Wednesday, May 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Zalety noszenia naturalnych włosów doczepianych ‒ wyglądaj i czuj się pięknie

Zalety noszenia naturalnych włosów doczepianych ‒ wyglądaj i czuj się pięknie

Efekt może być oszałamiający

Włosy doczepiane

fot. Pexels

Noszenie naturalnych włosów doczepianych ma wiele zalet. Przede wszystkim możemy poczuć się pięknie i stylowo bez konieczności specjalistycznych zabiegów upiększających. Na rynku dostępne są naturalne włosy, które możemy doczepić do naszych włosów za pomocą kilku metod. Są to metody nieinwazyjne i nie niszczą posiadanych przez nas włosów

 

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

• gdzie kupić doczepiane włosy
• jakim sposobem można doczepiać włosy
• czy doczepiać można jedynie włosy sztuczne

 

Do naszych naturalnych włosów możemy doczepić za pomocą kilku metod zarówno włosy naturalne jak i włosy sztuczne, czyli włosy syntetyczne. Jednak najpiękniej i najbardziej efektownie prezentują się włosy naturalne doczepiane na przykład za pomocą specjalnych taśm lub spinek. Co ciekawe doczepiane włosy cieszą się coraz większą popularnością wśród Polek i Polaków. Dużą zasługę w tym wzroście popularności mają osoby z pierwszych stron kolorowych gazet, które często korzystają z tych metod.

Doczepianie włosów naturalnych ‒ jak to się robi w praktyce

Doczepianie włosów naturalnych oraz włosów syntetycznych jest bardzo proste. Możemy to robić za pomocą kilku metod, w tym metody Clip in, czyli doczepiania włosów za pomocą specjalnych klipsów, które zawieszone są na specjalnych taśmach. Włosy do doczepiania możemy kupić wyposażone we wspomniane już taśmy. Może to być 5 bądź 8 pasków w zestawie. Specjaliści zalecają, aby 5-paskowe zestawy włosów doczepiać do włosów rzadkich, a do przedłużenia włosów używać 8-paskowych zestawów.

 

To jedna metoda do samodzielnego przedłużania włosów. Innym sposobem do przedłużania włosów z użyciem zarówno włosów naturalnych jak i włosów sztucznych jest metoda Tape on, czyli przyczepianie włosów za pomocą dwustronnej taśmy. Trzecią metodą jest metoda Flip in, za pomocą której doczepimy sobie włosy z użyciem niewidocznej żyłki. W ten sposób możemy doczepić między innymi kucyki i grzywki. Doczepiane włosy Flip in można ściągać i zakładać w każdej chwili. Dodatkowo gumka-żyłka jest zupełnie niewidoczna. Z tego powodu jest to błyskawiczna, ale również bardzo dyskretna metoda na przedłużenie prawdziwych włosów i wygląda bardzo naturalnie.

 

Innym sposobem na zwiększenie ilości włosów na głowie może być między innymi stosowanie peruki bądź treski. Jednak są to już odrębne tematy, dalece odbiegające od przedłużania włosów i dedykowane są osobom, które mają większe problemy z brakiem włosów, bądź zmagają się z łysieniem.

Samodzielne przedłużanie włosów ‒ jak stawiać pierwsze kroki

Jeśli dopiero zastanawiasz się nad samodzielnym przedłużaniem włosów, a powyższe metody przedłużania włosów z użyciem włosów sztucznych oraz włosów naturalnych wydają ci się nieco skomplikowane, warto wejść na stronę sklepu https://cameron-hair.pl/ i skontaktować się z obsługą klienta. Firma Cameron Hair ma kilkanaście lat doświadczenia w produkcji produktów do przedłużenie włosów i doradzi w jaki sposób w indywidualnym przypadku dobrać metodę przedłużania włosów.

 

Pomoc specjalistów może okazać się tutaj bardzo cenna, ponieważ nie tylko doradzą oni odpowiednią metodę, ale także opowiedzą więcej na ich temat i odpowiedzą na najbardziej szczegółowe pytania. Warto pamiętać, że przedłużenie włosów może być metodą stałą bądź tymczasową. Konieczne jest więc odmówienie każdego aspektu tego tematu ze specjalistami, by wybrać najlepszą możliwość dostępną na rynku, a także dostosować ją do naszych możliwości finansowych.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ