Wednesday, June 19, 2024
Home / Kultura  / „Zakochani w Rzymie” Woody’ego Allena

„Zakochani w Rzymie” Woody’ego Allena

Woody'ego Allena zna każdy. Jego najnowszy film pokaże nam wszystkie odcienie miłości. Opowie także o skutkach szybkiej sławy. A wszystko na tle magicznego miasta.

Woody’ego Allena zna każdy. W swoim najnowszym filmie –”Zakochani w Rzymie”,pokaże nam wszystkie odcienie miłości. Opowie także o skutkach szybkiej sławy. A wszystko na tle magicznego miasta.

W najnowszym filmie Woody'ego Allena wystąpiły gwiazdy: Ellen Page, Jesse Eisenberg, Penelope Cruz, Roberto Benigni, Alec Baldwin i Judy Davis.

Rok temu, na poziomie „O północy w Paryżu”, udało się polskim dystrybutorom wreszcie dogonić Woody’ego Allena i teraz możemy cieszyć się jego kolejnym filmem bez prowincjonalnej świadomości, że ludzie na świecie w tym samym czasie oglądają już jego nowsze dziecko.Allen to bowiem jeden z najpłodniejszych żywych klasyków X muzy – podróżując po świecie, rokrocznie serwuje nam kolejne porcje humoru i goryczy. Tym razem zawitał do Wiecznego Miasta, gdzie nakręcił własną wersję „Dekameronu”, opowiadającą – tak jak zawsze – o życiu, śmierci i miłości.

Wystąpili u niego Ellen Page, Jesse Eisenberg, Penelope Cruz, Roberto Benigni, Alec Baldwin i Judy Davis. Całą plejadę gwiazd zobaczymy już 24 sierpnia.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • ignou reports 15 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Here you will find 14560 additional Info to that Topic: miastokobiet.pl/zakochani-w-rzymiewoody-allen/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ