Sunday, July 14, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Zestaw do oczyszczania Etre Belle

Zestaw do oczyszczania Etre Belle

Niezwykle przydatny i skuteczny prezent.

Hialuronowy, uniwersalny zestaw kosmetyczny do codziennego oczyszczania skóry, który pokochają i nastolatki, i kobiety dojrzałe. Tonik i mleczko z kwasem hialuronowym w formie puszystego, wydajnego musu – to podstawa pielęgnacji. Do tego elektryczna szczoteczka do jeszcze głębszego oczyszczania i mikromasażu skóry.

zestaw sz cmyk

Cena 279, specjalna promocja w grudniu: 199 zł,

Limitowana edycja hialuronowego zestawu do oczyszczania twarzy ze szczoteczką marki Etre Belle została przygotowana specjalnie na 10-lecie Miasta Kobiet.

ilona święta

Ambasadorką limitowanej edycji kosmetyków marki Etre Belle została Ilona Felicjańska. / fot. materiał prasowy

Testujemy nowości kosmetyczne: Nowy wymiar oczyszczania skóry

Oczyszczanie jest podstawą pielęgnacji skóry. Nie chodzi tylko o wieczorne zmycie makijażu, ale o usunięcie zanieczyszczeń i martwego naskórka. Podobno większość kobiet źle oczyszcza skórę lub nie robi tego wcale. Do niedawna też do nich należałam. Dopiero zestaw hialuronowy Etre Belle do oczyszczania skóry wprowadził mnie w nowy wymiar pielęgnacji. Zestaw to mleczko i tonik oraz elektryczna szczoteczka z obrotową głowicą. Kosmetyki mają w składzie kwas hialuronowy, a więc służą nie tylko do oczyszczania i  tonizowania, ale również do nawilżania skóry.

Rytuał oczyszczania zaczynam od mleczka, które ma postać leciutkiej pianki. Dzięki takiej konsystencji łatwiej się nanosi, nie spływa i jest niesamowicie wydajne. Jest też bardzo miłe w dotyku. Teraz szczoteczka, która umożliwia głębsze i dokładniejsze oczyszczenie skóry. Poza tym penetruje pory i ułatwia złuszczanie martwego naskórka. Dodatkowo robi mikromasaż, a to oznacza lepsze ukrwienie, lepszy metabolizm komórkowy, a więc i lepsze wchłanianie kremu, który naniosę zaraz po zakończeniu oczyszczania. Oczyszczanie szczoteczką to relaksujący rytuał, dzięki któremu mam namiastkę profesjonalnej pielęgnacji – takiej samej, jaką oferują kosmetyczki w gabinetach. Teraz zmywam twarz wodą, osuszam i nakładam tonik w piance. Wklepuję go delikatnie, robiąc sobie przy okazji opuszkami palców masaż twarzy. Zestaw Etre Belle jest uniwersalny – dla kobiet
w każdym wieku.

Ola Przegorzalska

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ