Monday, April 15, 2024
Home / Kultura  / Zień na plaży w Krakowie

Zień na plaży w Krakowie

Magiczna Wisła, majestatyczny Kościół na Skałce i najnowsza kolekcja Zienia - tak ekskluzywnie zapowiada się noc na plaży pod Waweeml: Platinium Fashion Night już 15 czerwca!

zien krakow moda

Magiczna Wisła, majestatyczny Kościół na Skałce i Zień - tak ekskluzywnie zapowiada się noc na plaży pod Wawel: Platinium Fashion Night już 15 czerwca!

Magiczna Wisła, majestatyczny Kościół na Skałce i najnowsza kolekcja Zienia – tak ekskluzywnie zapowiada się noc na plaży pod Wawelem: Platinium Fashion Night już 15 czerwca 2012!

zien krakow moda

Magiczna Wisła, majestatyczny Kościół na Skałce i Zień – tak ekskluzywnie zapowiada się noc na plaży pod Wawelem: Platinium Fashion Night już 15 czerwca!  Fot. mat. prasowe Zień – Paweł Przybyszewski/ZOOM

Po ubiegłorocznym sukcesie Platinium Fashion Night, gdzie zaproszeni goście podziwiali kolekcje duetu Paprocki & Brzozowski i wsłuchiwali się w repertuar Ramony Rey pora na nową dawkę emocji!

„Kaleidoscope” – jesień-zima 2012/2013

Zdjęcie 1 z 13

Zaprezentowana kolekcja to pokłon formie i bogactwo faktur. Temat przewodni dla większości kreacji stanowiły geometryczne cięcia inspirowane symetrycznymi odbiciami wewnątrz kalejdoskopu, fot. mat. prasowe Zień - Paweł Przybyszewski/ZOOM

Oprócz najnowszej kolekcji Macieja Zienia, swoje projekty zaprezentują lokalni designerzy – Zemełka & Pirowska oraz Jacob Haber.

Imprezę poprowadzi znana aktorka Ada Fijał, która wraz z Joanną Horodyńską redaguje modową rubrykę w magazynie Party.

O muzyczne doznania zadba Mika Urbaniak, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniak, która do Krakowa przyjedzie promować swój najnowszy album „Follow You“, ale również przypomni wszystkim numery, które nagrywała wraz z Andrzejem Smolikiem.

Posłuchaj utworu z najnowszej płyty Miki Urbaniak:
[youtube http://www.youtube.com/watch?v=DGQQbkgOeuQ ]

Pokaz: MACIEJ ZIEŃ, ZEMEŁKA & PIROWSKA, JACOB HABER
Koncert: MIKA URBANIAK
Prowadzenie: ADA FIJAŁ
Wystawa: MAGDALENA SZKLARCZYK

Miejsce: Plaża Kraków, Ul. Ludwinowska 2, Kraków
Data: 15 czerwca 2012 r./ piątek
Start: 21:00

Wejście: zaproszenia / bilety w cenie 50 PLN do kupienia w Platinium Fitness Club (Lea 212, Mogilska 97, Solvay Park, Skawina); w dniu imprezy 80 PLN  oraz drogą elektroniczną: https://ekobilet.pl/house-brand/platinium-fashion-night-1338546496

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Azira Torbor 10 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More Information here to that Topic: miastokobiet.pl/zien-plaza-krakow/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ