Friday, July 12, 2024
Home / Inne  / Zadbany mężczyzna jest w modzie

Zadbany mężczyzna jest w modzie

Odpowiedni dobór zapachu podkreśla indywidualne cechy każdego mężczyzny

Energetyzujący żel do mycia twarzy HYMM™ / fot. materiały prasowe

Do obecnego modelu mężczyzny dawno nie pasuje „prawdziwy mężczyzna pachnący papierosami i alkoholem”. Prawdziwy mężczyzna powinien dbać o siebie. Pielęgnacja zarostu i owłosienia oraz delikatna woń perfum to w XXI wieku must have każdego mężczyzny. Powinien zwracać uwagę na szczegóły oraz dobór odpowiednich kosmetyków. Firma Amway chcąc sprostać wymaganiom prawdziwego mężczyzny, proponuje nowe produkty z serii HYMM

Zadbany mężczyzna jest w modzie / fot. Cristian Lozan / Unsplash

Męska pielęgnacja powinna rozpocząć się od skóry twarzy i zarostu. Twarz dla każdego człowieka jest jego wizytówką. Odpowiednie nawilżenie, dbanie o zarost czy pielęgnacja skóry po goleniu to podstawa codziennej higieny. Odpowiedni dobór zapachu podkreśla indywidualne cechy każdego mężczyzny.
Zawsze na topie będą zapachy, które są oparte na nutach morskich z cytrusową domieszką dające poczucie lekkości i świeżości.

Energetyzujący żel do mycia twarzy HYMM™

Energetyzujący żel do mycia twarzy HYMM™ / fot. materiały prasowe

Żel do mycia twarzy przeznaczony do codziennego stosowania posiada delikatną formę pianki. Żel przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy nie tylko dbają o skórę twarzy, ale i o zarost. Produkt o neutralnym pH dla skóry usuwa zanieczyszczenia, sebum, substancje tłuszczowe, pot oraz nieprzyjemne zapachy bez efektu przesuszenia lub napięcia skóry. Żel oczyszcza skórę oraz 3 dniowy zarost. Produkt zawiera naturalne składniki, takie jak wyciąg z żeńszenia, aloes i rumianek.

Cena: 48 zł Rozmiar: 150 ml

Aqua Eau De Toilette HYMM™

Aqua Eau De Toilette HYMM™ / fot. materiały prasowe

Męski zapach Aqua Eau de Toilette HYMM oparty na nutach soli, wody morskiej oraz cytrusów zapewnia uczucie świeżości. Perfumy zawierają wysoki poziom stężenia olejków esencjonalnych, które utrwalają zapach na skórze.

Zapach opiera się na:
Nucie górnej: WODA MORSKA, GREJPFRUT, CYTRYNA
Nucie środkowej: SÓL MORSKA, LAWENDA, LIŚCIE FIOŁKA
Nucie bazowej: PACZULI, LORENOX, CEDR

Cena: 157 zł Rozmiar: 50 ml

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ