Sunday, March 3, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / ZERKNIJ ZZA KULISY „PLANU B” I ZOBACZ FILM PRZED PREMIERĄ

ZERKNIJ ZZA KULISY „PLANU B” I ZOBACZ FILM PRZED PREMIERĄ

Przedpremierowe kąski tylko u nas!

kadr z filmu / fot. materiały prasowe

Marcin Dorociński mocuje się z psem, a Kinga Preis demoluje kuchnię – zapraszamy za kulisy powstawania „Planu B”! W najnowszym filmie Kingi Dębskiej, autorki hitu „Moje córki krowy”, w rolach głównych zobaczymy: Kingę Preis, Marcina Dorocińskiego, Edytę Olszówkę, Romę Gąsiorowską, Małgorzatę Gorol, Krzysztofa Stelmaszyka i innych. W kinach od 2 lutego, jednak już teraz zapraszamy na pierwsze pokazy przedpremierowe!

kadr z filmu / fot. materiały prasowe

Kinga Preis w filmie o miłości 

Dlaczego Kinga Preis wzięła udział w filmie o miłości w reżyserii Kingi Dębskiej? – W scenariuszu „Planu B” ujęła mnie prawda w opowieści o człowieku. Dla mnie większość komedii romantycznych to ckliwe historie o relacjach damsko-męskich. W tym przypadku nie zauważam nadmiernej słodyczy czy wybujałego romantyzmu. Szczęście nie zawsze można odnaleźć szybko i w sposób oczywisty, trzeba o nie walczyć. „Plan B” jest szczerą opowieścią o ludziach, którzy muszą się zmagać i walczyć o szczęście, które nie jest dane raz na zawsze. – podkreślała aktorka.

Marcin Dorociński i pies Kotlet

Marcin Dorociński miał na planie wyjątkową partnerkę. – W „Planie B” ujęła mnie historia Mirka i możliwość niezwykłego partnerstwa z psem. Miałem okazję grać z przepiękną suczką Kotletem, która wygląda jak zbój, czym mnie oczarowała. Ma ogromny talent, pokłady cierpliwości i pokory. Nie ma w niej żadnej agresji. Byłem w wyjątkowej sytuacji, ponieważ miałem możliwość wyboru psa, z którym będę grał – z jednej strony to ogromne zaufanie, które mnie bardzo cieszy, z drugiej strony wiązało się to również z odpowiedzialnością za ten wybór. Na castingu pojawiło się wiele psów i Kotlet tak naprawdę tylko towarzyszyła swojemu koledze. To bardzo filmowe, ale gdy tylko ją zobaczyłem, od razu złapaliśmy kontakt. Kotlet okazała się wymarzoną partnerką – czasem trudno jest powtórzyć ujęcia, to żmudny proces, co dopiero robić duble z psem. A ona dawała sobie radę. W przerwach staliśmy i „gadaliśmy” sobie z Kotletem, bawiliśmy się. Bardzo szybko sobie zaufaliśmy. – podkreślał aktor.

Bohaterów „Planu B” poznajemy przed walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego – coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia (Kinga Preis), Mirek (Marcin Dorociński), Klara (Roma Gąsiorowska) i Agnieszka (Edyta Olszówka) spotykają na swojej drodze ludzi, którzy dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!

Zwiastun filmu „Plan B”

„Plan B” to historia o niełatwym poszukiwaniu miłości, o znajdowaniu sensu w relacjach z innymi i o tym, że zawsze jest nadzieja, że po burzy wyjdzie słońce. Powstał na podstawie scenariusza Karoliny Szablewskiej – autorki pierwszej części „Listów do M.” oraz „Po prostu przyjaźń”. W kinach od 2 lutego.

„Jeszcze w zielone gramy” Darii Zawiałow – utwór, który powstał specjalnie do filmu, króluje na Liście Przebojów Trójki.

Pokazy przedpremierowe „Planu B”
Pierwszy pokaz oraz spotkanie z Kingą Dębską i Tatianą Mindewicz-Paucz odbędzie się dziś, 24 stycznia, w kinie Atlantic.
Pokazy w tygodniu 26.01 – 01.02:
Multikino – wszystkie kina sieci w środę 31 stycznia oraz seanse w wybranych lokalizacjach w Kinie na Obcasach 1 lutego
Ponadto:
Iława – Kinoteatr Pasja
Jędrzejów – Centrum Kultury
Katowice – Cinema City Punkt44
Kraków – Cinema City Bonarka
Krosno – ArtKino
Limanowa – Klaps
Łęczyca – Górnik
Łódź – Cinema City Manufaktura, Charlie
Nowy Sącz – Sokół
Poznań – Cinema City Kinepolis, Rialto
Radzyń Podlaski – Oranżeria
Świecie – Wrzos
Toruń – Cinema City Plaza, Centrum
Warszawa – Kino Atlantic, Cinema City Arkadia, Cinema City Mokotów
Wrocław – Cinema City Wroclavia ,DCF
Żory – Na Starówce

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ