Wednesday, July 24, 2024
Home / Kultura  / Zakochaj się jesienią w Krakowie – hotel Logos!

Zakochaj się jesienią w Krakowie – hotel Logos!

Dopadł Cię jesienny chłód? Sądzisz, że wszystko co najlepsze kończy się wraz z latem? Nic bardziej mylnego!

fot. materiał prasowy

Dopadł Cię jesienny chłód? Sądzisz, że wszystko co najlepsze kończy się wraz z latem? Nic bardziej mylnego! Czekamy w Krakowie, gdzie w hotelu Logos złapiesz słońce i dostrzeżesz urok jesieni przy kieliszku grzanego wina. W mieście królów nietrudno się zakochać, ale kiedy przywleka szatę jesiennego złota jest szczególnie piękne.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Wśród naszych ofert mamy coś dla każdego. Jeśli chcesz zabrać ze sobą rodzinę i dzieci możesz zatrzymać się w hotelu, a ponad to skorzystać z kolacji i parku wodnego w cenie pobytu. Kiedy szukasz miejsca na romantyczną randkę to klimatyczny Kraków i Hotel Logos sprostają twoim oczekiwaniom. W wygodnym pokoju znajdziecie pyszne trufle, owoce i butelkę wina. Potem kameralne, niekomercyjne kino zapewni niezapomniane wrażenia. Śniadanie będzie serwowane w waszym pokoju. Mamy też coś specjalnego dla entuzjastów zdrowego tryby życia, którzy podczas pobytu będą mogli skorzystać z hotelowej sauny, która na pewno nie pozwoli im zmarznąć. Dodatkowo istnieje opcja zamówienia relaksacyjnego masażu w wyjątkowej cenie. Seniorzy także mogą liczyć na pobyt ze wszelkimi udogodnieniami. Przygotowaliśmy dla nich ofertę noclegu z 15% rabatem oraz zniżki w restauracji hotelowej, służymy także pomocą przy rezerwacji biletów do teatru, na koncerty i wszelkie inne atrakcje, jakie proponuje miasto.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Jesień zawitała także do naszej restauracji, ale wierzcie, że na kulinarną nudę nie ma tu miejsca. Szef kuchni sprosta waszym oczekiwaniom, serwując przysmaki takie jak złociste rydze smażone na maśle z parmezanowym chipsem. Logos garden oferuje także ciepłe napoje, w tym wyjątkową rozgrzewającą herbatę z sokiem wiśniowym oraz grzane wino. Ponad to każdego dnia pobytu czeka na was wyjątkowe śniadanie, które da wam energię na całodzienne zwiedzanie miasta.

Zatrzymaj się, poczuj magię chwili – Logos Hotel Kraków.

Marcin Kulawik

Oceń artykuł
3 komentarze
 • Roger_Roger 20 maja, 2016

  Ktoś może wie jak wygląda rozpiętość cenowa mieszkań dla wczasowiczów w Krakowie?

  Czy poniższa oferta jest dobra?

  http://nocujznami.pl/obiekt/dom-pod-tujami

  Z góry dzięki!

 • Azira Torbor 10 stycznia, 2020

  … [Trackback]

  […] Read More Info here to that Topic: miastokobiet.pl/zakochaj-sie-jesienia-w-krakowie-hotel-logos/ […]

 • 안전놀이터 15 stycznia, 2020

  … [Trackback]

  […] Info to that Topic: miastokobiet.pl/zakochaj-sie-jesienia-w-krakowie-hotel-logos/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ