Wednesday, May 22, 2024
Home / Moda  / Design  / By każdy dzień miał swój aromat

By każdy dzień miał swój aromat

Wiosna to zapach kwiatów, ziół oraz dojrzewających owoców. Te niepowtarzalne aromaty już teraz mogą zagościć w naszych wnętrzach.

świece Yankee Candle

świece Yankee Candle

Wiosna to zapach świeżych kwiatów, ziół na łące oraz dojrzewających w słońcu soczystych owoców. Te niepowtarzalne aromaty już teraz mogą zagościć w naszych wnętrzach. Dzięki amerykańskim świecom Yankee Candle w oka mgnieniu poczujemy wokół siebie wiosenny ogród.

świece Yankee Candle

świece Yankee Candle

Świece Yankee Candle to flagowy produkt autoryzowanego sprzedawcy Zapach Domu. Wykonane zostały ze składników najwyższej jakości – czystych, naturalnych ekstraktów zapachowych. Są bezpieczne dla zdrowia, toteż chętnie sięgają po nie osoby cierpiące m.in. na migrenę. W ofercie Zapachu Domu dostępne są świece w kultowych słojach, tarty oraz minisamplery, świetnie sprawdzające się w testowaniu aromatów. Uzupełnieniem woskowych zapachów są akcesoria Yankee Candle: podgrzewacze do tart, świeczniki, a także podstawki i klosze tworzące oryginalne lampki.

Zapach Domu proponuje również saszetki zapachowe, spraye do tkanin, spraye podróżne, dyfuzory oraz zapachy do samochodów.

Produkty Yankee Candle można kupić przez całą dobę w sklepie internetowym www.zapachdomu.pl oraz salonie stacjonarnym w Krakowie przy ul. Miodowej 33 (otwarte od poniedziałku do piątku w godz. od 10 do 18, sobota 11-15, niedziela nieczynne).

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • paula 3 lutego, 2016

    Yankee candle! uwielbiam, najlepiej kupować w sklepach w sieci, ceny są o niebo lepsze, pewnie każda z nas ma swój sklep 🙂 mój ulubiony to https://mebleidekoracje.pl/duze-sloiki-yankee-candle

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ