Monday, April 22, 2024
Home / Rozwój  / Biznes  / Zakup telefonu na firmę bez umowy i abonamentu – czy to możliwe?

Zakup telefonu na firmę bez umowy i abonamentu – czy to możliwe?

Orange ma coś nowego dla przedsiębiorców

telefon na firmę

fot. Pexels

Planujesz kupno nowego telefonu służbowego? A może czekają cię nieco większe zakupy – dla siebie i swoich współpracowników? W takim przypadku warto rozważyć opcję wzięcia telefon na firmę bez abonamentu. W końcu każda dodatkowa umowa oznacza dla biznesu kolejne zobowiązanie, o którym trzeba pamiętać. A i bez niej masz sporo na głowie! W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na swoje wątpliwości.

 

Telefon na firmę bez umowy – czy tak się da?

Bez zbędnych dokumentów, bez umów wiążących na lata, bez biegania po salonach sprzedaży i pilnowania terminów spłaty abonamentu. To opcja zakupu telefonu na firmę, która mogłaby znacznie ułatwić zarządzanie biznesowymi wydatkami. Zwłaszcza gdy potrzeba zakupu sprzętu służbowego nie ogranicza się tylko do jednego smartfonu. Na szczęście okazuje się, że przedsiębiorcy mogą kupić telefon na firmę bez umowy abonamentowej.

 

Taka opcja jest dostępna w nowoczesnej sieci komórkowej Orange Flex dla Firm. To Plany, które łączą cechy abonamentu oraz usług na kartę. Oznacza to, że nie będzie cię obowiązywała żadna kilkuletnia umowa, a wybrane pakiety można zmieniać co miesiąc. Niczego nie podpisujesz i decydujesz się tylko na subskrypcję, którą w każdej chwili możesz przerwać. Płacisz z góry za jeden miesiąc – jeżeli w kolejnym będziesz potrzebował więcej lub mniej gigabajtów, to będziesz mógł wybrać inny, droższy lub tańszy Plan. Ty decydujesz!

 

Co więcej, Twoje centrum zarządzania usługami zamyka się w prostej aplikacji mobilnej. I to właśnie w niej zyskujesz również dostęp do zakupu telefonu na firmę (lub innego urządzenia) bez zobowiązań – w Sklepie Flex. Jeżeli sprzęt ci się nie spodoba, w ciągu 14 dni będziesz mógł go zwrócić, a pieniądze wrócą na twoje konto.

Jak wziąć telefon na firmę bez abonamentu w Orange Flex?

W Orange Flex kupno telefonu na firmę bez abonamentu jest niezwykle proste i zamyka się w czterech krokach:

 

 otwierasz apkę Orange Flex,
 klikasz zakładkę Sklep,
 zamawiasz wybrany telefon bez umowy,
 odbierasz przesyłkę od kuriera w ciągu 2-3 dni.

 

Nie musisz też martwić się prowadzeniem dokumentacji: e-fakturę za każdy zakup również znajdziesz w aplikacji. Dzięki temu wprowadzenie telefonu w koszty uzyskania przychodu będzie jeszcze łatwiejsze i obejdzie się bez szukania faktury w stosie innych dokumentów.

Czy można uzyskać nowy numer do telefonu bez umowy w Orange Flex?

Potrzebujesz nie tylko nowego sprzętu, ale także numeru służbowego? Żaden kłopot! W aplikacji Orange Flex zamówisz również nową kartę SIM. Także w wersji e-SIM! I w tym przypadku załatwisz wszystko bez wychodzenia z domu, bez dzwonienia na infolinię czy wiązania się długą umową. Wystarczy, że wybierzesz swój Plan (który co miesiąc możesz zmieniać) i numer telefonu, który najbardziej wpadł Ci w oko. e-SIM otrzymasz w ciągu kilku minut, a karta fizyczna przyjedzie do Ciebie kurierem z darmową dostawą. A potem będziesz dowolnie zarządzać swoimi usługami – tak jak lubisz!

 

Dowiedz się więcej o elastycznej sieci komórkowej Orange Flex dla Firm. Wybierz swój nowy telefon firmowy w Sklepie Flex!

Artykuł sponsorowany
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ