Tuesday, June 18, 2024
Home / Inne  / Nowe produkty  / Zdrowo zmiksowane

Zdrowo zmiksowane

Lato zbliża się do nas wielkimi krokami. Czas urlopów, wypoczynku, słońca! Dobrze, kiedy takiej beztrosce towarzyszą owocowi sprzymierzeńcy.

Marvit

Marvit

Lato zbliża się do nas wielkimi krokami. Czas urlopów, wypoczynku, słońca! I już wiesz, że będziecie mogli pomyśleć tylko o sobie, nadrobić zaległości w lekturach, które dawno chcieliście przeczytać, albo po prostu spędzić niezapomniane chwile ze swoimi przyjaciółmi czy rodziną. Dobrze, kiedy takiej beztrosce towarzyszą owocowi sprzymierzeńcy, którzy nie tylko ugaszą natychmiast nasze pragnienie, ale przede wszystkim sprawią, że poczujemy się naprawdę fantastycznie.

Marvit

Marwit

Gdziekolwiek jesteś, czy to w górach, nad morzem czy na Mazurach, pamiętaj, że nic tak nie wzbogaci twojego menu jak naturalne soki. Nie tylko dodadzą Ci energii na cały dzień, ale również sprawią, że uśmiech nie zniknie z Twojej twarzy.

W trosce o zdrowie, dobre samopoczucie i kondycję firma Marwit przygotowała serię soków typu smoothie – które wywołają u Ciebie owocowy zawrót głowy!

 

Sunny na piękny słoneczny dzień

Mus owocowy pełen mango i pomarańczy, który zaskakuje  idealnym, aksamitnym smakiem o nucie słodkawej. Owocudo Sunny to eliksir młodości, którym możesz cieszyć się każdego dnia.

Owocudo Sunny

Owocudo Sunny


Funny, aby każda chwila była dobrą zabawą

Towarzyski ananas w parze ze słodkim bananem sprawią, że żadne wyprawy nie będą Ci straszne. Badania wskazują, iż spożywanie ananasa wspomaga procesy trawienne. A banan syci i reguluje ciśnienie krwi, zawarte w nim pektyny obniżają poziom cholesterolu.

Owocudo Funny

Owocudo Funny


Happy, sprawiaj sobie radość każdego dnia

Nic tak nie cieszy jak smak pełen natury. Ta propozycja truskawkowo-jabłkowego musu owocowego z pewnością zachwyci wszystkich zwolenników tradycyjnych owoców. Jabłka, które zawierają ponad 20 cennych składników w duecie z truskawką gwarantują radość i szczęście każdego dnia.

Owocudo Happy

Owocudo Happy

Mus owocowy Owocudo Smoothie możesz traktować je jako samodzielny posiłek, który posiada niebanalne walory smakowe! 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ