Wednesday, May 22, 2024
Home / POLECAMY  / Zaginiony Świat Smoków w Galerii Kazimierz – stań twarzą w twarz ze smokiem!

Zaginiony Świat Smoków w Galerii Kazimierz – stań twarzą w twarz ze smokiem!

Smocza galeria zaprasza

Świat smoków

fot. Piotridem

Jedna galeria, a w niej – siedem smoków. Dokładnie tyle odsłon tych mistycznych stworzeń prosto ze świata baśni i legend czeka na spotkanie z klientami Galerii Kazimierz. Na wspólną podróż po zaginionym świecie smoków, Galeria zaprasza całe rodziny. Wystawa jest bezpłatna i potrwa do 31 sierpnia

 

Dawno temu, w Krakowie pojawił się smok. Chociaż w końcu opuścił polskie ziemie, to setki lat później powrócił do Krakowa i to niejeden, ale aż… siedem! Wszystko z powodu wystawy Zaginiony Świat Smoków, która jest wyjątkową okazją do tego, aby stanąć twarzą w twarz ze stworzeniami, które – chociaż znane z filmów, baśni i legend – rzadko kiedy można zobaczyć na żywo. Ich niepowtarzalne wizerunki – począwszy od kształtu, poprzez rozmiar, na sile kończąc – potrafią nie tylko wprawić w osłupienie, ale również zachwycić.

Wyjątkowa okazja, aby przenieść się do świata legend i baśni

 

Każdy model prezentowany podczas wystawy, przygotowany został z dbałością o detale oraz z myślą o zapewnieniu odbiorcom niezwykle realistycznych wrażeń ‒ największe z nich ważą nawet 150 kg! Dla wszystkich miłośników tych mistycznych stworzeń prawdziwą gratką z pewnością będzie również fakt, że niektóre modele reagują na ruch, poruszają głowami, a nawet… wydają realistyczne dźwięki!

 

Na zwiedzających czeka siedem modeli smoków, które m.in. zasłynęły na kartach powieści J.R.R. Tolkiena oraz Georga R.R. Martina. Wśród nich znalazły się modele, dla powstania których inspiracją były: Dead Land Dragon, Fairytale Dragon, European Red Dragon, Super Shenron Dragonball Z, Balerion Black Fear, Green Fafnir oraz Blue Wiwerin. Prezentacje smoków znajdują się na specjalnie zaaranżowanych powierzchniach, a każdy z modeli wyposażony został w panel informacyjny. Klienci Galerii Kazimierz na zwiedzanie wystawy Zaginiony Świat Smoków mają czas do 31 sierpnia. Wystawa jest bezpłatna.

fot. Piotridem

###

Galeria Kazimierz to nowoczesne centrum handlowe, działające od 2005 roku, zlokalizowane w historycznym centrum Krakowa, przy ulicy Podgórskiej. Na dwóch poziomach galerii znajduje się ponad 160 sklepów znanych polskich i zagranicznych marek (m.in. Zara, H&M, Reserved, Empik, Smyk, RTVeuroAGD), liczne punkty usługowe i gastronomiczne: Calypso Fitness, multipleks Cinema City z 10 salami kinowymi, jedyne w Krakowie studio tańca Egurrola Dance Studio oraz market Carrefour Premium. Obiekt oferuje prawie 40 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej i 1500 miejsc parkingowych. Od 2014 roku właścicielem galerii jest Fundusz należący do Invesco Real Estate. Za zarządzanie galerią odpowiedzialna jest firma CBRE. Za komercjalizację Galerii Kazimierz odpowiada firma Colliers.

 

https://www.galeriakazimierz.pl

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ