Wednesday, July 24, 2024
Home / PARTNER MK  / Zestawy pierścionków – jak je właściwie dobrać?

Zestawy pierścionków – jak je właściwie dobrać?

Sprawdź, jak właściwie dobrać zestaw pierścionków, jakich błędów unikać, czego ze sobą nie łączyć i

Jedne z nas lubią mieć na dłoni pojedynczy pierścionek, inne uwielbiają komponować szykowne i oryginalne komplety. Sprawdź, jak właściwie dobrać zestaw pierścionków, jakich błędów unikać, czego ze sobą nie łączyć i… jak bezpłatnie skorzystać z pomocy stylisty!

Close up view of female hands with rings

fot. materiał prasowy

Sztuka kompozycji

Nic tak nie ozdabia damskiej dłoni jak piękne, eleganckie lub oryginalne pierścionki. Zadbana skóra, profesjonalnie zrobiony manicure, pomalowane paznokcie i złota lub srebrna biżuteria czynią z kobiecych palców niemalże dzieło sztuki. Jeszcze większe wrażenie od jednego pierścionka robi umiejętnie dobrany zestaw – niektóre z nas wręcz nie wyobrażają sobie nie mieć na palcach przynajmniej kilku sztuk! Aby taki komplet naprawdę zdobił dłoń, musi jednak zostać dobrze skomponowany.

Znajdź swój styl

Jedne z nas lubią subtelną, delikatną biżuterię, inne wolą nieco zaszaleć i czują się dobrze, gdy palce ozdabiają im grube pierścienie. Wybór należy do ciebie! Jednak, gdy znajdziesz już swój styl, staraj się być mu wierna i zachowaj konsekwencję. Duża złota biżuteria na prawej ręce i delikatna srebrna na lewej nie wyglądają dobrze – jedna będzie bowiem wydawała się „cięższa” od drugiej, a to negatywnie wpłynie na cały twój wizerunek. Staraj się też nie łączyć zbyt często koloru srebrnego ze złotym – subtelny złoty akcent wśród srebrnej biżuterii wygląda ciekawie, jednak palce nie mogą przypominać srebrno-złotej szachownicy.

Gotowe zestawy pierścionków

Jeśli nie jesteś pewna, czy dobrze dobierasz biżuterię, zawsze możesz zdecydować się na gotowy zestaw pierścionków. Takie komplety z trzech lub więcej sztuk, stworzone przez doświadczonych i profesjonalnych stylistów, zawsze są gustowne i znakomicie prezentują się na dłoni. Na przykład PANDORA oferuje specjalną gamę pierścionków do łączenia – idealnie komponują się one nie tylko ze sobą, ale także z inną biżuterią. Stworzenie eleganckiego i szykownego zestawu staje się dzięki temu niezwykle proste! To zupełnie tak, jakbyś mogła za darmo skorzystać z pomocy stylisty – masz sto procent pewności, że zestaw jest dobrze dopasowany i gustowny.

Co za dużo, to niezdrowo

Dopasowanie trzech pierścionków z reguły jest dość łatwe. Jeśli jednak chcesz mieć na palcach więcej sztuk biżuterii, pamiętaj o umiarze. Każdy pierścionek to małe dzieło sztuki, które powinno mieć na dłoni swoje miejsce – jeśli ginie w tłumie innych pierścieni, prawdopodobnie przesadziłaś z wielkością kompletu. Lepiej po prostu zrezygnować z jednego pierścionka, niż ryzykować nieodpowiedni look. Jeśli nie jesteś pewna, czy twój zestaw wygląda dobrze, poproś o opinię przyjaciółkę, mamę lub zaufaną koleżankę, która nie będzie się obawiała powiedzieć tego, co naprawdę myśli. Zestaw pierścionków możesz dowolnie zmieniać i komponować – dzięki temu będziesz miała nową biżuterię każdego dnia!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ