Thursday, June 13, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Zielona kawa na odchudzanie

Zielona kawa na odchudzanie

Najnowsze badania naukowe wykazują, że najskuteczniejszą na świecie substancją pobudzającą metabolizm i służącą odchudzaniu są ziarna zielonej kawy. Naukowcy przekonują, że zielona kawa przyśpiesza spalanie tłuszczu, bo zawiera kwas chlorogenowy, który podobnie jak wyciąg z

Najnowsze badania naukowe wykazują, że najskuteczniejszą na świecie substancją pobudzającą metabolizm i służącą odchudzaniu są ziarna zielonej kawy. Naukowcy przekonują, że zielona kawa przyśpiesza spalanie tłuszczu, bo zawiera kwas chlorogenowy, który podobnie jak wyciąg z pestek winogron i zielonej herbaty, wykazuje właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne, co sprzyja oczyszczaniu organizmu z wolnych rodników.

Zielona kawa na odchudzanie

Zdjęcie 1 z 5

fot. materiał prasowy

 

Ponadto badania dowodzą, że kwas chlorogenowy obniża ciśnienie krwi, obniża poziom wchłaniania cukrów w przewodzie pokarmowym. W ten sposób mobilizuje organizm do czerpania energii z własnych zapasów, czyli z nagromadzonej tkanki tłuszczowej. W przeciwieństwie do napojów zawierających w swoim składzie kawę, ekstrakt z zielonej kawy nie jest środkiem pobudzającym, ponieważ nie zawiera kofeiny. Warto także zaznaczyć, że kwasy chlorogenowe występują jedynie w ziarnach, które nie były poddawane procesowi palenia, który niszczy ten związek.

Wszystko to w naturalny i bezpieczny sposób. Zachwalają ją szczególnie kobiety, kapsułki odchudzające zawierające zieloną kawę w pierwszej kolejności redukują tłuszcz z najtrudniejszych miejsc- ud, brzucha czy pośladków. Zielona kawa na odchudzanie to też silny antyoksydant. Jak wiadomo związki te zapobiegają postępowaniu procesów starzenia w organizmie ludzkim oraz zapobiegają rozwojowi niektórych komórek rakowych. Oprócz właściwości odchudzających zielona kawa ma także właściwości bakteriobójcze.

Można pomyśleć, że to żadne odkrycie, bo przecież takie same właściwości maja również inne, znane stosowane preparaty na odchudzanie. Jednak wiedzieć trzeba, że chodzi tu o sposób działania owego kwasu chlorogenowego, które jest prawdziwym novum. Cała tajemnica polega na połączeniu działania zielonej kawy na odchudzanie z działaniem kofeiny. To właśnie połączenie znanych od wieków dwóch substancji sprawia, że znacznie zmniejsza się możliwość gromadzenia i przyswajania glukozy w organizmie.

Faktem jest też, że zieloną kawę można już kupić w specjalistycznych sklepach internetowych  i tradycyjnych , co świadczyć może o jej rosnącej popularności i zapotrzebowaniu.

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Beata 22 marca, 2014

    Mnie pomogła zielona kawa zakupiona jakiś czas temu. Green Coffee Bean 1600 pomogła mi nie tylko schudnąć, ale świetnie wpłynęła na moje zdrowie . Ogólnie cieszę się, ze to są tabletki, a nie jakaś normalna kawa do picia, bo kawy nie lubię 😉

  • Hania 26 marca, 2014

    ja również bardzo polecam. sama zamawiałam w sklepie piekna24 taką oryginalną z ameryki. szczerze polecam

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ