!

weekend w spa

fot. Pixabay

Święta Bożego Narodzenia uwielbia każdy z nas. Cudowna, rodzinna atmosfera, życzliwość, piękne ozdoby świąteczne i radość dawania – za to właśnie kochamy grudzień. Niemniej jednak przygotowania do świąt to czas wytężonej pracy. Jak znaleźć chwilę dla siebie, przy nadmiarze obowiązków? Najlepiej umówić się z przyjaciółką na weekend w SPA!

 

Czas świątecznego szaleństwa

Przed świętami zdecydowana większość z nas ma mnóstwo pracy. Musimy zadbać o porządek w domu, czeka nas przygotowywanie świątecznych potraw, a także szukanie prezentów dla członków naszej rodziny oraz przyjaciół. Choć przygotowania do Bożego Narodzenia teoretycznie możemy rozpocząć już na początku grudnia, to znaczną część obowiązków będzie trzeba wykonać na krótko przed świętami. Nie sposób bowiem posprzątać mieszkania czy ugotować na zapas, choć oczywiście część potraw możemy zamrozić, a gruntowane porządki przeprowadzić nieco wcześniej. W ferworze przygotowań do Bożego Narodzenia warto również znaleźć trochę czasu dla siebie. Bez tego trudno nam będzie świętować w rodzinnym gronie – wręcz przeciwnie, ponieważ zmęczenie zacznie się nad podczas świąt dawać we znaki.

weekend w spa

fot. Pixabay

Weekend w SPA z bliską osobą

Doskonałą odskocznią od przedświątecznych przygotowań może być spędzenie weekendu w SPA. Dobrze jest wybrać się tam w towarzystwie najbliższej osoby, na przykład przyjaciółki, z którą tak trudno znaleźć czas na spotkanie w grudniu. Podczas weekendu w SPA będziemy mogły zadbać o nie tylko o naszą urodę, ale również o poprawę naszego samopoczucia. Zrelaksujemy się, odpoczniemy, a tam samym nabierzemy nowych sił do tego, aby dokończyć przygotowania do świąt. Kiedy warto naładować baterie? Do SPA możemy wybrać się, zanim jeszcze rozpoczniemy organizowanie przyjęcia świątecznego. Z drugiej strony, jeśli tylko czujemy, że sprzątanie, gotowanie czy kupowanie prezentów przestaje sprawiać nam przyjemność, to znak, że najwyższa pora pomyśleć o sobie. Weekend spędzony w SPA pozwoli skupić się na własnych potrzebach. Liczne zabiegi relaksacyjne sprawią, że będziemy mogły oderwać się od codziennych obowiązków i pomyśleć wyłącznie o własnych potrzebach. Tymczasem zabiegi, które mają na celu poprawę naszej urody, sprawią, że podczas świąt będziemy wyglądać olśniewająco. Dodatkowo możliwość porozmawiania z bliską przyjaciółką sprawi, że nabierzemy dystansu do codziennych spraw oraz zacieśnimy nieco naszą przyjaźń. W SPA panuje cudowna, świąteczna atmosfera, którą będzie można poczuć, a następnie zabrać ją do domu i podzielić się pozytywnymi odczuciami z innymi.

Bądź piękna na święta!

Świąteczne przygotowania pochłaniają mnóstwo czasu, a także energii. Tymczasem każda kobieta chciałaby zadbać o siebie w ten szczególny czas. Wizyta u kosmetyczki, fryzjera, masaż relaksacyjny czy też zabiegi na twarz, które poprawią ukrwienie skóry i zredukują widoczne objawy zmęczenia to tylko niektóre usługi, z których chciałybyśmy skorzystać przed świętami. Niemniej jednak ze zdecydowanej większości z nich rezygnujemy, głównie z powodu braku wolnych miejsc w salonach kosmetycznych oraz braku czasu. O wiele lepiej jest więc wybrać się do Grand Chotowa na weekend, aby kompleksowo zadbać o siebie przed Bożym Narodzeniem. Dzięki temu do wigilijnego stołu zasiądziemy pewne siebie, a dodatkowo będziemy olśniewać wszystkich swoim wyglądem. Jeden weekend spędzony w SPA sprawi, że nie będzie po nas widać zmęczenia, jakie może się pojawić podczas świątecznych przygotowań. Warto więc zarezerwować swój pobyt już dziś i cieszyć się czasem dla siebie.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ