Friday, June 14, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Zainspiruj nas… magiczną metamorfozą!

Zainspiruj nas… magiczną metamorfozą!

Do wygrania bielizna i kosmetyki do pielęgnacji włosów Loreal Profesional.

Czas na metamorfozę! Zacznij swoją zmianę od zatroszczenia się o piękne włosy i założenia seksownego kompletu bielizny. W tym miesiącu motywem przewodnim jubileuszowego konkursu firmy Kinga jest magiczna metamorfoza. Kinga działa na Polskim rynku już od 20 lat. Podejmij wyzwanie!

konkurs kinga

W każdym miesiącu fanki firmy Kinga mogą wykazać się kreatywnością tworząc prace graficzne, plastyczne lub fotograficzne w odpowiedzi na zadanie konkursowe. W sierpniu hasłem konkursowym jest: „Zainspiruj nas… magiczną metamorfozą”.

Uczestnicy konkursu mogą zgłaszać swoje prace do 13 paźdzernika. Wybrane zostaną dwie najlepsze prace, które zostaną nagrodzone kompletem bielizny i zestawem kosmetyków do pielęgnacji włosów ufundowanym przez stylistę fryzur Błażeja Leszczyńskiego, właściciela salonu Studio B.

Pod koniec roku laureaci zawalczą o nagrodę główną: sesję zdjęciową, warsztaty sushi, biżuterię, kosmetyki firmy Bielenda, bilety na Kino Kobiet, bieliznę i wyroby pończosznicze (I miejsce); pobyt w SPA, warsztaty muzyczne z Ewą Szlachcic, kosmetyki firmy Bielenda, bilety na Kino Kobiet, bieliznę i wyroby pończosznicze (II miejsce), nurkowanie INTRO, stylizacja fryzjerska, kosmetyki firmy Bielenda, bilety na Kino Kobiet, bieliznę i wyroby pończosznicze (III miejsce).

Partnerami konkursu są firmy: Helios, Antolos, SPA Zdrojówka, Gabriella, Meg&MJ Crystalss, Ewa Szlachcic, studio b., Koku Sushi, Kursnurkowy.pl, Bielenda, kino Helios.

By wziąć udział w konkursie należy umieścić swoją pracę w komentarzu pod notatką konkursową na oficjalnym profilu firmy Kinga na Facebooku: www.facebook.com/kinga-lingerie-de-femme/zainspiruj-nas-magicznie

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ