Monday, June 24, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Zień: wiosna-lato 2012

Zień: wiosna-lato 2012

Lejące tkaniny eksponujące newralgiczne obszary ciała i oszczędne upięcia to walka, jaką toczy Zień między perwersją a pruderią w kolekcji wiosna/lato 2012.

zien wiosna lato 2012

Zień zaprezentował najnowszą kolekcję Wiosna/Lato 2012

Lejące tkaniny eksponujące newralgiczne obszary ciała i oszczędne upięcia to walka, jaką toczy Zień między perwersją a pruderią w kolekcji wiosna/lato 2012.

zien wiosna lato 2012

Jak powinna wyglądać kobieta w 2012 roku? Zień zaprezentował najnowszą kolekcję wiosna/lato 2012

Jak powinna wyglądać kobieta w 2012 roku? Oszczędna paleta kolorów wzbogacona ulubionym kolorem nude, oszczędny krój i przepych w kuluarach – tak wyglądał ostatni pokaz mody wiosna/lato 2012. Impreza w Soho Factory zgromadziła około 1500 gości, wśród których znalazły się takie gwiazdy jak Karolina Malinowska, Aneta Kręglicka czy Edyta Herbuś – oczywiście wszystkie w kreacjach Zienia.

malinowska kreglicak herbus

Karolina Malinowska wybrała na ten wieczór zmysłową tunikę z kolekcji „Look at Me”, Aneta Kręglicka wystąpiła w cekinowej sukience z Atelier Zień i skórzanej kurtce z kolekcji „Look at Me”, a Edyta Herbuś pokazała się w odważnej przeźroczystej sukience z jedwabnej gipiury z kolekcji na karnawał 2012.

halina mlynkovaHalina Mlynkova, która właśnie wydała swoją nową płytę „Etnoteka” dopasowała do spódnicy koszulę marki Zień z kolekcji „180 stopni” i biżuterię marki Venna. Jak mówi w wywiadzie dla Miasta Kobiet, moda sprawia jej dużo przyjemności:

Nie dzielę rzeczy na to, co się nosi w domu i na wyjścia. To największy błąd, jaki wpajają nam rodzice, że po przyjściu do domu trzeba wskoczyć w dres lub stare ubranie.

Cały wywiad z Haliną Mlynkovą możesz przeczytać na naszej stronie.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ