Monday, April 22, 2024
Home / Inne  / Zapachy, które wodzą na pokuszenie

Zapachy, które wodzą na pokuszenie

Wszystko zaczęło się od zapachu Nowego Yorku. A skończyło się na dwóch niesamowitych zapach.

Wszystko zaczęło się od zapachu Nowego Yorku. W 2014 roku amerykański duet Pauline Rochas i Carole Beaupré, słynący z artystycznych fotografii luksusowych produktów, postanowił zamknąć w perfumeryjnym flakonie aurę Times Square – nieustający ruch miasta i nowoczesny a zarazem sakralny wymiar sięgających niebios budynków. 

La PremierLe Premier Parfum to świecka epifania. Siedem składników otwierających kolejno siedem czakr. Uwodzicielski, kremowy afrodyzjak, w którym szorstka piwniczna paczula złapana jest w sidła kruchych żółtych płatków ylang ylang, otulona sandałowcem i spowita gęstą kadzidlaną mgłą, nabiera miękkiej, z lekka czekoladowej oprawy.

 

 

 

 

 

 

 

Le Deuxieme ParfumLe Deuxieme Parfum – najnowsza kompozycja marki Coolife to nie zapach, to mgła. Delikatna, utkana z miłosny marzeń pajęczyna, w którą zaplątała się jedwabista subtelność białych kwiatów i zmysłowa, owocowa słodycz. Harmonijna, pełnia cielesnego pożądania i nabożnego oddania. Smuga ciepłego waniliowego pudru, eksponowana przez gładkie drzewne nuty, odciska na skórze wonne piętno, niczym niewidzialne, a jednak nie pozwalające o sobie zapomnieć ślady miłosnego dotyku.

Zapachy dostępne w Perfumerii Lulua, ul. Józefa 22, Kraków i na www.lulua.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Homepage 6 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Find More on to that Topic: miastokobiet.pl/zapachy-ktore-wodza-na-pokuszenie/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ