Monday, February 26, 2024
Home / Kultura  / Zaczęła się rekrutacja na zimowy obóz Karioka GRC!

Zaczęła się rekrutacja na zimowy obóz Karioka GRC!

W ostatni tydzień stycznia w Krakowie odbędzie się trzeci rockowy obóz Karioka GRC.

fot. materiały prasowe

W ostatni tydzień stycznia w Krakowie odbędzie się trzeci rockowy obóz Karioka GRC. Zapraszamy 16 dziewczyn z Krakowa i okolic na tygodniowy muzyczny obóz dla nastolatek w trakcie którego będzie się można nauczyć grać na instrumencie, założyć zespól rockowy i wystąpić 30 stycznia na koncercie finałowym w krakowskim klubie „Piękny Pies” przed najprawdziwszą publicznością. Uczyć was będą pozytywnie zakręcone rockmenki a oprócz gry na instrumentach będziecie pisać teksty piosenek, projektować logo zespołu, ćwiczyć umiejętność występu publicznego, brać udział w warsztatach szablonowych i wielu innych ciekawych zajęciach.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

To co najlepsze – obóz jest za darmo, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie –http://www.karioka-girlsrockcamp.pl/zapisz-sie-na-oboz/

Nie zapewniamy jednak noclegów, to we własnym zakresie jeśli nie jesteś z Krakowa.
Zajęcia będą trwać codziennie od 10.00 do 18.00, w przerwie zapewniamy obiad.
Karioka grała na gitarze i przewodziła bandzie Tolka Banana w kultowym serialu, który oglądała cała Polska w latach 70-tych, dziś ty masz szansę zostać Karioką.

Termin: 25-30 stycznia,
miejsce: Na Zjeździe 8, Kraków,
ilość miejsc: 16.

Jeśli jesteś zainteresowana uczestnictwem w obozie, proszę wypełnij naszą ankietę rekrutacyjną a skontaktujemy się i napiszemy co dalej.
Więcej informacji wkrótce.

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ