Wednesday, April 17, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Zieliński, Frycz, Mozil i… TEDE na planie zagadkowego serialu

Zieliński, Frycz, Mozil i… TEDE na planie zagadkowego serialu

Wróżycie hit?

Olga Frycz / fot. materiały prasowe

Wojciech Zieliński i Jacek Koman, gwiazdy głośnego serialu „Prokurator”, po raz pierwszy od lat spotkali się na planie nowej, wspólnej produkcji. Oprócz nich na ekranie pojawią się jeszcze Olga Frycz, Marek Bukowski, a także znani muzycy – Czesław Mozil i raper TEDE! Czyżby szykował się serialowy hit tej jesieni?

Olga Frycz / fot. materiały prasowe

Doświadczone nazwiska w branży oraz zaskakujące debiuty w nowej, owianej tajemnicą produkcji. W odcinkach zagadkowego serialu pojawią się bowiem: Wojciech Zieliński, Jacek Koman, Olga Frycz i Marek Bukowski, a także Czesław Mozil oraz Jacek ‘Tede’ Graniecki. Mimo, że pojawienie się nie-aktorów w produkcji serialowej jest nieco zaskakujące, to obaj muzycy mają już za sobą pierwsze doświadczenia aktorskie. Czesław Mozil oprócz dubbingowania filmów, zagrał niedawno tytułową rolę w „Szkoła uwodzenia Czesława M”. Tede miał zaś okazję pojawić się wcześniej na planie kilku popularnych seriali telewizyjnych, ale zasłynął głównie z występów w „medialnej telenoweli” z Weroniką Rosati, którą później niejednokrotnie obrażał w swojej twórczości (?).

 

NO DOBRA WROCLAWIU JESTESMY NA BACKSTAGE’U & OCZEKUJEMY NA WLASCIWY MOMENT ? #doswiadcz_rozpierdolu_evo2 #skrrrt #TOUrrrNE #AKADEMIA #NWJ @najwiekszejol

Post udostępniony przez TEDE (@tedef)

Na zdjęciach z planu widzimy też Jacka Komana i Wojciecha Zielińskiego / fot. materiały prasowe

Eleganckie, ale nieco mroczne wnętrza, intrygująca atmosfera, zastanawiające postacie i niegrzeczna obsada – tak prezentują się zdjęcia z planu, które nie zdradzają jednak zbyt wiele. Czy będzie to nowy, wciągający serial kryminalny lub detektywistyczny? Kiedy odbędzie się premiera?

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ