Sunday, July 14, 2024
Home / PARTNER MK  / Zdrowo zmień swoje ciało!

Zdrowo zmień swoje ciało!

Zobacz, jak zdrowo przygotować swoje ciało na wiosnę!

Po długim oczekiwaniu na koniec zimy z radością szykujemy się na wiosenne zmiany i energię do życia. Planujemy też co możemy zmienić w naszym wyglądzie by z przyjemnością i dumą zdjąć ciepłe ubrania i przygotować się na lato. Zmęczona i podrażniona skóra twarzy i zgromadzone przez nasze ciało zimowe zapasy czekają na nasze wsparcie i powrót do wiosennego szczytu formy. A wiemy doskonale, że zdrowie i uroda idą tu w parze. Gdy organizm choruje – zawsze odbija się to na naszym wyglądzie. Gdy jesteśmy zdrowi – piękniejemy niemal automatycznie. Zdrowi i zadowoleni z siebie – jesteśmy po prostu bardziej szczęśliwi.

wintertime

Przygotuj swoje ciało na wiosnę / fot. fotolia

Linia Twojego ciała – linią Twojego życia

Przyczyną największej ilości chorób cywilizacyjnych jest nadwaga i niewłaściwa dieta. Niemal każdy próbował w życiu utrzymać dietę dla pięknej linii i dla zdrowia. Jednak we współczesnym świecie nie jest to łatwe. Czasem niewłaściwa dieta prowadzona bez nadzoru specjalistów bywa także niebezpieczna. Trzeba więc zawsze pamiętać, że na nasze zdrowie i samopoczucie wpływa wiele czynników. Właściwa diagnoza, terapia, ale także nastawienie, motywacja, psychika i wsparcie które dostajemy z zewnątrz. Od specjalistów i bliskich nam ludzi.

fot. materiały prasowe

ArtClinique: leczy, odchudza, upiększa / fot. materiały prasowe

Takie właśnie holistyczne podejście do zdrowia i urody, które idą ze sobą pod rękę i wspierają się wzajemnie znajdujemy w krakowskim artClinique.

Od ponad 5 lat Europejskie Centrum Zdrowia i Urody artClinique dba o poprawę jakości i komfortu życia pacjentów poprzez otaczanie ich kompleksową opieką w zakresie medycyny, kosmetologii, chirurgii i medycyny estetycznej.

Można tu spotkać i zasięgnąć porady najwyższej klasy specjalistów, wykorzystujących technologię przyszłości w celu poprawy zdrowia, wyglądu i samopoczucia pacjentów.

Dzięki autorskiemu programowi zdrowej przemiany – goście kliniki znajdą kompleksową pomoc – konsultacje lekarzy specjalistów i zabiegi, które pomogą zregenerować i odmłodzić skórę, wyszczuplić sylwetkę i bezpiecznie pozbyć się wszelkich jej niedoskonałości. Kardiolodzy, dermatolodzy, ginekolodzy, chirurdzy plastyczni, kosmetolodzy, dietetycy, fizjoterapeuci pracują wspólnie by zapewnić bezpieczeństwo pacjenta i najlepszy efekt terapii.

Nowoczesne terapie dla pięknego ciała

Konsultacje specjalistów, staranie wyselekcjonowane preparaty i nowoczesny sprzęt pozwalają wzmocnić efekt i przyspieszyć terapię. W kosmetologii bazą są unikalne formuły kosmetyczne a także najwyższej czystości produkty, które znajdujemy w produktach marek Declare, Jean D’Arcel oraz Bioline.

Wiosenne rekomendacje – dla Twojej urody

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Aby odbudować odpowiedni poziom nawilżenia skóry po zimie – rekomendowany jest zabieg Hialurox. Zimny laser diodowy pozwala na bezinwazyjną penetracje kwasu hialuronowego do głębokich warstw skóry właściwej co zapewnia poprawę nawilżenia a także napięcia skóry. Hialurox to zabieg odmładzający i ujędrniający skórę, wypełniający zmarszczki i dający skórze świeży i promienny wygląd.

Osoby, które chcą uzyskać spektakularną odnowę skóry mogą wypróbować zabieg Fractora. Odmładza i liftinguje bez użycia skalpela. Najczęściej stosuje się Fractorę do redukcji zmarszczek, ujędrnienia twarzy i podbródka, podnoszenia powiek oraz likwidacji blizn i przebarwień skóry.

W ostanim czasie rozpoczęliśmy współpracę z włoską marką Bioline. W celu zapewnienia globalnej ochrony przed wolnymi rodnikami, które odpowiadają za starzenie się skóry, można w naszych gabinetach wykonać zabieg Reveillance. Preparaty włoskiej marki Bioline wspomagają efekt zabiegu. Dzięki niemu, skóra twarzy i szyi odzyskuje swoją naturalną ochronę, witalność i gęstość.

Nowa linia ciała

Można też znaleźć wsparcie w dążeniu do doskonałej, zdrowej sylwetki. Pomoc psychodietetyków, fizjoterapeutów a także rewolucyjne metody walki z miejscową otyłością. W tym zakresie proponujemy szeroką diagnostykę, pomiary specjalistyczną wagą Tanita, a także wsparcie specjalisty na każdym etapie walki z nadmiarem kilogramów. W artClinique dobierzemy dla Ciebie odpowiednie suplementy diety.

ArtClinique jako pierwsza klinika w Polce wprowadziła zabiegii lipolizy metodą Body Tite czyli odsysania tłuszczu z jednoczesnym ujędrnieniem skóry za pomocą fali radiowej. Technika ta gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo i komfort dla pacjenta. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, nie wymaga hospitalizacji.

Alternatywą do zabiegu Body Tite jest nieinwazyjny zabieg korygujący sylwetkę Tite Fix. Zabieg polega na bezinwazyjnej likwidacji złogów tłuszczu, rozbijaniu cellulitu i ujędrnianiu skóry. W kontrolowany i precyzyjny sposób tkanka tłuszczowa jest rozkładana co pozwala na nadanie ciału optymalnego konturu. Efekty widoczne są już po kilku zabiegach.

Najważniejsze jest, by dbając o urodę nie zapomnieć o zdrowiu oraz bezpieczeństwie – wybrać odpowiednich konsultantów i specjalistów, zabiegi i suplementację. Wówczas efekt będzie znacznie szybszy, lepszy i bardziej trwały.

artClinique

Wnętrza ArtClinique / fot. materiały prasowe

artClinique2

Wnętrza ArtClinique / fot. materiały prasowe

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • berenika$ 13 marca, 2016

    ja na razie żeby się przygotować do wiosny kupiłam oeparol. koleżanka mi podpowiedziała, że jest dobry na odporność i poprawia wygląd skóry, więc zobaczymy co sie bedzie działo…

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ