Saturday, October 1, 2022
Home / Uroda  / Ziemowit Spa&Wellness

Ziemowit Spa&Wellness

Podaruj bliskim chwile relaksu

Ziemowit Spa&Wellness

fot. Ziemowit Spa&Wellness

Relaks i odnowa fizyczna to wyjątkowy prezent dla naszych zapracowanych bliskich. Podaruj im chwile zasłużonego wypoczynku w Ziemowit Spa&Wellness, położonym wśród pięknego krajobrazu Gór Opawskich.

Ziemowit Spa&Wellness

fot. Ziemowit Spa&Wellness

Ziemowit Spa&Wellness to 7-kondygnacyjny budynek hotelowy wyposażony w basen, gabinet masażu, fitness, saunę, łaźnię parową, jacuzzi, hydromasaż, wypożyczalnię rowerów i kijków do Nordic Walking oraz wiele innych atrakcji. Na terenie wokół obiektu znajduje się kort tenisowy, boisko do siatkówki, miejsce na grilla lub ognisko, a także 2 ha zagospodarowanych terenów rekreacyjnych. W odległości 4 km dostępny jest wyciąg narciarski po stronie czeskiej.

Oferta dla gości obejmuje nie tylko atrakcyjne pobyty wczasowe i weekendowe dla rodzin lub turnusy rehabilitacyjne, ale również organizację konferencji, szkoleń, sympozjów i innych imprez zleconych. Istnieje możliwość zorganizowania bankietu z muzyką, ogniska, paintballa, wycieczek pieszych i autokarowych (także zagranicznych, np. do Pragi). Ośrodek jest otwarty przez cały rok.

Szczególnie polecamy pakiety wypoczynkowe: 7 dni terapii wodnej w cenie 665 zł/osoba, który obejmuje noclegi, wyżywienie, basen, łaźnię parową z aromaterapią, saunę fińską, jacuzzi, aqua aerobic i spacery Nordic Walking.  Podaruj go swoim bliskim! 

Ziemowit Spa&Wellness, Jarnołtówek 204, tel. (77) 439 75 94

Ziemowit Spa&WellnessWięcej informacji na stronie: www.fwpziemowit.ta.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ