Wednesday, February 21, 2024
Home / Moda  / Zdalnie sterowane, ogrzewane wkładki do butów. Przygotuj się na zimę!

Zdalnie sterowane, ogrzewane wkładki do butów. Przygotuj się na zimę!

Aby ciepło było od stóp do głów

Wkładki do butów

fot. materiały prasowe

Osoby, które mają problemy z krążeniem i często borykają się z zimnymi stopami, mogą odetchnąć z ulgą. Nowoczesne wkładki do butów są wygodne i zapewniają komfortowe ciepło

 

Dni stały się krótsze, a temperatura na zewnątrz nie rozpieszcza. Wiele osób najchętniej spędziłoby dzień pod kocem, popijając gorące kakao i oddając się swojej ulubionej rozrywce. Jednak nie zawsze jest to możliwe, a codzienne obowiązki obligują większość z nas do opuszczenia murów domu. Chłód i mróz na zewnątrz potrafią być uciążliwe. Długie przebywanie w takich warunkach bywa dla niektórych koniecznością. Warto więc zadbać o dawkę ciepła, która pozwoli przetrwać ten trudny czas. Dopasowane ubranie, wygodne buty i podgrzewane wkładki to komfortowe połączenie.

Ogrzewane wkładki do butów — co to jest?

Wkładki w obuwiu są jednym z elementów, który odpowiada za amortyzację i sprężystość kroków. Od tego zależy Twoja wygoda zarówno podczas dłuższych, jak i krótszych wyjść. Poza tym ten element wewnętrzny buta ma także właściwości termoizolacyjne. Poprawia komfort cieplny stóp, co szczególnie ważne jest w butach jesienno-zimowych. Czego jeszcze można się spodziewać?

 

Podgrzewane wkładki do butów to niecodzienne rozwiązanie, ale szybko zyskujące grono fanów. Nic dziwnego, w końcu wiele osób pracuje na zewnątrz, a niekorzystne warunki atmosferyczne sprawiają, że organizm szybciej się wychładza. Nawet dobra odzież termiczna nie zawsze uchroni przed długotrwałym działaniem zimna. Jeśli nie masz, gdzie się ogrzać, Twoja wydajność spada. W tym wypadku pomóc mogą ogrzewane wkładki do butów.

Jak działają podgrzewane wkładki do butów?

Element grzewczy znajduje się w przedniej części wkładki i to on odpowiada za uczucie ciepła. Wykonany jest z włókna węglowego o mocy 2,22 W i wytwarza fale podczerwone, które mają właściwości lecznicze. Całość zasilana jest baterią Li-Poly o pojemności 1800 mAh, która wbudowana jest w tylnej części każdej wkładki. Technologia zapewnia trzy tryby pracy. Od intensywności ogrzewania zależy długość pracy na baterii. W najniższym trybie urządzenie działa do 10 godzin, a przy bardzo wydajnym podgrzewaniu przez około 3 godziny.

Ogrzewaniem można sterować na dwa sposoby: manualnie lub zdalnie. O ile pierwszy sposób może być mało praktyczny, zwłaszcza na zewnątrz, o tyle zarządzanie pilotem jest dużo prostsze. Możesz przypiąć go do kluczy lub nosić w kieszeni i używać zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba.

Wkładki dostępne są w dwóch rozmiarach M: 35-40 i L: 41-46. Daje to duże możliwości dopasowania urządzenia do Twojego rozmiaru buta. W zestawie poza wkładkami znajduje się pokrowiec oraz ładowarka sieciowa.

Wkładki podgrzewane do butów ‒ zalety

Technologia korzystnie wpływa na krążenie krwi w stopach, a jednocześnie zapewnia ciepło przez długi czas użytkowania. Rozwiązanie docenią osoby, które lubią sporty zimowe, ale także wędkarze, myśliwi, fotografowie czy pracownicy budowlani. Z pewnością zalety tego urządzenia polubi niemal każdy, kto boryka się z problemem zimnych stóp.

Podgrzewane wkładki do butów to technologia, która poprawia komfort codziennego funkcjonowania. Osoby wykonujące zawody wymagające pracy na zewnątrz z pewnością docenią to praktyczne i wygodne rozwiązanie.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ