Monday, April 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Zamek Ryn: schowaj się przed światem

Zamek Ryn: schowaj się przed światem

...w samym sercu Krainy Wielkich Jezior

fot. materiały prasowe

spa_kolczugaSPA Księżnej Anny w Hotelu ZAMEK RYN****

W SPA Księżnej Anny kosmetologia XXI wieku połączona jest z tradycją, dzięki której wiedza o pewnych składnikach przetrwała tysiące lat. Zioła, glinki, oleje, olejki eteryczne i sole od dawien dawna były podstawą przyrodolecznictwa, medycyny ludowej czy też medycyny klasztornej. Mieszanki czystych, naturalnych produktów oraz prastarych mądrości dają nam dziś możliwość stosowania wartościowych receptur. To właśnie ta dawna wiedza wyznacza kierunki naszego działania, stanowi podstawy naszej filozofii.
Mieszczące się w najbardziej zacisznym miejscu Hotelu ZAMEK RYN**** SPA Księżnej Anny to sanktuarium luksusu, tradycji pielęgnacyjnych i pierwotnej siły natury czterech żywiołów. W sposób magiczny pozwolimy Państwu schować się przed całym światem i uzyskać harmonię między ciałem, umysłem i duszą. Zabierzemy w podróż pachnącą wonnymi olejkami i ziołami, wprawiającą w stan błogości i relaksu niemal natychmiast po przekroczeniu progu SPA Księżnej Anny.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Hotel ZAMEK RYN****

Tam, gdzie błękit jezior przeplata się z soczystą zielenią traw, a radosne trele ptaków współgrają z miarowym szumem drzew pachnących mchem i żywicą, wznosi się Hotel ZAMEK RYN**** – miejsce, w którym bije serce Mazur, a wszechobecny duch historii sprawia, że czas staje w miejscu. Ten unikatowy luksusowy obiekt to harmonia pieczołowicie odrestaurowanego XIV-wiecznego Zamku Krzyżackiego i nowatorskich rozwiązań designerskich, jakich Goście nie odnajdą w żadnym innym miejscu w Polsce. Hasłem przyświecającym obiektowi jest legendarna gościnność  wyrażana w indywidualnym podejściu do Gości i fascynacji światem kulinariów – to raj dla smakoszy życia i kuchni z całego świata.

Wyjątkowość Zamku

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Cechą, która wyróżnia Hotel ZAMEK RYN**** spośród innych obiektów,  jest niezwykle stylowy wystrój wszystkich pomieszczeń dostępnych dla Gości.  Oprócz pokoi i apartamentów mowa tu także o gotyckiej restauracji REFEKTARZ,  pięknych salach o historycznej nazwie KAPITULARZE a także jedynym w swoim rodzaju Centrum Rekreacyjnym (basen, sauny, jacuzzi), urządzonym w zamkowych podziemiach.  Najbardziej reprezentacyjną salą, jaką posiada Hotel ZAMEK RYN****, jest z całą pewnością olśniewający zadaszony Dziedziniec – miejsce koncertów, spotkań, prezentacji i uroczystych bankietów.

Goście, którzy wybierają pobyt w krzyżackim zamku, decydują się na to ze względu na jego niepowtarzalność i  szczególną atmosferę. Niezwykle istotna jest również lokalizacja Zamku – w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich – to znakomita baza wypadowa dla wszystkich gości, którzy z łatwością mogą się stąd dostać do miejsc, gdzie znajdują się znane na całym świecie atrakcje turystyczne.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Więcej na www.zamekryn.pl
Zwiedzanie zamku: www.zamekryn.pl/zwiedzanie
Biesiady Rycerskie: http://www.zamekryn.pl/biesiady-rycerskie/
Tel. 87 429 70 00
e-mail: hotel@zamekryn.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ