Tuesday, June 18, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / ZIELKO – naturalnie czysto w twoim domu!

ZIELKO – naturalnie czysto w twoim domu!

ZIELKO to nowa polska seria środków czystości, produkowana przez firmę SYLVECO

zielko

Nowa marka ZIELKO od Sylveco ekologicznie zadba o czystość w domu / fot. Sebastian Pichler /Unsplash

Nasz dom – nasza oaza. Miejsce, w którym chcemy czuć się komfortowo i bezpiecznie, znaleźć azyl w natłoku codziennych obowiązków. Dlatego dbamy, aby było w nim czysto i przytulnie. Ekologiczne sposoby sprzątania są coraz bardziej popularne, związane jest to przede wszystkim z alergiami, które powodują detergenty, zawarte w preparatach do sprzątania. Staramy się dbać o nasze zdrowie, dlatego zamieniamy chemiczne środki gospodarstwa domowego na ekologiczne

 

ZIELKO to nowa polska seria środków czystości, produkowana przez firmę SYLVECO. Dedykowana jest dla każdego gospodarstwa domowego, gdzie ceniona jest skuteczność sprzątania, nie uderzająca w nasze zdrowie i środowisko.

Wszystkie produkty ZIELKO mają kilka istotnych właściwości, które wydają się być podstawą dla nowoczesnych, bezpiecznych środków czystości.

NATURALNE – odpowiednie proporcje zwyczajnych-niezwyczajnych składników bezpiecznie pomogą nam w codziennej walce o czystość. Wystarczą: kwas cytrynowy i soda oczyszczona.

BIODEGRADOWALNE – wszystkie składniki produktów ZIELKO ulegają biodegradacji, zachęcamy jednocześnie do segregowania opakowań. Przez tak prozaiczne wydawałoby się rzeczy kreujemy jaki będzie nasz świat dziś i w przyszłości.

SKUTECZNE – wystarczy zaaplikować produkt ZIELKO na wybraną powierzchnię, chwilę odczekać i przetrzeć, a efekt zdecydowanie zaskoczy. Będzie lśniło!

PACHNĄCE – nasz dom to przede wszystkim miejsce relaksu i odpoczynku. Po zakończonych porządkach z przyjemnością poczujemy wspaniałe zapachy w naszym domu przez dłuższy czas.

Produkty ZIELKO

ZIELKO

ZIELKO to nowa polska seria środków czystości, produkowana przez firmę SYLVECO / fot. materiały prasowe

Na początek ZIELKO proponuje sześć wszechstronnych produktów, przeznaczonych do sprzątania kuchni, łazienki oraz pozostałych pomieszczeń wyróżniają się również minimalistycznym wyglądem:

  • Płyn uniwersalny o zapachu owoców leśnych 500 ml
  • Płyn do łazienki o zapachu melona 500 ml
  • Płyn do kuchni o zapachu mango i brzoskwini 500 ml
  • Żel do WC o zapachu jaśminowo-pomarańczowym 500 ml
  • Płyn do szyb i luster o zapachu egzotycznym 500 ml
  • Pasta czyszcząca o zapachu caramboli i kaki 500 g

Zastosowanie ZIELKO jest wielostronne. Wyczyści i odświeży nie tylko standardowe powierzchnie, jak płytki, terakota, powierzchnie laminowane i plastikowe, sprzęt AGD, szkło lustra, armaturę łazienkową – lista jest długa – ale również usunie plamy czy, wypoleruje przypalone naczynia.
Oferta ZIELKO będzie systematycznie poszerzana o kolejne preparaty do utrzymania czystości w domu: preparaty piorące, płyny do mycia naczyń, itd.

Seria ZIELKO będzie dostępna w sprzedaży detalicznej od 1 lipca 2019r.

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ