Monday, April 22, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Zaz, Rodriguez i Diana Krall zagrają w Polsce

Zaz, Rodriguez i Diana Krall zagrają w Polsce

Trzy gwiazdy, trzy trasy koncertowe. Sprawdź, bilety już dostępne!

ZAZ

Knock Out Production zapraszają na koncertowe lato! Trzy gwiazdy, trzy trasy. ZAZ, Rodriguez, Diana Krall. Sprawdź, bilety już dostępne!

ZAZ

ZAZ w Polsce

Francuska wokalistka ZAZ wystąpi wystąpi 15 czerwca w krakowskiej Tauron Arena Kraków oraz 16 czerwca w sopockiej Operze Leśne / fot. materiały prasowe

„Ona może zaśpiewać wszystko i poruszy twoją duszę”– tak o Isabelle Geffroy, znanej na całym świecie jako ZAZ, powiedział wielki mistrz francuskiej piosenki Charles Aznavour. Z jednym ze swoich mistrzów piosenkarka zaśpiewała w duecie na znakomitej płycie „Paris” z 2014. Płycie dedykowanej stolicy Francji, do której przeniosła się ponad osiem lat temu, by spróbować artystycznej kariery. Poszczęściło się jej. Najpierw zdobyła angaż jako piosenkarka w kabarecie, a później, nie chcąc popaść w rutynę, śpiewała na Montmartre, gdzie przyciągała coraz to więcej i więcej słuchaczy. Nie tylko wspaniałym głosem, lecz również atrakcyjnym repertuarem, w którym było też miejsce na piosenki Elli Fitzgerald, Yvesa Montanda, Edith Piaf, dla której pisał także wspomniany Charles Aznavour.

Pierwszą płytę wydała w 2010 roku i z miejsca osiągnęła sukces. Nie tylko we Francji, gdzie album „ZAZ” osiągnął status diamentowy. Także w Polsce, gdzie materiał został podwójnie platynowy. Pierwsze dwie płyty Francuzki sprzedały się łącznie w nakładzie ponad 3 mln egzemplarzy! Polska publiczność z miejsca pokochała ZAZ. Każda jej płyta osiągnęła u nas sukces, a każdy koncert przyciągał tłumy fanów. Ponowna wizyta ZAZ w Polsce odbędzie się w ramach promocji wydanej w 2014 roku płyty „Paris”. Sam wielki Quincy Jones, współtwórca sukcesu legendarnego albumu Michaela Jacksona „Thriller”, brał udział w nagraniach albumu. W lutym 2016 roku francuska artystka podziękowała fanom za okazane jej wsparcie na ostatnim światowym tournée, wydając koncertowy zestaw „Sur La Route”, na którym znalazła się przebojowa piosenka „Si jamais j’oublie”.

Bilety dostępne są wyłącznie w Eventim.pl

http://www.eventim.pl/zaz-bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages/tickets&fun=artist&action=tickets&kuid=467643

Sprawdź, jeśli lubisz: Carla Bruni, Edith Piaf, Vanessa Paradis, Imany

Zaz – Site Officiel


https://web.facebook.com/zazofficiel

Kiedy: 15 (środa) czerwca 2016
Gdzie: Kraków @ Tauron Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7
Bilety: W cenach 150-240 zł dostępne na Eventim.pl
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 16 (czwartek) czerwca 2016
Gdzie: Sopot @ Opera Leśna, ul. Stanisława Moniuszki 12
Bilety: W cenach 140-280 zł dostępne na Eventim.pl
Organizator: Knock Out Productions / B-90

RODRIGUEZ

Rodriguez, koncert w Polsce

Artysta wystąpi 14.07 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu i 16.07 w Oprze Leśnej w Sopocie / fot. materiały prasowe

Rodriguez to legendarny gitarzysta-samouk i wokalista. Swoje pierwsze koncerty zagrał w latach 60. ubiegłego wieku w barach i klubach rodzinnego Detroit. To właśnie w tym mieście Rodriguez zarejestrował dwa studyjne albumy – „Cold Fact” (1969) i „Coming from Reality” (1971). Niestety wydawnictwa przeszły wówczas bez zasłużonego bez echa, a muzyk postanowił skoncentrować się na innych dziedzinach, kończąc filozofię na Wayne State University.

W międzyczasie muzyka Rodrigueza zyskała status kultowy w RPA, z czego muzyk nie zdawał sobie sprawy. Plotkowano również, że autor kompozycji, które szczególnym uznaniem cieszyły się wśród tamtejszych muzyków i aktywistów opowiadających się przeciwko apartheidowi, nie żyje. Pod koniec lat 90. XX wieku fani z RPA w końcu odnaleźli jednak Rodrigueza, a to zaowocowało wznowieniem jego muzycznej kariery.

Historia Sixto Rodrigueza została opowiedziana w 2012 roku w nagrodzonym Oscarem filmie dokumentalnym „Searching for Sugar Man”, dzięki któremu Rodriguez wreszcie zyskał sławę poza RPA i to nie tylko w rodzimych Stanach Zjednoczonych, ale również na całym świecie! Niezwykła historia muzyka inspiruje i zachwyca, a popularność, jaką zdobył po latach z pewnością jest w pełni zasłużona!

Informujemy, że zmianie ulega miejsce śląskiego koncertu Rodrigueza. Artysta wystąpi 14 lipca nie w NOSPR (Katowice), lecz w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Za powstałe z tego tytułu utrudnienia organizatorzy przepraszają.

Sprzedaż biletów na koncert w Zabrzu (www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl oraz www.eventim, a także punkty stacjonarne) oraz na występ w sopockiej Operze Leśnej 16 lipca (sprzedaż tylko przez www.eventim.pl)!

Szczegóły:
http://www.knockoutprod.net/
https://web.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod
http://www.b90.pl
http://www.go-ahead.pl

DIANA KRALL

Diana Krall, koncert we Wrocławiu

Kanadyjska wokalistka zagra i zaśpiewa 29.06 we wrocławskiej Hali Stulecia / fot. materiały prasowe

Wspaniały głos, niekwestionowana uroda, wielki talent pianistyczny, wyczucie smaku oraz cudowne piosenki, stylistycznie balansujące pomiędzy smooth jazzem, eleganckim popem oraz bossa novą – oto wielki skrót dorobku Diany Krall. Nie sposób wymienić wszystkich zaszczytów i osiągnięć kanadyjskiej artystki, prywatnie od lat małżonki legendarnego Elvisa Costello i matki bliźniaków. Jej płyty sprzedały się w ponad 15 mln egzemplarzy. W domu ma kilka nagród Grammy i szereg innych wyróżnień. Za każdym razem, gdy przyjeżdżała do Polski, bilety na jej koncerty rozchodziły się błyskawicznie. Wydany w 2015 roku dwunasty studyjny album Diany, wyprodukowany przez Davida Fostera „Wallflower”, zawierający niemal wyłącznie przeróbki klasyków rockowych i popowych, pokrył się w Polsce platyną! Koncert Diany Krall to prawdziwa uczta dla ceniących muzykę spokojną, wyważoną, muzykę przez duże „m”. Nie gości u nas często, więc żal przegapić taką okazję.
Sprawdź, jeśli lubisz: Stacey Kent, Jane Monheit, Eliane Elias, Natalie Cole, Melody Gardot…

http://www.dianakrall.com/
https://www.facebook.com/dianakrall/?fref=ts

Kiedy: 29 (środa) czerwca 2016, otwarcie bram 18:30, start 20:00
Gdzie: Wrocław @ Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1
Organizator: Knock Out Productions
Bilety:
Sektor III – 200 zł
Sektor II – 300 zł
Sektor I – 400 zł
Sektor VIP – 600 zł

Bilet VIP zawiera:
– miejsce siedzące w specjalnie wyselekcjonowanej, zamkniętej strefie VIP naprzeciwko sceny
– nieograniczony wstęp do Sali Cesarskiej – tuż przy strefie VIP w godzinach 18:30-23:00
– selekcja dań – szwedzki stół: zimna i ciepła płyta, sushi, desery
– bar – koktajle, wino białe i czerwone, piwo, napoje bezalkoholowe, kawa i herbata
– upominek od agencji Knock Out Productions

Bilety dostępne wyłącznie w sieci Eventim.pl.

Na koncerty zaprasza Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://instagram.com/knockoutprod/

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ