Saturday, May 25, 2024
Home / Kuchnia  / Energia na wiosnę? Nic prostszego!

Energia na wiosnę? Nic prostszego!

Dowiedz się jak rozbudzić swoje ciało na wiosnę!

wiosna błonnik dieta odżywianie zmiany

Wiosenne zmiany z Lubellą! / fot. materiały prasowe

Za oknami robi się coraz cieplej. Świat budzi się do życia, a my przebudzamy się z zimowego snu. Powolne zbieranie się z pozycji leżącej, czy rześki i energetyczny poranek? Wybór należy do Ciebie! O pełne wigoru ciało zadbaj uzupełniając swoja dietę w produkty pełne błonnika pokarmowego

wiosna błonnik dieta odżywianie zmiany

Wiosenne zmiany z Lubellą! / fot. materiały prasowe

Mówią, że chcąc wprowadzać zmiany w swoim otoczeniu należy zacząć najpierw od siebie. To fakt, jeżeli chcesz w pełni gotowości wkroczyć w nowy etap jaki stwarzają wiosenne dni (a dla której kobiety wiosna nie stanowi nowego rozdziału?), powinniśmy być tak przepełnieni energią, jak witające nas poranne słońce. Jednak niewielu śmiałkom do dobrego funkcjonowania wystarcza energia słoneczna. Ważne, by zadbać o zbilansowaną dietę, bogatą w pełne ziarna, które dostarczają naszemu organizmowi niezbędnych witamin i minerałów.

Jak wiemy, najważniejszy posiłek w ciągu dnia stanowi śniadanie. Urozmaicone, bogate w produkty odżywcze śniadanie to gwarancja dobrego startu każdego poranka. Wiedza to jednak nie wszystko, w praktyce niewielu z nas o tym pamięta. A przecież przygotowanie pełnowartościowego śniadania zajmuje nie dłużej niż poranna droga na autobus 😉 Idealną propozycją mogą być Płatki Pełnoziarniste Corn Flakes od Lubelli!

Szereg badań udowadnia, że wartościowe śniadanie to gwarancja świetnego nastroju, lepszej pracy mózgu oraz ciała. A dzięki najrozmaitszych kombinacjom jakie możemy stworzyć z pełnoziarnistymi płatkami od Lubelli podczas naszego pierwszego i najważniejszego posiłku już nigdy nie pojawi się nuda! Smakują wybornie z jogurtem, owocami, mlekiem. Zmiany zaczynają się od małych kroczków, ale już wkrótce może okazać się, że wybór idealnej diety był ogromnym krokiem naprzód!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ