Friday, July 12, 2024
Home / Moda  / Zimowe, ale nadal lekkie jak piórko

Zimowe, ale nadal lekkie jak piórko

Żadna plucha niestraszna, gdy stopom ciepło

Buty Heydude

fot. materiał Partnera

HEYDUDE to marka, która tworzy najlżejsze na świecie buty, także w wersji zimowej. To buty nie tylko lekkie, ale też ciepłe, wodoodporne i bardzo komfortowe dla stopy

 

Wygodne w każdych okolicznościach

Zimowe szaleństwo na stoku męczy stopy. Cudownie jest po nartach założyć komfortowe i lekkie oraz ciepłe buty. HEYDUDE to jedne z najbardziej miękkich, wygodnych, przewiewnych i najlżejszych butów na Ziemi. W wersji zimowej jak i letniej mają wyjmowaną, dopasowującą się do stopy wkładkę z lekkiej pianki. Z zewnątrz zrobione są z wysokiej jakości skóry lub zamszu z wodoodporną powłoką. Modele zimowe wyściełane są miękkim futerkiem, które przyjemnie otula i grzeje stopy.

Buty Heydude

fot. materiał Partnera

Zimowe aktywności

Pamiętaj, że nie ma złej pogody są tylko nieodpowiednie i niedostosowane do okoliczności buty. Zabawa w śniegu po nartach, wędrówka po zaśnieżonym lesie, to doskonała okazja do testowania HEYDUDE. Za każdym razem czujesz się w nich lekko i ciepło.
W kolekcji zimowej marka oferuje nieco wyższe podeszwy i cholewki niż latem ale taką samą różnorodność kolorów i wzorów, pozwalając klientom dopasować buty do swojego stylu. Niezależnie od tego, czy wolisz minimalizm czy wzory, HEYDUDE trafi w Twój gust. Każdy może nosić je z przyjemnością.

fot. materiał Partnera

Zapraszamy do sklepu www.heydude.pl oraz do współpracujących salonów stacjonarnych.

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ