Wednesday, June 19, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Zapraszamy po piękno…

Zapraszamy po piękno…

Założycielem i dyrektorem szkoły „BEAUTY-ART” jest mgr Beata Małachowska, która swoją wiedzę w zakresie kosmetyki, wizażu i stylizacji zdobywała we Francji i Niemczech. Ukończyła renomowane szkoły zagraniczne w Paryżu, Hamburgu i Dusseldorfie. Przez lata pracowała jako wizażystka

Szkoła „BEAUTY-ART” istnieje na rynku Polskim już 25 lata. Jest pierwszą placówką powstałą w Polsce kształcącą wizażystów i stylistów wizerunku. - fot. materia prasowy

Założycielem i dyrektorem szkoły „BEAUTY-ART” jest mgr Beata Małachowska, która swoją wiedzę w zakresie kosmetyki, wizażu i stylizacji zdobywała we Francji i Niemczech.

Ukończyła renomowane szkoły zagraniczne w Paryżu, Hamburgu i Dusseldorfie. Przez lata pracowała jako wizażystka dla marki CHRISTIAN DIOR i CHANEL, gdzie tworzyła wizerunek firmy malując na pokazach trendów makijażu oraz dla największych czasopism kolorowych.

Szkoła „BEAUTY-ART” istnieje na rynku Polskim już 25 lata. Jest pierwszą placówką powstałą w Polsce kształcącą  wizażystów i stylistów wizerunku. - fot. materia prasowy

Szkoła „BEAUTY-ART” istnieje na rynku Polskim już 25 lata. Jest pierwszą placówką powstałą w Polsce kształcącą wizażystów i stylistów wizerunku. – fot. materia prasowy

Beata Małachowska jako pierwsza osoba w Polsce (1990 rok) zawodowo zajęła się analizą kolorystyczną, której główne założenia opisała w ówczesnej prasie fachowej (Uroda, Salon i Elegancja, Zwierciadło). Zajęła się także organizowaniem kursów w zakresie wizażu i stylizacji w wielu szkołach kosmetycznych w Polsce, prowadząc jednocześnie seminaria dla firm dotyczące kreowania wizerunku w biznesie.

Obecnie, oprócz nadzoru dydaktycznego nad szkołą, tworzy makijaże dla firmy MAKE-UP STUDIO, która zaopatruje wizażystów i stylistów w profesjonalne kosmetyki do makijażu.

Szkoła „BEAUTY-ART” istnieje na rynku Polskim już 25 lata. Jest pierwszą placówką powstałą w Polsce kształcącą  wizażystów i stylistów wizerunku. Szkoła cieszy się ogromnym powodzeniem wśród miłośników sztuki makijażu.

Dzięki rozległym kontaktom szkoły uczennice już w trakcie nauki uczestniczą w sesjach zdjęciowych i pokazach makijażu w prestiżowych perfumeriach zdobywając niezbędne w tej branży doświadczenie i kontakty.

Od wielu lat owocnie rozwija się współpraca placówki z czasopismami z modą, z agencjami modelek, gdzie „Beauty-Art” tworzy kompleksową obsługę w zakresie makijażu i stylizacji. Uczniowie szkoły uczestniczą w pracach przy sesjach zdjęciowych, animacjach firm kosmetycznych, wyborach Miss Polonia, Miss Uniwersum, konkursie THE LOOK OF THE YEAR oraz licznych pokazach mody.

Zajęcia i warsztaty prowadzone są przez współpracujących ze szkołą wybitnych makijażystów, stylistów, charakteryzatorów teatralnych, telewizyjnych, filmowych, fotografików i projektantów mody. Absolwenci szkoły pracują dla renomowanych firm kosmetycznych, telewizji, czasopism kobiecych, świata mody i reklamy oraz na potrzeby show-biznesu w kraju i za granicą.

Zdobądź dodatkowe kwalifikacje z Beauty-Art!

Jeżeli jesteś naszą absolwentką lub posiadasz udokumentowaną edukację w innej placówce albo kontynuujesz karierę zawodową w zawodzie wizażysty zapraszamy do przystąpienia do egzaminu czeladniczego.

Koszt egzaminu opłacanego za naszym pośrednictwem w Izbie Rzemieślniczej to 467 zł.

Jeżeli chcesz ugruntować swoją wiedzę istnieje możliwość uczestnictwa w 2 dniowym kursie przygotowawczym w cenie 600 zł.

Dokument potwierdzający kwalifikacje zawodowe daje bogate możliwości zaistnienia na europejskim rynku pracy, honorowany jest także w wielu krajach poza europejskich, gdzie egzaminy zawodowe cieszą się olbrzymią renomą.

Nie trać czasu, skontaktuj się z naszą panią dyrektor Beatą Małachowską, beata@beautyart.pl lub z najbliższym oddziałem szkoły!

Nowość! Kurs kreatora wizerunku ślubnego. Program szkolenia skierowany jest do osób chcących pracować z panną młodą – z jej makijażem i fryzurą.

Zapraszamy osoby mające znajomość podstawowych technik wizażu oraz chęć uczenia się nowych trendów zarówno w makijażu jak i w upięciach ślubnych.

– Kurs zajmuje jedynie dwa weekendy ( w sumie 4 dni),

– 2 dni makijażu, 2 dni stylizacji fryzur.

– Łącznie 40 godzin lekcyjnych zajęć pod okiem wybitnych kreatorów makijażu i fryzur.

– Zajęcia w godzinach 9-17.

– KOSZT: 80 zł opłata rezerwacyjna, plus 700 zł za szkolenie

– Upięcia ćwiczymy na główkach, ale mile widziane żywe modelki z pięknymi włosami do koków, warkoczy, kokard itp.

Po więcej informacji zapraszamy do zakładki KURSY

Zapraszamy na wakacyjny kurs w Warszawie

Na prośbę wielu naszych absolwentek i pasjonatek fryzjerstwa rusza wyjątkowe szkolenie- INTENSYWNY KURS FRYZJERSKI – WARSZAWA

– Zajęcia odbywają się 4 x tygodniu (poniedziałek-czwartek)

– po 5 godzin dziennie (wieczorowo lub zaocznie) w ciągu 7 wakacyjnych tygodni.

– Start tej edycji już 30.06.2014 do 14.08.2014 – 168 godzin zajęć lekcyjnych

– Koszt całkowity 2.500 zł

W programie:

– historia fryzjerstwa

– analiza kolorystyczna

– kolor we fryzjerstwie

– budowa skóry głowy

– mycie, modelowanie

– strzyżenie (włosy długie, krótkie, półdługie)

– koloryzacja

– nowe techniki farbowania

– trwała ondulacja

– stylizacja fryzur

– upięcia na wypełniacze

– upięcia ślubne

– dopinki sztucznych włosów

– fryzury wybiegowe

– czesanie telewizyjne i do sesji fotograficznych

Więcej informacji na stronie www.beautyart.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ