Tuesday, July 16, 2024
Home / Inne  / Szczypie w nosy, szczypie w uszy

Szczypie w nosy, szczypie w uszy

Miś uszatek nie musiał martwić się o zimę w mieście, bo w polskiej bajce zawsze było ciepło i przytulnie. Tymczasem zima 2012 zaskakują swoją pogodą - jak być modnym przy -20*C?

zima w miescie

zima w miescie

Miś uszatek nie musiał martwić się o zimę w mieście, bo w polskiej bajce zawsze było ciepło i przytulnie. Tymczasem zima 2012 zaskakują swoją pogodą i to nie tylko kierowców. Jak przy temperaturach minus 20 stopni zachować styl i nie zamarznąć radzi magazyn Miasto Kobiet

zima w miescie

Miś uszatek nie musiał martwić się o zimę w mieście, bo w polskiej bajce zawsze było ciepło i przytulnie. Tymczasem zima 2012 zaskakują swoją pogodą - jak być modnym przy -20*C? Na zdjęciu - Paulina Sadowska, Miś Uszatek i Test Rorschacha 2008, rzeźba, fot. z wystawy w Galerii KONT w Lublinie

Kiedy wicher wieje, trzeba chronić to, co najbardziej wystające. Zatroszcz się o ochraniacze na uszy: pluszowe, ortalionowe, futrzane. W wersji z prądem, muzyczką bądź soft.

UWAGA KONKURS!
Lubicie być ciepło ubrane? Mamy dla Was zimowy konkurs Miasta Kobiet – do wygrania stylowe kurtki Hi-Tec. Wystarczy do końca lutego odpowiedzieć na pytanie „GDZIE NA NARTY?” i polecić nam swoją ukochaną stację narciarską.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ