Saturday, April 20, 2024
Home / Kuchnia  / Zdrowo, wartościowo, smacznie … marchewka w nowej odsłonie

Zdrowo, wartościowo, smacznie … marchewka w nowej odsłonie

Jednodniowe soki to jeden z najskuteczniejszych i zarazem najłatwiejszych sposobów na dostarczenie organizmowi człowieka niezbędnych mu do prawidłowego funkcjonowania składników

marchewka

marchewka

Jednodniowe soki to jeden z najskuteczniejszych i zarazem najłatwiejszych sposobów na dostarczenie organizmowi człowieka niezbędnych mu do prawidłowego funkcjonowania składników. W produktach ze świeżo wyciskanych owoców i warzyw znajdziemy takie bogactwa jak: witaminy, cenne minerały, odpowiednio nasycone kwasy tłuszczowe, węglowodany oraz białka. Systematyczne ich przyjmowanie potrafi zdziałać w organizmie cuda. Dlatego też tak ważne jest, aby dokonać odpowiedniego wyboru co do składników, jakie będą wchodziły w skład codziennie wypijanego przez nas soku.

marchewka

marchewka

My proponujemy soki marchewkowe. Nie od dziś wiadomo, że kto je marchewkę ten ma gładką i jędrną skórę! Jest nie tylko źródłem witaminy A, odpowiedzialnej za odbieranie bodźców wzrokowych na siatkówce oka, czyli za ostre i prawidłowe widzenie, ale także reguluje pracę żołądka i wątroby! Ponadto wzmacnia i uodparnia organizm, chroniąc nas przed wirusami i bakteriami oraz pomaga utrzymać prawidłowe Ph w organizmie.

Jednodniowy sok z marchwi

Jednodniowy sok z marchwi

Doskonałą propozycją dla osób lubiących kompleksowe rozwiązania i tych, którzy chcą otrzymywać uniwersalny eliksir dla poprawy zdrowia i urody jest świeżo wyciskany, jednodniowy sok z marchwi. Dzięki firmie Marwit udało się zachować magiczny smak marchwi oraz odpowiednią ilość składników służących witalności naszego ciała. Efekt: pozbawiony konserwantów i sztucznych polepszaczy proces produkcji w pełni wykorzystujący zasoby tkwiące w świeżych owocach i warzywach używanych do produkcji soków. Dlatego sok marchwiowy Marwit zachowuje swój odpowiedni ceglanopomarańczowy kolor i jest naturalnie mętny.

Dlatego też, nic dziwnego, że dbając o swoje ciało i duszę, codziennie po świeży sok marchewkowy sięgają miliony ludzi na całym świecie. Dołącz do nich i zadbaj o swoje zdrowie!Od dziś zaopatruj się w świeży, jednodniowy sok firmy Marwit, który znajdziesz w pobliskim sklepie, a pijąc go systematycznie, kilka razy w tygodniu, uzyskasz doskonałe efekty!

Na zdrowie !

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ