Sunday, June 16, 2024
Home / PARTNER MK  / Zalety treningu EMS – 5 powodów, dlaczego kochają go celebryci

Zalety treningu EMS – 5 powodów, dlaczego kochają go celebryci

Chciałabyś wyglądać jak oni?

30 minut dla ciała / fot. materiały prasowe

Na pewno słyszeliście o najnowszej metodzie odchudzania – treningu personalnym z użyciem elektrostymulacji mięśni – EMS. Ten rodzaj ćwiczeń coraz bardziej zyskuje na popularności. Efekty, które dzięki nim można osiągnąć spowodowały, że trening EMS zaciekawił gwiazdy i celebrytów. Dlaczego?

30 minut dla ciała / fot. materiały prasowe

1. Oszczędność czasu
Celebryci są na co dzień bardzo zapracowani, także wyjątkowo cenią sobie prywatność i chwile wolne od pracy. Dzięki treningom personalnym, wykorzystującym technologię EMS, nie muszą już spędzać tak cennych dla nich godzin na siłowni. Wystarczy ćwiczyć 2 razy w tygodniu po 30 minut, aby wykonać pełnowartościowy trening i utrzymać ciało w doskonałej kondycji.

2. Szybkie efekty treningowe
Gwiazdy show biznesu – znani sportowcy, aktorzy, celebryci muszą szczególnie o siebie dbać, by w błysku fleszy wyglądać zawsze zjawiskowo i dawać przykład swoim fanom. Aktorzy, przygotowując się do określonej roli, muszą w kilka miesięcy zgubić nadprogramowe kilogramy lub wyrzeźbić i ujędrnić sylwetkę. Sesje treningowe EMS to dla nich idealne rozwiązanie – w krótkim czasie, ćwicząc 2 razy w tygodniu z Trenerem Personalnym EMS przez około 30 minut, zyskują wspaniałe rezultaty. W połączeniu z odpowiednią dietą efekty są naprawdę niesamowite.

Treningi EMS są stosowane na co dzień przez profesjonalnych sportowców oraz celebrytów z całego świata. Wśród sław, które wykorzystują metodę EMS w swoich treningach znajdziemy m.in.: Madonnę, Liz Hurley czy Heidi Klum.

Metoda EMS jest także ceniona w środowisku znanych sportowców – stosuje się ją jako uzupełnienie klasycznych ćwiczeń. Z technologii EMS w swoich programach treningowych korzystają m. in piłkarz klubu Realu Madryt – Karim Benzema i lekkoatleta Usain Bolt, a w Polsce np. mistrz siatkówki Jakub Jarosz czy zawodowi bokserzy, bracia Kliczko.

3. Zachowanie prywatności
Osoby publiczne bardzo cenią swoją prywatność. Nic więc dziwnego, że korzystają z opcji kameralnych treningów metodą EMS. Aby ukryć się przed czujnym okiem paparazzi lub po prostu ćwiczyć komfortowo w swoim własnym domu celebryci mogą korzystać z opcji dojazdowego treningu metodą EMS. Trenerzy personalni EMS zabierają ze sobą cały niezbędny sprzęt do ćwiczeń i dojeżdżają pod wskazany adres na umówioną godzinę. Dzięki temu Wasi idole zyskują jeszcze więcej czasu dla siebie i mogą trenować w skuteczny sposób we własnym domu!

4. Nowoczesna technologia
Styl, klasa, nowoczesny design. Gwiazdy wprost uwielbiają otaczać się pięknymi rzeczami, a także śledzą nowinki technologiczne. W końcu to oni wyznaczają trendy. Do jednej z takich rzeczy niewątpliwie należy maszyna do elektrostymulacji mięśni marki XBODY – Actiwave. Jest to najbardziej nowoczesny, skuteczny oraz rewolucyjny sprzęt wykorzystujący technologię na miarę XXI wieku! Aż miło gubić kalorie!

5. Indywidualne podejście
Oprócz nowoczesnego designu sprzętu do elektrostymulacji mięśni, całości dopełnia dopasowany do osobistych potrzeb program ćwiczeń. Nic nie przynosi takich efektów treningowych jak ćwiczenia 1:1 z Trenerem Personalnym. Dzięki indywidualnym spotkaniom, Trener może poświęcić 100% uwagi podopiecznemu. Technologia EMS pozwala na spersonalizowanie wykonywanych ćwiczeń pod kątem wieku, płci, poziomu oraz trybu życia każdego z nas. Treningi przeprowadzane są na najwyższym poziomie – nic więc dziwnego, że gwiazdy pokochały ten rodzaj aktywności fizycznej.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ