Monday, April 22, 2024
Home / Moda  / Design  / Top 5 – aktywna zima

Top 5 – aktywna zima

Zobacz nasz subiektywny wybór zimowych gadżetów dla aktywnych kobiet.

fot. materiał prasowy

Bieganie, ćwiczenia czy jazda na nartach są stare jaj świat. Ale z nutą nowości technologicznych od razu nabiorą innego wymiaru. Zobacz nasz subiektywny wybór zimowych gadżetów dla aktywnych kobiet.

1. Na stok – GoPro Hero 4
Żywa legenda wśród kamer sportowych. Dysponuje nie tylko doskonałą jakością obrazu, ale również superwydajnym procesorem z dwa razy szybszym klatkażem. Główną rolę odgrywa tryb 4K30 (Ultra HD), który umożliwia rejestrację wysokiej jakości ujęć. Dzięki funkcji Protune można ręcznie ustawić m.in. kolorystykę, graniczne ISO i ekspozycję, co sprawdzi się zarówno w przypadku filmów, jak i zdjęć. I jak tu nie zabrać jej na stok?

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

2. Na zajęcia fitness – Polar a360
Najlepszy na rynku smartband dla aktywnych. Lekki (zaledwie 31 g), smukły (13 x 27 mm), designerski, z kolorowym wyświetlaczem o rozdzielczości 80 x 160 pikseli – przyciąga wzrok elegancją, a to doceni każda kobieta z klasą. Jest kompatybilny z systemami Android (co najmniej 4.3) i iOS (co najmniej 7), można go też podłączyć do peceta czy laptopa. Oferuje pomiar pulsu z nadgarstka, monitorowanie dobowej aktywności (liczba kroków, pokonany dystans, spalone kalorie, sen) oraz wodoszczelność na poziomie 3 atm. Platforma Polar Flow umożliwia dokładną analizę treningu i wgląd we wszelkie statystyki.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

3. Do biegania – TomTom Spark
To istny „bad boy” wśród zegarków sportowych. Oprócz funkcji multisport ma wbudowany GPS, który nie tylko dostarcza dokładnych pomiarów, ale również śledzi każdy krok, zapisując trasę treningu. Co więcej, zegarek monitoruje puls bezpośrednio z nadgarstka oraz – dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi – pozwala ćwiczyć w rytmie ulubionej muzyki. TomTom Spark z pewnością nie pozwoli zapaść w zimowy sen.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

4. Na siłownię – Jabra Coach Sport
Bezprzewodowe słuchawki dla aktywnych, które zapewniają doskonałe brzmienie i motywują do aktywności fizycznej. Ten model prezentuje się wyśmienicie, a korzystanie z niego to czysta przyjemność. Ergonomia, wygoda użytkowania, dokładność pomiarów, rozbudowane funkcje treningu przekrojowego, a także wodoodporność to cechy sprzętu kompletnego i gotowego na wszelkie wyzwania. Zdecydowanie najlepsze słuchawki z rodziny Jabra Sport.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

5. W rytmie ulubionej muzyki – Philips Azure
Czy jest ktoś, kto nie lubi ćwiczyć w rytmie ulubionej muzyki, bez plątaniny kabli? Philips Azure to bardzo użyteczny podczas treningu odtwarzacz muzyczny, wyposażony w Bluetooth. Technologia FullSound przywraca skompresowanej muzyce MP3 szczegóły dźwiękowe, wzbogacając ją i ulepszając. Model jest kompatybilny z każdymi słuchawkami bezprzewodowymi.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Tekst: Rafał Jeleń / redaktor techManiaK.pl

Materiał pochodzi z nr 1/2016. Zobacz, gdzie możesz dostać magazyn drukowany [DYSTRYBUCJA MK]

gadzety

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ